Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koraska

WALNIĘTY GINEKOLOG

Polecane posty

Gość koraska

byłam dziś u gina i aż mnie wzdryga jak otym pomyślę. powiedziałam ze jestem dziewicą a mam24 lata, a on mi na to z pogardliwym uśmiechem że to niemożliwe, to ja jemu złośliwie że zawsze nią będę bo mam wstręt to facetów,, a ten że jestem za ładna żeby nie mieć faceta i się dziwi że jestem taka twarda...zdębiałam na maksa...co za cham!!!to tylko potwierdza moją teorię że facet to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze
mozesz isc do gina- kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraska
no właśnie wiem tylko u mnie w mieście jest tylko 4 gin i to faceci ale już na pewno do dziadów nie pójdę! a potem sie dziwią że kobiety nie chodzą i za poźno coś tam wykrywają! ja pewnie już dłuuugo nie pójdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinkka
ja miałam podobnie strasznie to przeżyłam i omijałam gina szerokim łukiem przez ponad 8 lat!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarraaaaaaaaaa
8 lat???? Boże!!! ale naprawdę ginów powinni badać psychiatrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmmmmmmmmm
jak jestes dziewicą i masz zamiar nią byc do końca życia to jak masz zamiar robić podstawowe badania ginekologiczne typu np. cytologia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraska
do chmmmmmmm chyba żartujesz!!!!!!!!!!!!!!?mam sie puszczać tylko dlatego żeby zrobić sobie badanie???????chyba są inne sposoby????? a to że do końca życia będę dziewicą powiedziałam tylko na przekór jemu!!! nie jestem aż tak żle nastawiona ale często faceci wzbudzają we mnie odruch wymiotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraska
dyskusja ogólna... nie mów że przesadzam bo nie widziałaś/eś tej sytuacji i tego obleśnego faceta, ani nie słyszałaś z jaką ironią do mnie mówił...popapraniec obleśny... aż mnie odrzuca fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmmmmmmmmmmm --> wszystkie badania można wykonać nawet jeśli dziewczyna jest dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie flustratka
jestes tak agresywnie nastawiona ze nie dziwie sie ze tak zareagowal! po co to mu mowilas w ogole z taka hmm pogarda, jakbys uwazala sie za kogos lepszego. zmien gina i tyle a jak nie ma u ciebie kobiety to znajdz gdzie indziej. kogo to obchopdzi w ogole. poza tym jestes smieszna , powiedzial ci komplement ze jestes ladna a ty zachowujesz sie jak gowniara. chcial byc mily i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest moj staly nick
O tak! powinna łykać wszystko, jezeli pokropione jest komplemetem! Każdą głupotę, chamstwo i świństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllla24
ale z ciebie...JEŚLI CIE TO NIE OBCHODZI TO PO CO SIE WYPOWIADASZ I TU WCHODZISZ????dziewczyna chciała się podzielić i ja ją rozumiem a na taki pusty komplement nie każda poleci, ale co ty możesz o tym wiedzieć!!!!a propo czy ktoś może mi wyjaśnić jak się robi cytologię dziewicy????/proszę bo niedługo ja będę "walczyć" z ginem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszantii
a moim zdaniem nie powiedział niczego złego...zwyczajnie zazartował, moja siostra miala to samo, poszła powiedziala ze jest dziewica majac 23 lata facet sie zasmial i wyciagnal maly wzierniczek i mowi "obiecuje ze niczego nie uszkodze" hyhhh...ale ona z tego afery nie robi,ginekolog ma taki fach a nie inny i czasem w pracy trzeba podejsc do roboty na luzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolla
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo jak dziewica
moze nosic tampon, tak samo mozna jej zrobic cytologie... ja swoja pierwsza mialam na dlugo przedtem nim przestalam byc dziewica i jakos sie dalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosz kurde
Takiemu dupkowi to trzeba po prostu nawrzucac, publicznie przy ludziach ze jest chamem, wyjsc trzaskajac drzwiami ! To juz ktorys taki watek tutaj, ze ginekolog chamsko sie zachowal , no to co jest z wami ?!?! Nawrzeszczec na chama i wyjsc z framuga ! A wy zazwyczaj grzecznie sluchacie i potem sie TU żalicie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artycha
wiesz ja mam ponad 30 lat i jestem bardzo atrakcyjna i jestem dziewica...i chodze do super ginekologa ,ktory mnie bardzo szanuje i nie tylko on. i bardzo sie z tym dobrze czuje u niego...zmien lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraska
no właśnie ja grzecznie nie wyszłam tylko zebrałam manatki powiedziałam do widzenia i trzasnęłam drzwiami!!!!ulżyło ale i tak muszę gdzieś iść się przebadać...ale teraz to najzwyczajniej się boję i pewnie znów nie pójdę...ohhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artycha
kopnij w tylek tego lekarza....jeden ginekolog na swiecie ..ja bym do niego nie poszla juz wiecej....i oczywiscie cos bym mu syknela zeby mu w piety poszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artycha
popytaj kolezanek jaki jest fajny....to Ci poleca...ja znam kilku naprawde super, a z jakiej czesci Polski jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artycha
mam kolege ginekologa i mowi zeby do babek ginekolozek nie chodzic...ale sa tez fajne.....popytaj kobietek.....z Twojego miejscowosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamelcia 29
No sory , ale czy nie wydaje ci się , że ginekolog mógł być zaskoczony ? 24 lata i dziewica to troszke przesada !!! Nie dasz chłopaką , oddasz robaką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artycha
idz koniecznie trzeba sie badac....z tym nie ma zartów.....ja sie otarlam o nowotwora.....wiec chucham na zimno....i nie zaniedbój kontroli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginekolog spoko gość
Przecież ginekolog niczego złego nie powiedział. To chyba z kobietą coś nie tak, że wybucha w takich momentach bez powodu. Widocznie brak sexu (dziewica) tak przygrzewa na mózg. Doradzam onanizm - to cię powinno trochę odstresować - lepsze to niż leki psychotropowe i zdrowsze. Jeszcze lepszy byłby facet (regularne pukanko) ale przy takim nastawieniu kobiety to żaden długo nie wytrzymie. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraska
dziękuję artycha za dobre słowo a jestem z dolnośląskiego...aż Ci zazdroszczę żę mamsz takiego fajnego gina!!!! a do wypowiedzi o stukankuczy coś w tym stylu-nie oceniaj wszystkich swoją miarą i jak się nie szanujesz i puszczasz się na prawo i lewo to nie znaczy że wszyscy tak żyją!!!serdecznie współczuję..może seksu nie mam ale da się ztym żyć ale z Twoją głupotą to chyba jest ciężko wytrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginekolog spoko gość
Jestem facetem a nie kobietą. To była moja ocena zdarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraska
to tym bardziej jak jesteś facetem to nie rozumiem czemu sie wypowiadasz????byłeś kiedyś u ginekologa???????to idź a potem pogadamy i rozumem że to cię nie oburzyło bo pewnie sam tak traktujesz kobiety!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraska
a jak chcesz wiedzieć to jak facet kocha to dłuuuuuugo wytrzyma, mój wytrzymał 4 lata i oboje planowaliśmy TO po ślubie ...ale go zabrakło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginekolog spoko gość
No właśnie koraska to ty masz jakiś problem i uraz do facetów a nie ginekolog. Nawet z twojego subiektywnego opisu sytuacji u ginekologa nie odniosłem wrażenia aby on cię prowokował, wręcz odwrotnie uciszał twoje zdenerwowanie. Widocznie źle się czujesz ze swoim dziewictwem a raczej wyimaginowaną reakcją otoczenia na swoją przypadłość i tak nerwowo reagujesz. Myślisz, że jak powiesz komuś o dziewictwie to on od razu popatrzy na ciebie jak na dziwoląga i zaczynasz go atakować. Ginekolog chciał co najwyżej zażartować a ty to odebrałaś jako wyśmiewanie, zaraz potem dodał dlaczego tak pomyślał - bo jesteś za ładna - a z twojej strony kolejny atak. Twoje zdenerwowanie wynika może z powodu rozstania (go zabrakło) ze swoim facetem i dlatego chodzisz taka naładowana. Co do wytrzymywania przez mężczyzn życia w celibacie - oczywiście facet może długo wytrzymać jak kocha swoją wybrankę, tylko po co (pisalaś 4 lata wytrzymał). Osobiście gdybym miał czekać aż do ślubu to nie wiem(bo tak ona postanowiła). Pół roku znajomości i ślub to może, jednak gdybym miał niedużo latek i kilka lat czekania to absolutnie odpada - uszanowałbym wybór kobiety i szukał innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×