Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krótkie pytanie

Czy podnieca was inteligencja facetów?

Polecane posty

Gość Krótkie pytanie

I jak na to patrzycie? Co widzicie podniecającego w inteligencji facetow? I co uwazacie za inteligencje u panów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet.....
ja się tam facetów brzydzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
to, ze można pogadać z facetem o czymś więcej niż tylko co dziś mu mamusia na śniadanie zrobiła. Mi się podoba jak facet jest inteligentny. I tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaknajbardziej
krotkie pytanie, krotka odpowiedz TAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa3003
Mi sie to bardzo podoba- inteligencje uwazam za najbardziej pozadana ceche u mezczyzn. Z inteligentnym facetem mozna swietnie flirtowac, rozmawiac na wiele tematow, w polaczeniu z inteligencja czesto idzie tez poczucie humoru. Musze jednak przyznac, ze ostatnio poznalam faceta ktory jest inteligentniejszy i bystrzejszy ode mnie i przeraza mnie to. Czuje, ze on jest niebezpieczny, bo umialby zakrecic mnie wokol palca w takim tempie ze nawet nie zorientowalabym sie kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie. Jest to coś, czego mi zawsze brakowało w moim małżeństwie. + poczucie humoru. Też mi brakowało. Nienawidzę napuszonych, dumnych i zadowolonych z siebie GŁUPICH palantów! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim małżeństwie też mi brakuje zwyczajnych wygłupów.Mam duże poczucie humoru, które niestety nie harmonizuje z humorem mojego męża:O Jestem tez od niego inteligentniejsza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej nas podnieca
-wysoki wzrost przede wszystkim -dobrze zbudowana klatka piersiwa i ramiona -gęste włosy, bez żadnej łysiny ani zakoli -waga min 80 kg -rozmiar buta min 43 -prawo jazdy i umiejętność jak najlepszej jazdy samochodem Inteligencja nie jest aż tak ważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barney
widzę tu zatrzęsienie yntelygentnych forumowiczek :o inteligencja nie ma nic wspólnego z: a) mądrością b) umiejętnością rozmawiania na wiele tematów (wiedzą ogólną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea to było nie do ciebie jakby co tylko do twojej poprzedniczki. a co do tego co napisałaś też tak mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama32
a ja uwieliam czuc do faceta fascynacje i tylko facet inteligentny i pewny siebie jest w stanie mi to dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama32
uwazam ze to bystrosc umysłu umiejętnośc rozmowy na wiele tematów i macie racje nie kazdy inteligentny potrafi poradzic sobie w zyciu ale bezinteligenci radzący sobie w zyciu (czytaj znający zycie ) zupełnie mnie nie pociągają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barney
* inteligencja kognitywna (albo abstrakcyjna) - sprowadza się do sprawności umysłowych, czyli umiejętności analizowania i syntezy danych które da się zawrzeć w formie znaków. Obejmuje ona zdolność kojarzenia faktów, przeprowadzania operacji prostych przekształceń językowych, dokonywania obliczeń liczbowych i prostych symbolicznych. Inteligencję tę można mierzyć za pomocą specjalnych testów. * inteligencja werbalna - zdolność formułowania wypowiedzi, szybkiego i adekwatnego znajdowania słów, dobrego rozumienia tekstu wypowiadanego lub pisanego. Bardzo wysoką inteligencją werbalną charakteryzują się na przykład poeci, potrafiący improwizować wiersze. * inteligencja emocjonalna - polega przede wszystkim na umiejętności radzenia sobie ze swoimi emocjami, nazywania ich oraz zauważania i wpływania na emocje innych. Wiążą się z nią takie umiejętności umysłowe jak empatia i asertywność. * inteligencja społeczna - pokrewna inteligencji emocjonalnej zdolność przystosowania się i wpływania na środowisko społeczne człowieka. * inteligencja twórcza - czyli zdolność do generowania nowych pojęć lub ich nieoczekiwanych połączeń. Inteligencji twórczej nie da się mierzyć, nie ulega jednak wątpliwości, że ludzie posiadają różny jej poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barney
proszę uprzejmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoja drogą to chyba bardziej można przyczepić się do inteligencji autorki bo jak inteligencja może podniecać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barney
owszem, może pociągać, ale podniecać to nie za bardzo ;) ktoś już pisał o tym wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam dziewczynę, moja kolezanka skądinąd. Strasznie mnie podnieca jej inteligencja, studiujemy razem na roku. Jest najlepsza z matmy, szybko rachuje i jest piekna. Do tego ma ciekawą osobowość ladnie się wypowiada, i wydaje mi sie, że dominuje nad kazdym mężczyzną! Taka dziewczyna mi się podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaa
bardzo A jeśli do tego jest przystojny to tracę głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wściekła Anielica
TAK TAK TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaDuzaMii
Oczywiscie ze tak. Jak to ktos wymienil - prawko,dobra budowa itd to jednak NIE WSZYSTKO i smiem twierdzic ze inteligencja u faceta jest bardzo wazna - dzieki inteligencji jest sie zabawnym,dowcipnym a przede wszystkim zazwyczaj osoby inteligentne maja tez wiedze - a ta imponuje - przynajmniej mnie. Tak samo jak z kobietami - przydaloby sie zeby kobiety poza uroda mialy tez inteligencje. Jaki wniosek -- generalnie chyba bardziej pociagajacy sa ludzie inteligentni niz matolki i niewazne, czy sa to kobiety czy mezczyzni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×