Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znienawidzony 24

moja 20 letnia dziewczyna ma do mnie pretensje

Polecane posty

Gość aaa...
nawet jesli nikogo nie ma to co , roznie bywa ? pozatym widac, ze kocha czego nie mozna powiedziec o Tobie , znacie sie 2 miesiace i Ty juz narzekasz , to zle ze chce spedzac z Toba swoj czas ? przede wszystkim rozmowa jesli rodzicom nie podoba sie ta sytuacja trzeba jej o tym powiedziec, bo to faktycznie moze byc uciazliwe , chociaz jesli siedziecie sobie w Twoim pokoju to chyba nikomu to nie powinno przeszkadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale doradziliście heh
romantyk adas 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyk adas
a co te usta do mnie znacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie pytanie
A czy ona nie studiuje ani nie pracuje ? Coś musi chyba robić, nie ? No jeśli studiuje to powiedzmy że ma wakacje ale generalnie dziewczynka jeszcze niedojrzała jest. Mój to by mnie tak zjebał za takie coś że aż by mi w pięty poszło, żebym sobie znalazła jakieś zajęcie i wzięła się do roboty, bo praca to jest priorytet życiowy, podstawa wszystkiego. Miłością samą się nie wyżyje ani chleba się za to nie kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale doradziliście heh
romantyk adas A nic A muszą coś znaczyć? Tak sobie ... Jeju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyk adas
myslalem ze chcesz sie psotkac,ale boje sie ze jestes taka sama rozmanierowana jak ta doopa autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest za malo danych aby stwierdzić obiektywnie jaka jest prawda, ale na podstawie tego mogę powiedzieć, że wydaje mi się, że a) dziewczyna przesadza i nie ma własnych zajęć b) ty jej nie kochasz. to jest nieodpowiedzialne ryczeć bo przedłuzyli umowę... heh.. powinna się cieszyć z twojego sukcesu. z drugiej strony takie traktowanie film + seksik i bye brzmi trochę dziwnie. spotykasz się z nią dla seksu? to też nie tak, jeśli nic do niej nie czujesz tylko pożądanie i sympatię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale doradziliście heh
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyk adas
znowu nic nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyk adas
Codziennie rano zakładam kostium zdechłego diabła tasmańskiego i przepocone majty sąsiadki Genowefy i udaję się do pobliskiego Lidla gdzie zaspokajam się analnie głową zdechłej ryby,tańcząc przy tym kujawiaka.....i nic nie rozumiem ...jak to sie dzieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyk adas
potszywacz to byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale doradziliście heh
Oj przecież w ciągu 2 miesięcy miłość nie zawsze przychodzi, czasami na początku jest tylko sympatia a potem miłość i na końcu nienawiść:) Alee nawet jeżeli dziewczyna pociąga Go fizycznie, i wczesniej myslał, że będzie idealną partnerką to -- to teraz widzę, że chłopak jest zrezygnowany i nie wie jak się z tego wycofac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyk adas
ale co podupczyl t ojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyk adas
zly podszywacz ...ja tam wole tańczyc przy tym lambade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyk adas
musze sobie zrobic czarnego nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale doradziliście heh
Weź się zastanów i odpowiedz sobie na pytania Czy coś do niej czujesz? Czy chcesz z nią byc ? Czy warto? Jeżeli na wiekszośc odpowiesz tak, to tołkuj jej tyle razy do głowy że nie zawsze możesz z Nią być 24/24 ! Jak nie zrozumie to szkoda zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie było odwrotnie. Facet potrafił siedzieć do rana, a jak mówiłam, że chce mi się spać to on \"A kto ci nie daje?\" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×