Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nvba

cały czas słysze hasła dziewictwo

Polecane posty

Gość nvba

to podstawa ( od chłopaków z uczelni) .Czy to znaczy ,ze kobieta ,któa straciła dziewictwo przed 22 rokiem życia jest stracona i bez szans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta i przegrała życie
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdaas
nie jest stracona - po prostu jest uznawana za puszczalskie gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_anus
haha .. ja mialam 17 lat jak starcilam dziewictwo! Co wy za bzdury piszecie jesli sie kogos bardzo kocha i sie z kims jest juz spory czasm i sie go dobrze zna to dleczego maja nie zaznac chwili rozkoszy.? Aha czyli teraz skoro mam 18 lat to jestem puszczalska tak? buhehe dobre :P ni ujac ni dodac.. nadal jestem a tym chlopakiem to juz 2.5 roku. Wiec prosze darujcie sobie teksty puszczalska!! bo to smieszne dla mnie.. puszczalskie typiary to takie ktore daja dupy kazdemu komu popadnie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteria to jest JEDYNE
miejsce w swiecie gdzie przesiaduja zakompleksieni chłopcy, którzy swoje dziewictwo mogą stracic tylko ze swoja reką albo gunowa lalką i wciąz na okragło pisza o dziewicach itp. wiec kobieto nie masz sie czym przejmowac, normalni facecie wciąż jeszcze istnieja, jezeli siedza na forach to na męskich i gadaja o innych rzeczach niz wyzywanie panienki od dupodajek itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_anus
popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przestań
no co TY, zastanow się........ Jest różnica między puszczalską straconą kobietą ,a całą resztą. Naprawde Słonko, spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm ......
Malutka_anus -> masz rację, ciekawe co będą gadać osoby gdy stracą cnotę z ukochaną osobą a za jakiś czas nie daj boże ich drogi się rozejdą ... hmmm to chyba będą puszczalskie bo już nie dziewice :P ... co za bezsens :o osobiście za "puszczalską" uważam dziewczynę która każdemu facetowi daje dup..:P i nie ma szacunku dla swojej osoby a co z facetami którzy nie są prawiczkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxe
no to niech tego dziewictwa nie tracą przed ślubem bo ja sobie nie wyobrazam chodzić z niedziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_anus
hmmm... -> no dokladnie. To hehe smieszne jest. Bo jesli powiedzmy nie ulozy mi sie z moim ukochanym rozstaniemy sie, to co mam uwazac ze jestem puszczalska bo dziewica nie jestem :D hehe smieszne ale dobre :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxe
dla mnie nie ważne co robiła jak ze mną nie chodziła ..WAzne by była dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_anus
wazne ze dziewica.. ale szybko ja zbzykasz i bedzie puszczalska ta?? bueheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm ......
vcxe -> a jak się zakochasz w dziewczynie która ma już za sobą ten 1 raz :P to co zrobisz ?? Pamietaj że serce nie sługa :P Malutka_anus -> wiesz chyba niektóre osoby nie rozumieją znaczenia słowa "puszczalska" i w tym tkwi cały problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×