Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bzybzybyzzzz

czy wasi faceci tez chca spedzac czas ze swoja rodzina?

Polecane posty

Gość bzybzybyzzzz

on czasem mowi ze sie nie spotkamy dzisiaj bo chce posiedziec z rodzicami w domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmień chłopaka lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągnie go
do żony i do dziecka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem ale
Nooo czasami mój też przesiaduje w domu zbyt długo.... tzn. On w tym czasi spi, bo to taka rodzinka gdzie każdy jest w swoim pokoju i cos robi osobno - no własnie a mój śpi - bo wie, że u mnie nie bedzie spał:P Eh... inne dziewczyny maja problemy - że chłopak za dużo pije, za dużo czasu spedza z kolegami, że ogląda się za innymi A ja mam problem - On cięgle ma ochotę spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uważam że to dobrze świadczy na przyszłość. Rodzina jest dla niego ważna, jeżeli kiedyś ją założy z Tobą, będzie dla niego priorytetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem ale
Czy ja wiem - ożeni sie z Nią i też bedzie latał do rodziców... może to Synek Mamusi? :) A jakie są Twoje stosunki z Jego rodzicami? Dlaczego jak jedzie do rodziców (hmmm a mieszkacie razem?) to nie zabiera Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_anus
heh .. masz pecha jesli twoj chce.. moj dzieki bogu jak tylko musi np swieta czy cos, ale lubi czasem z rodzicami posiedziec pogadac, ale praktycznie calymi dniami przesiaduje u mnie ( jak nie pracuje ) . Wiec on chce spedzac czas z rodzina ale okazyjnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×