Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izunieczka

Co sadzicie o sklepie Tally Weijl?Troll? Sonda

Polecane posty

Gość Izunieczka

Co sadzicie o sklepie Tally Weijl?Troll? :> Sonda :> ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj jak sie..
Bardzo mocno chce to mozna cos znalesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blee
jak dla mnie to wtalyy weijl jest za duzop barrdzo oczojebnych tych bluzek....ja wole stonowane kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieńka_lol
Ja uwazam ze ciuchy w tych sklepach sa poprosyu zajebiste:)) nie tak w trollu jak w tally weijl te ciuchy sa naprawde sexi w kecce i bluzce z tej firmy czuje sie naprawde sexi wszyscy zwracaja na mnie uwage to jest super paolecam:)) tylko ceny troszke za wysokie i ti jedyny minus;/ ael mowie wam wiecej ktotkich spodniczek :PP i wyzywajacych bluzek od razu czyje sie bardziej dowartosciowana tez was kocham za niedlugo na zakupy nie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że w Tally Weijl są naprawdę tandetne szmaty, cekinki, koraliki i nadruki a la bajeranckie (wiecie o co mi chodzi, próbujące zwrócić czyjąś uwagę) Wystarczy wejść na ich stronę- napis Tally Weijl z różowych dżetów, i jakaś prostytutka obmacująca wielkiego różowego królika :o do tego \"a.. a.. ahh...baby!\" Rzygać się chce. Za to w Trollu są naprwde fajne ciuchy. Pożądne bawełniane bluzki z fajnymi napisami. Oryginalne. Ładne. Do tego fajne dżinsy, a wszystko niedrogie! kupiłam koszulkę za 9,9zł (z 30zł), wszystkie dżinsy były w przecenie - do 49zł (tylko szukam rurek, a te jako jedyny najnowszy model kosztowały 98zł) Oczywiście zawsze znajdzie się jakaś bluzka w różowe cekiny i motylki, no ale można wybaczyć ten jeden model na milion. Podsumowując: Tally Weij: główno, nienajtańsze :o Troll: dobra jakość za dobrą cenę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgfthkvrne3r3yf
Zuzka92 to tania szmata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do niejakiego rgfthkvrne3r3yf Co to boi się podpisać własnym imieniem. Napisałam co sądze o tych sklepach i co widziałam na ich stronach. Jeżeli uważasz, że człowieka można oceniać po anonimowym poście to wybacz, ale ja nie będę tłumaczyć się jakiemuś tam rgfthkvrne3r3yf z mojej opini. Mogłabym tutaj coś napisać pod Twoim adresem, ale nie znam Cię i nie mogę orzec czy jesteś pijany/a czy po prsotu jesteś jakimś niewyżytym psycholem. Jest mi bardzo przykro:( Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×