Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jejuuu

pękła...

Polecane posty

Gość jejuuu

no i stalo sie... dzisiaj pekla prezerwatywa. Myslimy o tabletce po stosunku. Tylko czy w soboty sa otwarte prywatne gabinety? Ile taka wizyta kosztuje i jaki jest koszt tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prywatne gabinety
Dla młodych dziwek - zniżka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejuuu
balwanie nie tylko mlode dziewczyny maja takie problemy. Nie znasz mnie,nie wieszile mam lat wiec racz wracac do ksiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prywatne gabinety
Da starych dziwek - bez zniżek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejuuu
bardzo prosze normalnych ludzi o wypowiedzenie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cumszotblabla
gdzies czytalam ze cena tablety to kolo700 zl czy jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prywatne gabinety
Dla pojebanych starych dziwek - 100% drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie straszcie go
nie panikujcie jedź do apteki i powiedz ze potrzebujesz pilnie a receptę doniesiesz bo teraz późno itd.albo na pogotowie i powiedz lekarzowi ze taki wypadek mały był i potrzebujecie nie powinno być problemu.A kosztuje ok60zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejuuu
no dzisiaj z apteka to raczej trudno,moj poszedl na nocke, a ja zostalam bez auta, nie wiem gdzie o tej godzinie jest jesxzcze czynna. Po drugie u nas tak na slowo nie daja bo sie doniesie... Wiem wlasnie ze kilka lat temu znajomi placili piecdziesiat pare zlotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki123
no to niestety na recepte jest. kosztuje kło60-70 pln. trzeba zazyc najpozniej72 godziny po, ale nie radze do tego czasu zwlekac. nie idz do prywatnego gina tylko na dyzur w pierwszej lepszej przychodni ewntualnie szpitalu i mysle ze przepisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejuuu
i nie go tylko Jej;) Niby to nie straszne bo swoje lata mamy, ale funduszy na dziecko brak:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba że wolicie1000pln-ów
no z nieca nie spadnie musisz iśc jechac do apteki moze poproś kogoś jakąs kolezanke czy znajoma nie wiem co to znaczy u nas,ale wsystko sie da a macie 72h kupa czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejuuu
miki123 wlasnie w tym problem ze gdzies podzialam karte czipowa a bez tego przeciez mnie normalnie nie przyjma:O Wiec tylko prywatnie zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prywatny gabinet
Przychodź. Zatłukę dziada:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma dziada
, bedzie dzidzia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki123
a skad jestes bo ja kiedys dostałam recepte na postinor ale nie wykozystałam. tylko nie wiem ile ona jest wazna bo moja jest z maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejuuu
jestem ze slaska. Na antybiotyki chyba jest miesiac, na inne 3miesiace. Kiedys tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejuuu
Rolnik gdyby byly pieniadzory to nie ma problemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki123
no niestey ja mieszkam 500 km od Ciebie... to pojdz do prywatnego. ale to bedzie kosztowało dodatkowe50pln;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prywatny gabinet
Jak będzie dzidzia - to zatłukę dziadów! Mnie tam równo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejuuu
miki 100zl to nic w porownaniu z tym co trzeba by bylo dziecku kupic... Chciaz tak naprawde to nie wiem, czego chce:O W koncu nigdy nie jest podobno odpowiednia pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki123
no to twoja decyzja. mi jak pekła pierwszy raz to spanikowałam i pobiegłam po recepte. ale jak na spokojnie usadłam z chłopakiem i ustaliłam ze mam dni nie płodne, po drugie on we mnie nie skonczył wiec stwierdzilismy ze zobzczymy co bedzie:) i nic sie nie stało:) ale to było ryzyko bo młodzi jestesmy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfvv
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj uzekłą mnie twojo historyja to ci powim! Mozes jechac na pogotowie. Ino wis trzeba włozyć wis co lekazowi wis gdzie i powinien bez problyma wypisać. Abo na prywatno wizyte idź do ginekologo ale to bedzie drozy kostówać bo koło 70 zł za same wizyte. A jesce tabletki ceba kupić. Ino spies sie! 72 godziny.... tik tak tik tak tik tak:P a i ci powim jesce ze sie bedzies zle cuć po postinoze. Psygotuj sie na mdłości a moze nawet zgyganie. Łep cie bedzie nap... znacy sie boloł i bedzie ogólnie ch... znacy sie źle. tik tak tik tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuu----->może kiedys ja będe potrzebujaca ,jak cie znajde tez śląsk ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejuuu
miki ja tez stara jeszcfze nie jestem. Podobno niedlugo juz moj zegar bedzie tykal ostatnie najlepsze lata;) Rolnik widze ze Ci do smiechu:P Ale jak tak mowisz ze mnie bedzie bolec i mdlosci to w ciazy tak samo chyba jest,tylko ze dluzej;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×