Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kala19

czy dla chlopka pierwszy raz jest wazny,kiedy..

Polecane posty

robi to w wieku 16 lat z dziewczyna ktorej nie kocha? czy bedzie go wspominal? tym bardziej ze mu nie wyszlo i tylko sie \"obijał\" o tej dziewczyny pochwe..wiecie co mam na mysli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcer
mam 23 lata i nigdy nie miałem dziewzcyny więc trudno mi sie wypowiedzieć na te temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie hcodzi mi czy bedzie pamietal tylko czy to dla niego w jakis sposob wazne? wiem ze mnie kocha jeste ze mna ja przezylam z nim swoj pierwszy raz,ale po prostu mnie to boli...i dlatego pytam...jestesmy juz ponad 2 lata ze soba a ja ciagle mu to wypominam,mze dlatego ze znalal kiedys ta dziewczyne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Nie przesadzajcie. Ważne dla faceta jest jak okaże się totalną porażką tzn. kobieta go wyśmieje itp. A jak zwyczajnie dojdzie do wytrysku nawet zanim wejdzie do pochwy to dla faceta to i tak sukces/przyjemność i na pewno się tym nie zrazi, będzie dążył do kolejnych stosunków. Kochanie nie ma tu wiele do rzeczy. Największa porażka i nieporadność w oczach kobiety dla faceta nic nie znaczy bo jemu było dobrze(i nawet tego nie zauważy), dopóki nie zostanie zdołowany przez partnerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e, co sie martwisz. i tak kazdy facet ma swoj pierwszy raz sam na sam ze swoja ręką :D poza tym mysle ze takich rzeczy sie nie zapomina. nawet jesli bylo do dupy. nawet porażki sie pamieta. zwłaszcza porażki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn ze ta dziewczyna bedzie lda niego wazna,nawet jesli jej nie kochal?? wiem ze teraz sie jej brzydzi...sam mi to powiedzial kiedys w rozmowie..poza tym jak ją kiedys spotkalismy to nawet niechcial na nia patrzec,nawet czesc nie chcial jej powiedziec,a mowilam mu zeby to zrobil..rozmawialam z jego kolega i podobno on jej sie strasznie brzydzie teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Dziewczyna nie ma większego znaczenia i nie jest dla niego ważna - dla faceta liczy się sam fakt, że to zrobił. A z kim to nie ma znaczenia - byle z dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agdalena
ale smieszne nie mniej prawdziwe :P Ale to samo odnosi sie do kobiet ..... Tylko nie klam . Kazda z Was pierwszy raz przezywa z wlasna raczka . A co moze nie ? Qwa porzadnisie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_19
bedzie pamietal moze nie ze wzgledu na dziewczyne ale ze wzgledu to ze byl PIERWSZy raz. na bank bedzie pamietal i dlatego to bedzie dla niego wazne juz zawsze. ale tak jak mowie, nie ze wzgledu na dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno facet nigdy nie
zapomina dziewczyny z którą przeżył pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fujjj
ściemna:o jak pierwszy raz była tak dawno to bedzie pamiętał wiadomo ale nie tak jak laski:o dziewczyny rozpamiętują pierwszy raz. nawet jak był nieudany to bedzie coś wyjątkowego...a facet pamięta go jako jedną z wielu rzeczy które przezył a nie jako szczególne w jego sercu wspomnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to tylko pamietam
z pierwszego razu ze blagala zebym sie nie spuscil do srodka . Niestety twarzy nie pamietam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, może nie rączka, ale za to sam na sam. nie ma co, wcale sie tego nie wypieram. przynajmniej zrobilam to z kims kogo naprawde kocham - ze sobą :D wspomnienia na cale życie, hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×