Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmieniam sie

od dzis bede inna

Polecane posty

Gość zmieniam sie

pewna siebie,bede bajerowac facetow,nie przejmowac sie nimi,korzytsac z zycia inaczej sie nie da na tym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimka animka
A jaka bylas dotychszas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmieniam sie
czaem nieśmiala,wszystko bralam do siebie,przezywalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimka animka
ooo tez taka bywam ale juz mniej. kiedys to bylo nagmine ciagle sie przejmowalam z ekogos urazilam a teraz mam to w dupie nie w sercu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmieniam sie
jak bylam dobra itd,to wszyscy mnie olewali,więc postanowialam zmienic taktykę moze bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimka animka
tzn ze nie bedziesz juz dobra tylko zla? czy poprostu nie bedziesz sie tak przejmowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmieniam sie
nie bede sie tak wszystkim przejmowac,bo nie warto,nikt tego nie docenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimka animka
Tez tak sadze, ale wiesz ze musisz te zmiany wprowadzac dyskretnie bo latwo takie zmiany zauwazyc i uznac jako falszywe. Tzn tak otoczenie moze cie odebrac i nic ztego nierobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to samo, chcialabym byc czasem zimnym suczyskiem, bawiacym sie facetami jak klockami lego i wyrzucac ich do smietnika jak sie znudza..ale nie potrafie 😭 o matko naturo czemu tak swiat ustawilas :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erykkk
życie zmienia.. na dobra rade polecam jest własne babole.. to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmieniam sie
nie mowie ze od dzis chce byc wredna chce inaczej spojrzec na ten świat czasem mam wrazenie ze jak pomagam,troszcze sie, to wszsycy patrza na mnie jak na frajerke.tak jest niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba wiedzieć komu pomagać i
jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmieniam sie
własciwie to kazdemu pomagam:rodzicom,przyjaciolom,ludziom z ulicy chyba jestem ofairą losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz zmienić
to że pomagasz innym? Pomagaj i wymagaj... nie tylko w jedną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmieniam sie
własnie oto chodzi ze ja pomagam a i tak kazdy ma mnie w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba wiedzieć komu pomagać i
no to jeśli raz komuś pomogłaś i ktoś nie okazał wdzieczności, to mądrze będzie olać go na drugi raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też tak mam
zawsze wychodziłam do ludzi z sercem na otwartej dłoni, ale od jakiegoś czasu zaczęłam myśleć bardziej o sobie. Po prostu zauważyłam że nie warto być za dobrym, za uprzejmym, za grzecznym, uważającym żeby nikogo nie urazić. Ludzie takich osób nie szanują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego próbujecie udawać kogoś kim nie jesteście? Przecież to chyba oczywiste, że to kanał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasen jasne
ja tak sie zachowuje od tygodnia w ieczorkiem placz do poduszki.Ludzie sie nie zmieniaja!!!!wiem po sobie, mozna wlozyc tylko inna maske;)pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zmieniajcie siebie tylko stawiajcie na odpowiednich ludzi, takich ktorzy docenią wasze cechy. To moja skromna rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasen jasne
machos a wiesz, ze nikt nie docenia szarych skromnych myszek.Empatia , wrażliwość , ciepło miłe usposobienie.....każdy ma to gdzieś , jak się nie potrafisz "pokazać".I idę po ulicy z zadartym noskiem powtarzając sobie, że wyróznia mnie normalność;) a szczescia to jednak nie przynosi:). Ale co mi tam, już pisałam nie stane się inna ania w ciagu tygodnia:)Nie udało sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafee
temnat topiku powtarzam sobie mniej wiecej raz na tydzien . Po czym robie zupelnie tak samo jak robilam . Nienawidze siebie wtedy. Chcilabym mu pokazac ze nie tylko on jest gora. Moc wywolac w nim takie emocje ajkie on wywoluje we mnie. Zrobic tak aby czekal z wyciagneitym jezykiem az racze do niego zadzwonic. Aby obgryzal paznokcie zastanwiajac sie co akurat robie gdy sie nie odzywam pare dni. Jak byc pewnijsza siebie ? Jak pwoiedziec dosc i nie wrcac znow do przeszlosci? Jak mam wyrzucic go z zycia nie ogladajac sie za siebie. Jak nie zlamac sie gdy zadzowni i powie do mnie najczulej jak potrafi? Nienawidze siebie za to ze jestem tak miekka , tak ulegla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sądzę, ze nikt nie szanuje kogoś kto udaje kogoś kim nie jest. Poza tym ja np. doceniam cechy o których mówisz. A rozsądek mówi mi, że mało prawdopodobne bym był jedyny na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Empatia , wrażliwość , ciepło miłe usposobienie.....każdy ma to gdzieś\" Ja to bardzo doceniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się nie da ;) nie da sie zmienić siebie z dnia na dzień ;) przynajmniej ja nie potrafię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasen jasne
a dzisiaj wyczytałam, ech za duzo czytam:) ze trzeba życ , nie tylko istnieć:)Wiec można tych nieśmiałych , cichych zakwalifikować tylko do istniejących a żyją tak na parwde Ci, którzy biora z życia wszytsko:) Czytam fajną ksiązke "dlaczego jesteś sama") , polecam niesmuałym może zakompleksionych kobietkom.Autor niczego nie obiecuje i nie ułwatiw, nie daje recepty na całe zło;) i dlatego tak mi się ta ksiązka tak podoba.Bo nie wystaczy sobie powiedziec , ok od jutra jestem wampem:p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasen jasne
a najlepiej wychodza mi literówki;)sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od godziny jestem tez
;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sie zmieniam
od jutra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×