Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panikujaca majeczka

dzis moj pierwszy raz-panicznie sie boje!!!

Polecane posty

Gość panikujaca majeczka

mam od pol roku chlopaka ktorego kocham nad zycie, on mnie tak smao. dzis wyjezdzamy i chcemy wspolzyc ze soba juz. ale kiedys jak bylam u ginekologa powiedzial mi ze mam gruba blone i moga byc klopoty a do tego mam tylozgiecie macicy... i boje sie okropnie!!! dodam, ze on jest doswiadczony seksualnie, ma 28 lat a ja 22. wiem ze bedzie delikatny i wogole bo taki jest na codzien ale jak nie uda mu sie przebic tej niby grubej blony to co? KTOS MIAL TAKI KLOPOT????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog ci ja moze
przecieciac jak bedzie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikujaca majeczka
to naprawde problem i prosze o jakies rady...np jaka pozycja najlepszA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylozgiecie nie ma nic do tego, tylko nie daj sobie powiedziec ze przez to nie bedziesz mogla miec dzieci. a pierwszy raz jak zawsze boli ale da rade i bedzie spoko:classic_cool: 🖐️powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_19
ja nie mialam z tym, tzn z blonka problemu, bo moj facet przez dlugi czas piescil mnie palcami (tzn nie bezposrednio przed 1 stosunkiem, ale generalnie wczesniej, tygodnie) i gdy doszlo do 1 razu nie czulam zadnego bolu. a z palcami to bylo tak ze wlasnie chyba nimi mi przebil blonke, bo na samym poczatku bolalo, a potem juz nie. jesli bedziecie mieli problemy to faktycznie najlepszym rozwiazaniem byloby chyba naciecie jej przez ginekologa. apozycja? hmmmm ja chyba wybralabym na jezdzca zeby moc kontrolowac wszystko. jesli bedziesz potrzebowala dodatkowej sily zeby przebic sie jego penisem przez blonke to powiedz mu zeby chwycil Cie za biodra i dociskal(tylko z wyczuciem, bo wiem po sobie, ze wystarczy minimum troznicy w sile i moze pojawic sie ogromny bol). dlatego najlepiej to Ty steruj wszystkim. Powodzenia. ps. aha no i nie przechodzcie od razu do sedna sprawy, niech Cie najpierw bardzo mocno podnieci (polecam zabawe paluszkami, moze pomoc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikujaca majeczka
dzieki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziewczyna 19
kretynko przeciez na 1 raz najlepsza jest klasyczna a na jezdzca dla doswiadczonych. dlaczego ty nie pojechalas w takiej pozycji po raz 1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_19
nie wyzywaj mnie od kretynek, bo po 1 nie uwazam sie za taka, a po 2 nikt Cie nie zobligowal do tego zebys kogokolwiek mogl/mogla wyzywac. odpowiem Ci na Twoj blyskotliwy zarzut nastepujaco. nie napisalam w jakiej pozycji to zrobilam wiec przestan sie czepiac. poza tym, jeden uwielbia gruszki, a dreugi sliwki. nie ma jednej recepty. dziewczyna chciala zeby podac jej jakies sugestywne propozycje wiec to zrobilam. nie napisalam zrob to tak i tak bo inaczej sie nie uda. wiem po sobie ze najdelikatniejszy facet moze nieumyslnie sprawic bol bo przeciez w zadne sposob nie jest wyczuc tego co odczuwa partnerka (a sa takie dni kiedy pochwa jest mniej lub bardziej wrazliwa, sa takie kiedy kobieta woli mocniej lub slabije). z reszta kto powiedzial ze na jezdzca jest dla doswiadczonych? no kto? seks chyba ma sprawiac przyjemnosc co z tego jesli w tej Twojej klasycznej dziewczyna bedzie odczuwac bol, a zmieni na jakas inna i bedzie super? trzymac sie kurczowo klasyka tylko po to bo ktos przypial mu latke "pozycji dla nowicjuszow"? przestan gadac brednie, ze pozycje i doznania zostaly poprzydzielane parom ze wzgledu na ich doswiadczenie seksualne. seks ma sprawiac przyjemnosc, a roznorodnosc mozliwych pozycji jest wlasnie po to, aby kadzy znalazl cos dla siebie, cos co daje max przyjemnosci i satysfakcji, moze wiec to byc klasyk, od tylu, lyzeczki itp itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_19
doswiadzona? prawie w gole. tylsko staram sie myslec racjonalnie. liczne proby i sprawdzanie co jest fajnie a co nie powinno dawac nam poglad na sytuacje i dawac prawo wyboru co chcemy robic, jak chcemy robic. wszyscy trzymaja sie kurczowo tego klasyka(pewnie najlepiej przez dziurke w przescieradle zeby bylo cnotliwiej), pytam sie po co skoro jest tyle mozliwosci? chyba tylko po to zeby postrzymywac jakies tam tradycje , szczegolnie te, ze kobieta ma sluzyc facetowi i zgadzac sie na wszystko. jak dla mnie brednie i pustoslowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sugeruję na pierwszy raz minetkę. to rozluźnia i odpręża. a w ogóle ten 1 raz jest mocno przereklamowany.... trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmarka23
Minetka jest dobra na początek,tylko musisz ogolic cipke jest lepsze doznanie podniecenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
jaka pozycja najlepsza na pierwszy raz dla kobiety? 10:02 panikujaca majeczka jak myslicie? klasyczna tzw misjonarska czy cos innego? 10:04 krem albo wosk misjonarska z poduszka pod tylkiem ale na to nie ma reguly moja kolezanka miala pierwszy raz od tylu osobiscie sobie tego nie wyobrazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyczna. Aż tak nie do wytrzymania to nie boli.Jak go kochasz i chcesz tego, to naprawdę sie nie bój. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do panikująca majeczka
moje rady są nastepujące. Pełne rozlużnienie , możesz napić sie lampke wina ale nie przesadź z alkoholem bo może nasilić krwawienie. Mnie sie wydaje że dużo lepszym sposobem na "pierwszy raz" jest działanie spontaniczne. Już mówię o co chodzi . Ja też czekałam z tym i kiedy wreszcie ustaliliśmy że chcemy to zrobić w danym dniu to tak się balam że nie moglam sie rozlużnić i przestać o tym myśleć . bylam spieta maksymalnie. Dlatego zdecydowaliśmu porzucić " na chwile" nasze plany i zrobić to wtedy gdy będe na maksa podniecona, rozlużniona i po prostu z calych sił bede chciala żeby to nastąpilo. I to byl strzal w dziesiątke. Kilka dni później nadarzyła sie okazja, odpowiedni klimat ( nie ukrywam że również troche alkoholu- prosze mnie nie potepiać, nie pisze o upiciu sie) . Tak więc jak się dziś zblokujesz to nie koniec świata. Po prostu przełóżcie to ale bez presji że koniecznie następnym razem. Kochacie się , facet nie jest napalonym szczeniakiem i na pewno to zrozumie i będzie chciał ci pomóc. Co do pozycji, haslo " jeden lubi gruszki a drugi śliwki" o.k. ale dopiero potem, jak wszystko się wygoi. Specjaliści zalecają na pierwszy raznastępującą pozycję klasyczną kobieta leży na plecach dobrze żeby podłożyła pod pośladki złożoną poduszkę lub jakiś koc ( tak żeby biodra uniosły się do góry), kolana powinna mieć zgięte przyciągnięte do siebie i mocna rozwiedzione. W takiej poozycji błona jest najmocniej napięta i najłatwiej ja przebić . A tak w ogóle to przecież ma być przyjemność , nie warto się stresować, jak ciś nie pójdzie najlepszy jest śmiech i zrozumienie drugiej strony. I namawiam do zrobienia tego wtedy gdy twoje ciało będzie się tego domagać w danej chwili a nie z kalendarzem w ręku. Jeszcze jedno- może komuś się przyda najlepiej robić to jak kobieta nie ma suchych dni tylko mokre ( uważać na ciąże i zabezpieczyć się!)Dlaczego ? Kobieta zostaje najlepiej nawilożona w czasie orgazmu, czasem mężczyzna doprowadza do tego pettingiem, ale w czasie orgazmu zostają bardzo silnie ukrwione kobiece narządy płciowe i to też może nasilić krwawienie. Dlatego dobrze żeby kobieta była wilgotna sama z siebie w połączeniu oczywiście z podnieceniem wynikającym z gry wstępnej. W dniach suchych jest z tym naprawde gorzej. Jeśli stosujecie prezerwatywę do czego namawiam (wiadomo czemu) dobrze za pierwszym razem użyć lubrykanta. Teraz są takie czasy że można go kupić wszędzie nawet w rossmanie widziałam oststnio z durexa , zakupy bezstresowe ( do koszyka) a pomoc duża . UFF , rozpisałam się , trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do panikująca majeczka
jeszcze słowo o prezerwatywie. Jej użycie wydaje mi się konieczne nie tylko ze względu na antykoncepcje, ale przede wszystkim ze względów zdrowotnych . Nie mówię tylko to AIDS choć to oczywiste ale o bardziej przyziemne sprawy jak grzybica czy zarażenie sie jakąś bakterią. Wiadomo, że u faceta najcześciej takie zakażenie nie daje żadnych objawów i może trwać kilka lat. U ciebie może zaowocować bardzo nasilonym stanem zapalnym Z tego co piszesz wyjeżdzacie i szkoda byloby zmarnować urlop ze wzgledu na konieczność szybkiego szukania ginekologa w obcym miescie . Takie przypadki się zdarzają i trzeba to brać pod uwagę, choć oczywiście nie zawsze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za bzdura do ginekologa z błonką Nie chciałbym aby mojej dziewczynie to ginekolog nacinał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_19
no tak, pozwolilbys zeby twoja kobieta cierpiala za kadzym zarem, za kazda kolejna proba, bo nie bedziesz w stanie przebic sie przez blonke bo jest taka gruba? chyba lepiej pojsc do ginekologa zeby ja naciac. czasami trzeba odlozyc na bok kwestie rozdziewiczania (wiem wiem, dla faceta to trofeum).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziewczyna 19
i teraz zrozumialas co napisal ktos powyzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_19
ponizajace bo co? o musi wlozyc penisa na sile, sprawic ogromny bol i lzy kobiecie, ktora podejrzewam kocha tylko po to zeby dostac tytul pierwszego ktory przebil blonke...? sory ale dla mnie to po 1 absurd a po 2 brak jakiegokolwiek wspolodczuwania,brak troski o kobiete. nie wiem dokladnie jak taki zabieg sie odbywa ale mniemam ze lekarz moze naciac tylko troche blonke a potem facet moze dokonczyc. wiem ze wazne dla faceta jest bycie pierwszym ale chyba nie za cene bolu i cierpienia kobiety, tymbardziej gdy lekarz stwierdzil ze moga byc z tym nie lada klopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×