Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koraska

WALNIĘTY GINEKOLOG

Polecane posty

Gość poziomka29
weź debilu zejdź z tego tematu i wypowiadaj się na inny na który masz choć rtochę elementarnej wiedzy!!!!ona nie powiedziała że jest dziewicą dla zabawy ale dlatego że każdy lekarz przed badaniem MUSI to wiedzieć!!!!a sytuację można sobie łatwo wyobrazić a do tego stres itp.i nie tylko słowa ranią ale bardziej chamskie słowa, ton i gesty!!!!zrobiłabym tak samo!!! a ty debilu spadaj stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginekolog spoko gość
Do poziomka29 - solidarność jajników. Przecież ginekolog przyjął do wiadomości, że jest dziewicą i tylko delikatnie skomentował ten fakt - nie miał pojęcia o stanie psychicznym pacjentki ani jej problemach sercowych i aktualnym urazie do wszystkich mężczyzn i spraw związanych z rozdziewiczaniem. "a ty debilu spadaj stąd" - twoje słowa bardzo mnie zraniły poziomka29, mogą wywołać nieodwracalne skutki w mojej psychice i uraz do wszystkich kobiet - buahahahahaaaaaa Pozdrawiam. Dobrze że tak wszechstronnie wykształcone panie panują nad swoimi emocjami i nie używają obraźliwych słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syyylwiaaa
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infooo
Nie poddawaj się i szukaj - są naprawdę dobrzy ginekolodzy! W moim rodzinnym mieście (ok. 80 tys. mieszkańców) jest naprawdę rewelacyjny specjalista. Zawsze zarzekałam się, że nigdy, przenigdy nie pójdę do lekarza płci męskiej tej profesji, ale namówiona przez kuzynki poszłam i zabrałam też mamę, która stresuje się przed taką wizytą 10 razy bardziej niż ja, choć urodziła dwójkę dzieci :). Facet ma ok. 50 lat, typowy lekarz "z reklamy" - kompletnie aseksualny, choć jest bardzo zadbany i do niczego się nie można w tym względzie przyczepić; gabinet ma urządzony tak, że kompletnie eliminuje poczucie wstydu itd. Wszystko wytłumaczył mi jak blondynce, opowiedział jak działają leki itd. I, co najważniejsze - leki poskutkowały. Jedynym minusem jest to, że przyjmuje prywatnie, ale ginekolog nie jest lekarzem do którego chadzam kilka razy w miesiącu, więc za taki standard usług jestem w stanie zapłacić tyle ile sobie życzy i jeszcze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraska
info DZIEKUJĘa możesz powiedzieć co to za miasto???może gdzieś niedaleko mojego. jestem w stanie pojechać wszędzie byle był sprawdzony i polecony bo ja niestety nie mam się kogo poradzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×