Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość perła ale już nie Twoja

Pozwól żyć

Polecane posty

Gość perła ale już nie Twoja

Mam już dość tych kłamst Mam już dość tych kłamstw Mam już dość tych okrutnych kłamstw Czasem każdy dzień przynosi lęk Dzięki tobie wszystko traci sens Nawet nie znasz mnie a oceniać chcesz Jak to jest Nie rozumiesz, że to sprawia ból A to przecież tylko kilka słów NIe obchodzi Cię, to że ranisz mnie Jak to jest Pozwól mi być tym kim chce Mam dość, nie mów mi nic Pozwól żyć, pozwól mi być (Niee) Nie chcę już słuchać tych kłamstw.! Nie Mam dość, nie mów mi nic Pozwól żyć, pozwól mi być(Niee) Nadszedł czas by mówić nie! (Nieee) Niszczyć łatwo trudniej wszystko znieść Gorzkie chwile dają jednak sens Dzięki tobie już wiem, niepokona mnie, Twoje zło Teraz kiedy siłę w sobie mam Teraz kiedy los mi tworzę ja Juz Wyrzucam gniew i oddalam lęk.. Wierzę że... Nadszedł czas by mówić nie Mam dość, nie mów mi nic Pozwól żyć, pozwól mi być (Nieee) Nie chcę już słuchać tych kłamstw.! Nie Mam dość, nie mów mi nic Pozwól żyć, pozwól mi być (Niee) Nadszedł czas by mówić nie (Nieee) Czasem każdy dzień przynosi lęk Nieobchodzi Cię że ranisz mnie... Pozwól mi być tym kim chcę... Mam dość niemów mi nic Pozwól żyć, pozwól mi być Nadszedł czas by mówić nie (Nieee) Mam już dość tych kłamstw Mam już dość tych okrutnych kłamstw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtr230
jak masz dosc to wy-pier-da-laj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła ale już nie Twoja
kocham tą piosenkę bo przedstawia moje życie zwłaszcza druga zwrotka bo też Niszczyć łatwo trudniej wszystko znieść Gorzkie chwile dają jednak sens Dzięki tobie już wiem, niepokona mnie, Twoje zło Teraz kiedy siłę w sobie mam Teraz kiedy los mi tworzę ja Juz Wyrzucam gniew i oddalam lęk.. Wierzę że... Nadszedł czas by mówić nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
no i co z tego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła ale już nie Twoja
chciałam się z wami tym podzielić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtr230
podzielilas sie a teraz juz wy-pier-da-laj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła ale już nie Twoja
może poprostu nie mam z kim pogadać i dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła ale już nie Twoja
xtr230 podzielilas sie a teraz juz wy-pier-da-laj! -nie podoba się to nie czytaj gówniarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ją lubie
to moje motto życiowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpier..sie od zaloz.topicu
jak moze wlascicielka wlasnego topiku z niego wypierdalac to wy stad spierdalajcie,nikt wam nie kaze tu zagladac.boze co to za ludzie na tym forum siedza. do zalozycielki ->chetnie z toba poklikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła ale już nie Twoja
wow dzięki za wsparcie fakt ludzie na tym forum często są poprostu gówniarzami ale olewam to . Ja też chętnie poklikam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja martyna
tez sie staram na to uwagi nie zwracac ale czasem zastanawiam sie co ci ludzie maja w glowach.szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła ale już nie Twoja
hej martyna miło poznać kogoś normalnego czyżbyś też lubiła to piosenkę że tu napisałaaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła ale już nie Twoja
trzeba olewać bo jakby się ich słuchało to by się w depresje popadło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja martyna
lubie ta piosenke nawet a ty jak masz na imie?iedze dzisiaj sama wdomku oi sie nudze. a o co dokladnie chodzi z ta druga zwrotka.dlaczego ona ciebie dotyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła ale już nie Twoja
Julka.Jak słucham tej piosenki mam wrażenie że mówi o mnie. Spotykałam się z kolesiem który traktował mnie jak zabawke kiedy ja chcialam się uwolnic on nie dawał o sobie zapomnieć. A druga zwrotka chyba właśnie się uwolniłam i nauczyłam mówić nie i czuje sie silniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja martyna
i tak trzymaj!! ja na cale szczescie jestem w szczesliwym zwiazku.mam nadzieje ze nigdy nie bede miala takiego problemu jak ty ze swoim bylym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła ale już nie Twoja
jak narazie to chyba sobie wmawiam że umiem mówić nie ale w sumnie od czegoś trzeba zacząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła ale już nie Twoja
ale faktem jest że jestem troche jakby silniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja martyna
a teraz jestes z kims?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła ale już nie Twoja
nie bo to dosyć świeża sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×