Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jacuś36

do zwolenniczek duzych ptaszków

Polecane posty

Duzo sie tu pisze o tym, że rozmiar ptaszka ma dla |Was kobiety duże znaczenie. Rozumiem to i nie wieszam psów na Was bo każdy ma sowje upodobania :). Rozmiar penisa jest dla niektórych dziewczyn ważny ale jest jeszcze jedno \"ale\" .... Pamiętajcie, że rozmiar penisa we wzwodzie zalezy także od poziomu podniecenia faceta. Tylko nastoletni chłopczyk dostaje wielkiego wzwodu na sam tylko widok rozebranej kobiety. Później, w miare nabywania doświadczenia, potrzebujemy większych doznań. Gdy ja mam do czynienia z ładną laską, która w łóżku jest jedną wilelką kłodą (rozbierze sie, położy na plecach, rozkraczy i najczęściej zgasi światło) to mam taki sobie wzwód (a czesem problemy z jego utrzymaniem). A jak trafię na pannę, która wie jak kobieta powinna zachowywać sie w łóżku to wzwód mam taki, że mało mi nie odleci :) . Przekada sie to także na rozmiar penisa w wzwodzie (tak na oko 1,5 - 2 cm - dpokładnie nie wiem bo nie bawię sie w mierzenie w takich sytuacjach). O twardości i grubości nie wspominę. Tak więc drogie zwoleniczki duzych ptaszków - wiele zależy od Was. Facet, który zostanie zaskoczony kompletną biernością kobiety albo małym lub wiszącym biustem który w push-up\'ie wyglądał nawet interesująco albo galaretą na udach i pośladkach, które w obcisłych spodniach też wyglądały całkiem całkiem albo zniszczonymi i zaniedbanymi stopami - które odechciewa sie pieścić językim to może mieć spore problemy z rozmiarem i stanem swojego przyjaciela. Poddaje to pod rozwagę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spiderman
Zgadzam sie z założycielem tego topicu. Nie można od razu zwalac winy na małego ptaszka hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spiderman
Dzisiaj nie masz a jutro?? Kto wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia
nastepny co ma malego wała i sie tlumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spiderman
He he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto wie??? :P Narazie sobie tym głowy nie zaprzątam, cieszę się życiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompleksy kompleksy sie
odzywaja:P po co zakladac takie topiki, dla uswiadomienia kafeteryjnej spolecznosci? moj drogi autorze sam wiesz jak tutaj jest... kazdy wszystko wie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spiderman
faktycznie każdy wszystko tutaj wie. Założe sie że bywalcy tego forum wiedzą o istnieniu innych cywilizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmialam sie:D:P kobieta z galareta na udach jak zobaczy jakiegos mikrusa w gaciach moze miec problemy z utrzymaniem powaznej miny:P ciekawe podejscie zakompleksionych mezczyzn szukajacych winy.. jak zwykle nie w sobie tylko w nas..kobietach:P:P.. czyli.. wielkosc penisa zalezy od.. kobiet:) gorzej jak dziewczyna bedzie robila wszystko co w jej mocy zeby Twoj flaczek osiagnal przyzwoity rozmiar.. Ty bedziesz dumny .. bo faktycznie osiagnie szczyt mozliwosci.. za to ona moze byc niezadowolona:P bo co dla Ciebie w sam raz dla niej moze byc ciut za male... nawet po usilnych staraniach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalalong
Moje wyposażenie jest raczej przeciętne: 13,5 cm długości; 4,5 cm średnicy i 13 cm obwodu. Miałem okazję uprawiać sex z ok. 50 kobietami. Niektóre z nich były moim dziewczynami (nie tylko dla sexu) a inne były jednorazowymi przygodami. Były też klasyczne "erotyczne koleżanki" z ktorymi łączył mnie tylko sex (z jednymi 2-3 razy z innymi po kilkadziesiąt). To daje mi podstawę do traktowania siebie jako osoby z doświadczeniem. Nie mam też kompleksów wynikajacych ze średniego rozmiaru. Nie twierdzę, że za wszystko jest odpowiedzialna kobieta. Zwracam jedynie uwagę, że w penym stopnie trochę jednak kobieta ponosie odpwoiedzialność za jakość sexu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale częściowo wielkość (przede wszystkim grubość i twardość ale także długość) zależy od Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyżej siebie nie podskoczysz.....pamiętaj o tym;) Mogę mieć wpływ co najwyżej na wzrost o 1-2cm, nie więcej......A to też przecież zależy od mężczyzny - może mieć duże chęci, kobietka może być zajebista, a on np przemęczony i wtedy co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z Tobą :). Ja przeciez nie próbuje udowaniac, że wielkośc ptaszka zależy tylko i wyłacznie od starania kobiety. Spoko :). Chce tylko zwrócić uwagę, że TROCHĘ od was jednak zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, z tym się zgadzam:) ale jednocześnie twierdzę, ze niezbyt dużo;) Przynajmniej jeśli chodzi o wielkość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×