Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczko dla ciebie*

najpiękniejsze słowa jakie usłyszałyście od faceta...

Polecane posty

Gość lecicie na najtańsze teksty
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no lecimy i co?
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowa nic nie znacza
idiotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najładniejsze wdg mnie nawet nie tyle co kocham Cię(choć też) Jak dobrze, że jesteś(potulnie i z uczuciem) Wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie bo ktos moze gadac i gadac a robic co innego. Dlatego nie warto brac wszystkiego do siebie. Wielu poetów bylo jest i będzie :) Wystarczy to co napisałam wyżej - jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklklklklklk
słoneczko.. powiem Ci ze to co ty napisałaś to słysze od 3 lat codziennie.. on mówi tak pięknie... achh az nie da się tego opisac:) mykam do niego do łożeczka go przytulić 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklklklklklk
a jutro zapewne otworze oczka i sniadanko bede miała przy łożku :) słowa słowami czyny czynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie najpiekniejsze słowa od kobiety: spierdalaj! nigdy cię nie kochałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochałam ale nie umiałam byc
moj do mnie mówił Dziobaczku warchlaczku pyszczku kiciu myszko pysiu chomiczynko dziobaczynko dziubasku dziubku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh hhhh
jezu az sie zal robi na jakie tanie teksty leca laski :) owszem mile, slodkie, ale ch.... warte :) Moj kolega takimi tekstami jak te w piewszych postach, ze wszystko, ze zabic milosc jedyna najwieksza cud swiata o boze jak on to w slowa nie ubieral, tak czy inaczej potrafil taki tekst rzucic ze czulas sie jako jedyna kobieta swiata, najwazniejsza itp. Szkoda ze potrafil tak z kilkoma kobietami na dzien :P Nie slowa a czyny bo czule slowka sa mile ale nic nie znacza. Ja nigdy nie zapomne jak mi moj wtedy jeszcze narzeczony powiedzial ze nigdy nikogo tak nie kochal jak mnie bardzo mocno mnie pzytulil i usnelismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×