Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Dora*

STAN ZAPALNY POCHWY

Polecane posty

Cześć ludziska! Mam problem. Od ponad 2 lat piecze, pali i szcypie mnie, tylko nie wiem czy to w pochwie czy to w cewce. Do tej pory leczyłam się na zapalenie pęcherza i cewki moczowej ale nic nie pomaga. Pomyślałam, że to sprawy ginekologiczne. Ginekolog powiedział, że mam dużo jakiejś wydzieliny i że to może być stan zapalny. Mam takie pytanie: czy jak któraś z Was miała stan zapalny w pochwie to też szczypało w trakcie oddanie moczu lub zaraz po? Czasami czuję pieczenie ot tak sobie. Aha, bolą mnie jeszcze stosunki, strasznie mnie przy nich i po nich piecze i pali. Proszę odpisujcie jak coś wiecie. I jaki jest dobry lek na zapalenie pochwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryta xx
GRZYBICA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryta xx
clotrimazolum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furaginum
ja to brałam jak mnie piekło . Lekarz mi to przepisal to jest na recepte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby to była grzybica to lekarz by zobaczył podczas badania. Jeśli chodzi o objawy grzybic to raczej nie mam obfitych upławów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pali mnie i szczypie jak spokojnie siedzę, co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdaskdwakjdkduid
nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpiacaaa
Ja tez tak czasem mam, to chyba wina stanu zapalnego pochwy. Idz do ginekologa, niech ci wypisze jakies leki i zobaczysz czy bedzie poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corinne
ja leczylam zapalenie pochwy roznymi specyfikami i powracalo... ale w koncu lek o nazwie Macmiror mi pomogl i mam spokoj juz od roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam problem
w pochwie mam jakąś bakterie a poza tym mam nawracające problemy z pęcherzem, jak nie jedno to drugie :( Ok 2lat temu miałam enterococcus faecalis i wyleczyłam to globulkami Macmiror, miałąm ponad rok spokoju, oczywiście w miedzyczasie pęcherzowe akcje... 2 miechy temu robiłam posiew i nic nie wyszło, a swędzenie i upławy mam od paru miesięcy, w końcu za drugiem razem wszyszła bakteria i zaczęłam łykać tablety. Ale kto wie co tam w tym moczu mam, boje sięże nawet jak wylecze stan zapalny to pęcherz i tak bedzie nawalał, a to jedno z drugim siełączy i eh, szkoda gadać... Swędzą mnie jakoś wargi sromowe i cewka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adzicha
W zimie chodziłam do ginekologa bo męczyłam się własnie z zapaleniem pochwy. Pani ginekolog wypisywała mi najróżniejsze specyfiki a mimo to zapalenie jak było tak było. Za ktorymś razem przypisała mi aftin i antybiotyki. Musze pwoiedziec że dla mnie to rewelacja. Swedzenie, pieczenie i inne przykre dolegliwości od razu mijaja po wtarciu w okolice intymne aftinu. Jest to plyn przepisywany dla dzieci na plesniawki i tez mnie to zdziwilo, ale upewnilam sie u lekarki ze to o to chodzi. Teraz mam juz dosyc biegania po ginekologach bo i tak jeszcze dobrze sie nie wylecze a zapalenie wraca, mimo ze nie wycieram sie juz recznikiem w miejscach intymnych, zawsze po wyjsciu z ubikacji podmywam sie by z okolic odbytu nie przedostawaly sie bakterie. Jak tylko odczuwam swedzenie biore aftin- polewam nim na palec- oczywiscie po umyciu sie i rąk i wcieram w wargi a takze wejscie do pochwy. A co do problemow z pecherzem, to też to już przerabialam nie raz- teraz jak tylko czuje ze zaraz bedzie problem to witamina c lub sok zurawinowy i duzo pije. Wazne tez jest by po stosunku pojsc zawsze na siku ;) Mi to pomaga, życze i wam powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corinne
wole wydac na jeden drogi niz 10 tanich i sie meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja nie wiem już co to za przyczyna z tym pieczeniem i paleniem. I nie wiem już gdzie to, czy to w pochwie czy to w cewce. Jak sikam to czasami mnie piecze a czasami nie. Teraz jak siedzę to strasznie mnie pali, takim gorącym. Słyszałam, że jak są zapalenia w pochwie to cewka na tym cierpi, więc może te problemy z pęcherzem to wina pochwy? Hmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia...222
Zrob wymaz z pochwy , cewki i i szyjki to jest wazne przy zastosowaniu jakichkolwiek lekow , bo leczenie ci sie przedluzy jesli lekarz bedzie leczyl na oko. W Warszawie Bakter wykonuje takie badania. Mozesz miec tak rozna bakterie , a objawy podobne do wielu zakazen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elyts
Koleżanka też to miała, to jakieś bakterie które leczyła ok.roku trzeba zrobić dużo badań moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja
tez mam podobnie jak Ty , tez straam wlasnie zalatwiac po stosunku i biore witamine c ale te pieczenie czesto powraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja
ten aftin jest bez recepty ?ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czym wyleczyć
Czym wyleczyliście stan zapalny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Lactydcyd emulsję do codziennego podmywania się... A jak jest stan zapalny to ....Lactycyd PŁYN GINEKOLOGICZNY ;) cuda działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika33
Dora ma te same problemy co Ty. Jeśli jesteś na forum to odezwij się koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa2
Dora, a czy ten lekarz choc raz zrobil ci wymaz z pochwy i zbadal czystosc i posiew ? Czy mialas robiony posiew z cewki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika33
ewqa2 powiedz czy jak robię posiew to biocenoza pochwy już nie jest konieczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika33
w laboratorium powiedzieli mi ze biocenoza wykrywa właściwie tylko grzyby i ph , bakterii nie czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa2
Biocenoza , czyli czystosc okresla PH, leukocyty, paleczki, ogolnie flore bakteryjna ale dokladnie te bakterie nie sa wyszczegolnione. Wtedy konieczny jest posiew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika33
ale jeśli są bakterie to wyjdzie tak? a czy na wynik biocenozy długo się czeka? czy to zależy od laboratorium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa2
Jezeli w czystosci mimo prawidlowej flory bakteryjnej wyjdzie podwyzszone PH i wyzsze leukocyty oraz bedzie napisane,ze sa liczne bakterie tzn, ze one sa i wtedy aby je dokladnie okreslic trzeba zrobic posiew. Wynik to kilka dni, przed badaniem trzeba umyc sie woda i ze dwa tygodnie nie aplikowac sobie zadnych galek i kremow. Mysle,ze to wszystko zalezy od laboratorium, nie kazde opisuje wszystkie parametry o ktorych pisalam wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katheerinka
a ja mam pytanie czy przy lekkim stanie zapalnym pochwy mozna uprawiac seks??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stan zapalny pochwy to mozna uprawiac....warzywa ale nie sex. Nalezy isc do ginekologa ,ktory wypisze lek i po kilku tygodniach do kontroli. Cipka bedzie zdrowa to sex trzeba uprawiac , bo nawet mucha tez sie ***** a co mowic dwoje kochajacych sie ludzi. Po bozemu oczywiscie ,mysle o malzenstwach bo proboszcz slucha. Sam g***** nieletnie ale .......wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×