Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kici

kici

Polecane posty

zamykam się w twoich oczach i ląduję nieprzytomnie w koniczynę w poziomki i w pośpiechu bez pamięci chciałbym wtedy odnaleźć na kuszącym nagim brzegu jednocześnie i skwar i chłód i oprzec głowę w madrygale westchnień słów i szeptchichotów w rozlewiskach twoich warg osunąć się w nieskończoność i (p) osiąść na mieliźnie twojego brzucha w gęstym jak syrop labiryncie czułych pieszczot szukać w tatarakach twoich rzęs zgubić myśli o powrocie i rozchmurzyć czarne niebo w tysiąc gwiazd na wesołych twych policzkach tulić marzenia pachnące moimi pocałunkami i zatopić się i kołysać na falach twoich włosów tak bez przerwy bez wahania i choćby na niby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to bez znaczenia czy to tylko ten upał czy moze tęsknota czy wszystko jedno wiem tylko ze dobrze mi siebie odnaleźć w twoim uśmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
wiem tylko ze dobrze mi siebie odnaleźć w twoim uśmiechu :) - sliczne, bo takie prawdziwie:) " pocałunków szukałeś na ustach moich" when i see u :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No piękne to... a ja myślałam, ze tu o moim Pimpku przeczytam. Kocham go, choć jest tylko kotem. :) Przepraszam, ze tak przyziemnie po takim wierszu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy mi że jesteś i rogaliki rano buzi na dobudzenie i potwierdzenie że ładnie wyglądasz że w różowym jesteś słodka moja szarlotka ❤️ :) chcę dziś założyć krawat w kolorze twojej sukienki i ośmielam się myśleć że wiem jaki nastrój masz dzisiaj i wystarczy mi twój nos przylepiony do szyby w tramwaju sms że kocham i tęsknię i że ja kupię wszystko na obiad i po kryjomu wstąpię po kwiaty 🌻 jak mały chłopiec co planuje psikusa już wiem że nie usnę bez ciebie i bez mruczenia i na przekór sąsiadom znowu mam ciebie na końcu języka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie i tak będzie wyjątkowa nawet gdyby była najnormalniej zwyczajna pozdrawiam 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici , każda chce być tą wyjątkową , tylko nie każdy mężczyzna potrafi tę wyjątkowość swojej Kobiety odkryć i nazwać :D Ty robisz to pięknie ! Aż Jej zazdroszczę :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzruszyłam się
bardzo ładne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ dziendobry :) a ja dzisiaj mam lekki budyń w głowie :) i chętnie rzuciłbym sie bezmyślnie na hamak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrawki obłoków zatrzymane na twoich rzęsach chwytam i krople miodu spijam z twojego uśmiechu masz oczy koloru nieba i sama jesteś jak niebo gdziekolwiek jesteś opowiedz mi ciepło i czule i unieś mnie jak najdalej od brzegu gdzie zatonęły moje wszystkie listy do ciebie i wiersze w butelkach teraz juz wiem co bym ci powiedział gdybyś tu była ze mną ze nic tak nie boli jak przeświadczenie w nieprzekraczalność granic z za których się nie powraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj ide się napić a co mi tam 🖐️ na polach mokotowskich popłynę ...a potem mnie (o) pieprz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabellmarie
piekne:) wiersze oj tam raz mozna, opieprzu nie bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
horyzont juz mi powrócił do poziomu we mnie jeszcze nie wszystko ten deszcz mi przynosi spokój koi mnie ja staram sie trafiać jakoś w klawisze nie znalazłem jej na dnie uczę się topografii jej nieobecności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kiedy spojrzałaś mi w oczy a ja straciłem głowę kocham cię aż po najgłębsza tęsknotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozbieram dla ciebie soczyste owoce nabrzmiałe od soków i mgłę mlecznobiałą na wilgotnej łące zagarnę słońca promyki w szeleście strumyka schwytane rozrzucę wokół i zapach siana wykradnę i podaruję tobie jak będziesz spała usiądę u stóp twoich popatrzę w przymknięte oczęta rozchyl je...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walczyłem z tą pokusą ale w końcu dałem za wygraną, uległem :) i to nie jednemu :) po prostu słodki ze mnie chłopak 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×