Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gasec

Czy Wam też nie chce się sprzątać w takie upały?

Polecane posty

Gość podobnie jak Ty
lecę do carfura :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leć,leć:)))A patrzyłam specjalnie,zacieków nie ma:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereklo,kupię sobie jeszcze tę gładką zupełnie.Mam wrażenie,że będzie do blatów itp:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja z Apty jest podobna do tej ostatniej z 2 linka:)))Ale chyba troszkę zawyżyli koszty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobnie jak Ty
Dziewczyny, kupiłam i podzielam wasz zachwyt!! :):):) Jedyna rzecz jakiej nie domyła to mydlane zacieki w łazience - może po prostu moja łazienka jest zbyt zapyziała :D:D:D dla tej ściereczki :D Okna, lustra i szklany blat stołu lśnią, jutro zabiorę się za kuchnie! Ale mam wyzwanie! :D:D:D Ps. Moja ścierka jest Primy - tylko taką mieli w carfurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w ogóle nie sprzątam
O majn got - myślałam, że pogadałyście w weekend o tym jak odpoczywałyście, a Wy tu o jakiejś ścierce :-o Rany, kobiety ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w ogóle nie sprzątam
tereklo - to ja zupełnie inaczej odbieram pojęcie "odpoczynek" :-) Cały weekend "przeleżalam na kanapie" i czytałam ksiażkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w ogóle nie sprzatam
Tereklo - niestety w tygodniu mam b. mało czasu na odpoczynek, bo najwcześniej w domu jestem ok. 19.00, przegryze coś, i padam spać. Dopiero w weekend mogę poodpoczywać tak jak chcę, nie tylko czytać, ale akurat w ten weekend to głównie czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasec
Cześć dziewczynki. A ja lecę skrobać ścianyi zbijać tynk. Zaczął się remont u majej mamy i żeby ograniczyć koszty zasuwam sama. :-( Chociaż, z jednej strony to fajnie tak sobie coś zdemolować......:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o cenne rady to powiem Wam,że w Lidlu mają świetne płyny W5 do kuchni i łazienki.Kosztują ok.5 złotych a do łazienki jako odkamieniacz do armatury rewelacja.Ten do kuchni świetny jest do kuchenki gazowej i wierzchów szafek gdzie zbiera się tłusty osad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszły deszcze i spadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dzisiaj
fajne jest też mleczko do czyszczenia, taniutkie a bardzo skuteczne, no i są nasze ukochane ściereczki mówię o Lidlu czy próbowałyście proszki do prania stamtąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dzisiaj
Gasec jak idzie malowanie? czemu zbijasz tynk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Doussy różowe opakowanie 5 kilo do kolorów.Bodajże 14,99,ale nie dam głowy.Ogólnie jestem zadowolona,ale ja mam dwoje dzieci,które głównie są szczęśliwe,co jak wiadomo wyklucza z definicji czystość.Piorę więc masowo. Mają tam całkiem dobre tampony,podpaski i kosmetyki.Firma cien.Nawet nie takie ostatnie a cena spoko.O,z tej firmy piling do twarzy jest dobry.Nie jest to jakiś oszałamiający wynalazek,ale dla mniej wybrednych oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasec
Witam. Jestem wykończona... Mały remoncik przerodził się w totalne pobojowisko. Ruszyliśmy jedną ścianę i tynk zsypał się z niej jak piasek, tzn to był piasek, bo cementu czy wapna były śladowe ilości. Więc żeby wszystko wyglądało jako- tako zrywamy do gołych cegieł. Totalna porazka. A ze ścian wyjęłam już zamurowane: worki po cemencie, Paczkę po papierosach i przygaszone "kiepy". Jeszcze troche a wyciągnę kościotrupa... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dzisiaj
Gasec :D:D:D powodzenia w takim razie:D a swoją drogą jak sobie poradzisz z tynkami? sama?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobnie jak Ty
Gasec - ale przynajmniej nie tracisz poczucia humoru!!:D:D:D Dziewczyny, ja latam z nową ścierą i to jest moje głowne zajęcie ostatnio. Próbuję zrozumieć, na jakiej zasadzie ona działa. Juz przekonuje koleżanki :D:D Boże, ale to o mnie świadczy - zupełnie jakbym innych tematów do rozmów nie miała! Ale fakt faktem, że ściera urzekła mnie całkowicie :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzisia
zmieniłam sobie nick, na taki bardziej damski ;) kontynuując temat Lidla, bardzo dobry jest płyn usuwający kamień, w mniejszej butelce, też W5, świetnie myje wannę, umywalkę z osadu. Ja z kolei poprzesadzałam kwiatki domowe, bo takie jakieś były zarośnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzisia
Tereklo, kilka razy miałam jeżówkę, ale nie przetrwała zimy, jak z tym u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasec
Mam 2 znajomych do pomocy. Na szczęście znają się na remontowaniu bo inaczej bym sobie nie poradziła. Dzisiaj usiadłam sobie po środku tego całego bałaganu i uświadomiłam sobie, że chciałabym już to wszystko POSPRZĄTAĆ. Lecz niestety jeszcze nie pora... I chyba długo nie... Ale jestem przygotowana. Kupiłam sobie ściereczkę z mikrofibry. Tak ją zachwalałyście, że nie mogłam się powstrzymać 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzisia
:D:D:D Gasec - powodzenia! A jakie kolorki dajesz na ściany? Popisz trochę o tym, chyba , że nie masz czasu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasec
Adzisia Dzisiaj zrobiłam sobie wolne i sprzątam w swoim domu (260m) ;-). W kuchni kłade biało morelowe płytki więc ściany i sufit będą o kilka tonów jaśniejsze. Co do reszty to jeszcze nie wiem. Mama do swojego pokoju wybrała kość słoniową. Resztę decyzji zostawiła mi. Prawdopodobnie kupię od znajomych prawie nowy narożnik z fotelami , więc kolor ścian w moim gościnnym pokoju podporządkuję właśnie tym meblom. (ciemny orange). Może Ty mi coś doradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzisia
takie kolory - ciemny orange - bardzo lubię, a jakiego koloru jest narożnik? To bardzo miły kolorek, tworzy ciepłą atmosferę? Mama mieszka z Tobą? Wybrała b. spokojny kolor, prawie biel, ale daje wiele możliwości, właściwie do wszystkiego pasuje. To masz spory remont, myślałam, że tylko malowanie. Jak się sprawdza ściereczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzisia
Chyba żle zrozumiałam, to narożnik jest w tym kolorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasec
:-D adzisia... Jesteś niemozliwa... narożnik jest orange, a ja nie wiem jaki wybrac kolor na sciany. Mama mieszka sama w moim mieszkaniu, więc dlatego do niczego sie nie wtrąca. A malowanie przerodziło się w remont, sama nie wiem kiedy. Wiesz, bloki z czasów PRL-u, w srodku praktycznie nic nie zmieniane od tamtych czasów (brak środków), więc zdałam sobie sprawe, że malowanie nic nie wniesie do tego mieszkania. I stąd remont. Mąż już sie mnie pyta czy mam zamiar od niego odejść, bo tak przeżywam to odnawianie. :-) A ściereczka (niebieska z OBI) sprawuje sie bardzo dobrze.Mam nadzieję, że piszę składnie, bo wypilismy z mężem po pare drinków i moje biedactwo usnęło a mi sie nie chce jeszcze i w końcu mam dzis czas żeby popisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasec
Czy juz nikt tu nie zagląda? Wiem, że ostatnio topik jest już troche nie aktualny... Ale za parę dni ma znowu być ciepło. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w ogóle nie sprzątam
Ja zajrzałam - z raz - ale topik się zrobił monotematyczny (o ścierce), i jak dla mnie - nudny. Pozdrawiam sprzątające 🖐️ PS U mnie chcyba z miesiac już nie było sprzątane - powoli mi to zaczyna przeszkadzać :-o Może sie w końcu zmobilizujemy do sprzątania 😭 Ale to strasznie boli !!! I nie chce mi sie ;-) Oj baaaaardzo nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzisia
Teraz demobilizuje nas chłód i deszcz;) Trochę ogarnęłam w piątek i do tej pory rodzinka nie zagruzowała, ale ogólnie też nic mi się nie chce. Gasec, sama nie wiem, może jakiś kremowy, pudrowy. Oglądałaś już palety kolorów? Ostatnio podobały mi się w promocji Decoralu w Obi, ale tam jest dużo żółci, są też beże bardzo jasne, może coś z tego. No bo do takiego mocnego koloru trudno coś dobrać. Chyba, że chcesz ostre zestawienia. A może jedna sciana inna? A wiesz już jaka firma?Sama będziesz malować? ja nie za bardzo lubię dulux, bo jakiś taki sztuczny, jak plastikowy, ale zawsze można przetrzeć, jak wyskoczy plama. Teraz jest mnóstwo dobrych farb. Jeśli się samemu maluje to warto kupić lepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama szpinakowa
wtrace się w słówko . nie polecam duluxu jesli same panie bedziecie malowały :(( to farba , którą trzeba szybko i umiejetnie nakładać wałkiem .Xle polozona powoduje smugi na ścianie. Faktem jest , iż doskonale sprawuje się w kuchni czy pokoju dzieci . Dzieki duzej zawartosci zywicy nadaje się do zmywania . Jesli w domu jest wilgoć na ścianach to farba ta absolutnie się nie nadaje :((pecznieje i odpada płatami . Ze swojego doswiadczenia polecam farby beckersa . Drogie , ale bardzo wydajne , zmywalne i w pełnej gamie kolorów. Innym rozwiazaniem jest zakup dobrej farby np dekoralu i połaczenie go z pigmentami .To fajna zabawa , wlewać , mieszać aż do uzyskania wymarzonego efektu .Trzeba jednak pamietać , iż biała farba to pozeracz koloru i naprawdę sporo pigmentu trzeba doń wlać . Tym samym koszt farby idzie w górę i warto się zatem zastanowić czy kupić gotowca czy polegać na sobie . Milej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzisia
Ale przecież dekoral ma różne fajne gotowe kolorki, ew. można je trochę rozbielić. Mam duluxa w kuchni, łatwo się zmywa plamy, ale ogólnie razi mnie ta "sztucznośc", taka jakby plastikowa powłoka. Nie wiedziałam, że potrafi odłazić płatami. Dzięki za info Damo Szpinakowa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×