Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość calkiem zrezygnowana

jakie to banalne a jendnak chce umrzec...

Polecane posty

Gość calkiem zrezygnowana
Kremowka, ja juz sie tak daje nabrac 3 raz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem zrezygnowana
no cholera jasna, taki gowniarz bedzie mna pomiatal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nawet jak to zrobi , to mu tylko powiedz ,że kawał skurwy...... z niego. Szanuj swoja godność, jak na poczatku tak się zachował , to myślisz,że potem byłby lepszy? Ludzie rzadko zmieniaja sie pod wpływem pozytywnych emocji, raczej dominuje ta druga tendencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem zrezygnowana
dziwi mnie tylko fakt ze przed przylotem to on walczyl, ja wrecz staralam sie unikac jego smsow, rozmow jakis powazniejszych.to on to nakrecal.a teraz zniknal.juz tylko czekam na pytania mojej przyjaciolki, albo informacje ze wrocil do swojej bylej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W żuciu trzeba być egoistką jeżeli chodzi o uczucia własne, ale tak aby nie krzywdzić innych. Nie martw się na pewno , gdzies jest ten wartościowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem zrezygnowana
:) o nim tez tak myslalam.Ze to wlasnie ten wartosciowy.matko, ale potakiej wiadomosci na gg powinien chciaz odpisac.no ale widzocznie nie uwaza ze powinien byc mi wdzieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem zrezygnowana
to samo mu powiedzialam to odpowiedzial mi ze jak moglam.ze on sie zadluzyl na bilet ze lecial tu do mnie ze to ja wszystko niszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facetowi, któremu nie zależy, po prostu zwisa co mu napiszesz albo powiesz. To typowa reakcja, zniknąć bez pożegnania i słowa dziękuję. Faceci to tchórze. Nie wszyscy oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastepnym razem badz bardziej czujna, oczy szeroko otwarte, zeby nie popelnic tych samych bledow, a co do tego faceta to powiedz sobie ze to dupek byl i tyle nie rozpamietuj, bo widocznie nie ma nad kim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem zrezygnowana
ja tylko mialam nadzieje ze to bedzie ktos wazny i wartosciowy.przynajmniej takie wrazenie sprawial, ze jaki to on jest boski.no i czesto slyszalam,z e jestem pania mgr anglistyki i ze wedlug mnie on jest glupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie jest, niedowartościowany dupek. Niech Ci nie będzie żal. Facet , powie wszystko, aby osiągnąć swój cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem zrezygnowana
teraz tez juz to wiem.Tylko chwilami boli, ze tak latwo dalam sie nabrac.i nie sadzilam, ze akuraty on po prostu zniknie.i ten tekst na pozegnanie.jesli bedziemy mieli ochote to sie odezwiemy, teaz potrzebuje od tego odetchnac. a ja nadal nie wiem jak mozna mieszkac u kogos i potem udawac ze w ogole sie go nie zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem zrezygnowana
no w sumie racja.jeszcze liczylam ze sie odezwie, ale to tylko plonne nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem zrezygnowana
Kurcze, jak???wylecial wczoraj.juz mam zapomniec??? to kucze wciaz jescze boli, jeszcze posciel nim pachania( ale juz przebralam:))on tu jeszcze gdzies jest w tych 4 scianach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, dobra, wiem ,że łatwo jest komuś radzić. Musisz sobie sama poradzić z emocjami. Wyjdź z domu , a przede wszystkim nie użalaj się nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem zrezygnowana
jest mi po prostu pusto bez niego.albo byl tutaj, albo wczesniej budzil mnie smsem, zostawial wiadomosci na gg.czegos mi brakuje.wiem ze mi przejdzie, bo musi, ale teraz jestem tu sama i nie mam z kim porozmawiac, dlatego dziekuje ze jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co cie nie zabije, to cie wzmocni. Dasz rade głowa do góry bez niego też może byc pięknie przekonasz sie jeszcze, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem zrezygnowana
biegne teraz do pracy:)tam sie czuje dobrze, ale prosze badzcie tu jeszcze ze mna.wpadne wieczorem.niestety nie napisze pewnie ze sie odezwal.ale nie chce byc sama.dziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami porazki wzmacniaja
Ty sobie dasz rade a on niech dalej bedzie poparancem rozklekotanym emocjonalnie patalach z niego ,prawdziwy wartosciowy facet by tak nie postapil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam :) trzeba byc czujnym i nie rzucac sie od razu na gleboka wode jeszcez trafisz na wlasciwego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem zrezygnowana
zostawil mi wiadomosc na gg, ze ja nigdy nie widzialam w nim nic dobrego, ze teraz bedzie sie dystansowal i ze ja tylko wymagam no coz...to i tak duzo napisal...jak moglam byc tak slepa??zafundowalam mu wakacje, pobawil sie, zobaczyl swoje i wrocil do domku, moze do jakiejs innej naiwnej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem zrezygnowana
odpisalam tylko ze nigdy nie twierdzilam ze jest zly i ze to jest jego wybor.teraz probuje juz nie myslec, ale i tak weszlam na gg sprawdzic czy moze odpisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×