Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kici

kici

Polecane posty

w sopocie przeważnie, a wracałem jakoś przez mazury :) długa droga :) nie bylem nad morzez z 10 lat i oczywiscie jak prawdziwy turysta nakupowalem wszedzie pamiątek dla znajomych, i koniecznie stanąć w najdłuższej kolejce po gofry i lody ...zapiekanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agila
Ciekawi mnie gdzie tak "popłynąles ze hej" Kociaku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak mowie
do dzieci w przedszkolu z tym palcem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najszybciej jaguś dzisiaj samochód na myjnie i jutro w drogę :) ostatni wakacyjny łikend w tym roku... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję jagoda :) tobie też życzę miłego dnia a ja znowu zniknę na kilka dni 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.. coś długo mnie tu nie było ale ta chol.rna praca nawet z bogów potrafi zrobić wiernych :) 🖐️ jeśli ktos mnie jeszcze pamięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie żegnam się z tobą chociaż już nawet kot przestał się bawić twoim szalikiem a ja na poduszce już włosów nie znajduję twoich wiem że nic nie trwa wiecznie (bo to takie ludzkie) i choć niewiele z tego rozumiem czemu nigdy nie odpisałaś mi (tu) z bijącym sercem ufam wbrew logice oraz kwantowej fizyce bociany też zawsze wracają i ty i ja w mojej głowie jakbym się nie chciał obudzić a kiedy już zjemy razem śniadanie porzuć mnie w swoje ramiona a ja opowiem ci historie, których nigdy nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak feniks z popiołów :) wróciłem chociaż ciężko to powiedzieć bo zawsze tu byłem zaglądałem sobie tylko po prostu teraz uciekło mi naraz kilka słów :) dziękuję jagoda za ciepłe przyjęcie ciaoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo miło czta sie Twoje wie
i prosze o jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
up up up czemu ten topik umarł :( tak super się czytało Twoje wiersze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) o jak dawno mnie tu nie było... fajnie tak powrócić do siebie :) jejku tyle lat! :o) no to proszę, dziś taki przyjemny erotyk... :) pieszczodrapię głaskomuskam mruczoszepczę w czułe uszka ściskotulę szeptowzdycham pod kołnieżyk szybko czmycham miękko szyj(k)ę łaskogryzę ciepłotulę brzuszkomruczek a paluszki uparciuszki plączą się jak nóżki muszki w oczodmętach oczerety rany julek jejku rety łaskogryzą usta(wicznie) bezustannie notorycznie kołysani zasypiamy lecz już wolno oddychamy a kropelki na twym brzuszku spać się kłada po ciuchuszku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×