Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krótkie pytanie

Czy podnieca was inteligencja facetów?

Polecane posty

Gość kaaamaaa
Eeeee...przeczytalam posty wyzej i jak widac nie u wszystkich inteligencja gra role, dla niektorych bardziej liczy sie rozmiar buta i bujne wlosy:D lol, spadlam prawie z krzesla ; rozumiem,zeby bylo to wymienione OBOK ale tam wyraznie jest napisane ze to sa cechy nadrzedne:D:D:D oj oj moj brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie właśnie inteligencja faceta i podnieca i pociąga. Ładna dupcia, czy inne tam takie to jakby ciut mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno najseksowniejsza czescia ciala mezczyzny jest mozg:D I ja sie z tym zgadzam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antenka26
oczywiscie, ze podnieca mnie inteligencja u faceta, inteligentny facet ma wladze nad moim mozgiem, a mozg to moja najwrazliwsza strefa erogenna:) jezeli do tego facet jest kulturalny, na poziomie, pewny siebie, z ogromnym poczuciem humoru i przystojny = mieszanka wybuchowa pewnym siebie cwaniakom mowimy nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cellarius
Hehe "oczywiscie, ze podnieca mnie inteligencja u faceta, inteligentny facet ma wladze nad moim mozgiem, a mozg to moja najwrazliwsza strefa erogenna " dobrze powiedziane ..przynajmniej 1 kobieta wie czego chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hichot
was to portfele i samochody podniecają szmaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podniecający mózg u mężczyny występuje dla mnie wtedy, gdy wszystkie cechy jakie posiada mężczyzna, pozwalają mnie wyobrazić sobie, jaki może być w łóżku... Przystojny, wrażliwy, spokojny, jak trzeba zdecydowany, czuły, inteligentny pomysłowy, mądry, odpowiedzialny, głos... Kiedy jego decyzje, umiejętności, wiedza mnie podniecają, wręcz rżnie mój mózg ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię tylko inteligentnych facetów i tak podniecają mnie . Czasem taka konkretna rozmowa jest jak gra wstępna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×