Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MissUkraina

Ulubione przysmaki WASZYCH KOTKOW

Polecane posty

Witam, Lubie gotowac, czasami zostaje troche mieska, abo farszu, wiec chce zapytac, czy nie zaszkodza moim kotkom kasza z miesem, taka z blenderu, makaron z miesem, troche ryzu z kurczakiem, chleb z pasztetem, i w ogole, co najbardziej lubia wasze kociaki? Pozdrawiam was i waszych pupilkow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwierzaki nie powinny jeść przyprawionych potraw, ale jeśli Twoje lubią farsz z kaszą, to pewnie nie odmówisz, jak patrzy i prosi okrągłymi kocimi oczętami. Moja Kicia pozera najchętniej surowa wołowinkę, wiec nie mam problemu, uwielbia drobiowy pasztet i czasami surowe żółtko, smietanke i śmietankowe lody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam teraz 2 koty jednego malucha 3 m-ce, z tzw normalnego jedzenia daję mu gotowane mięso drobiowe z różnymi dodatkami np: warzywami,ryżem,makaronem no i oczywiście suche i puszki dla maluchów, kotek nie jest wybredny natomiast starszy 4 letni jedynie gotowaną pierś z kurczaka nic innego nie chce. Myślę że domowe jedzenie bez przypraw kotu nie zaszkodzi tylko jeżeli chce się karmić tylko takim jedzeniem potrzebne są środki wspomagające jak witaminy i minerały. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Kly i Pazury, doskonale znam uczucie, kiedy widze niesamowicie piekne spojrzenie kocich oczy (tak, jak w pej piosence, takie zolte i zielone;)), karmie swoich kotkow 3 razy dziennie, uwielbiaja pasztet drobiowy, kasze z farszem, rozciapane widelcem ziemniaki z polewa miesna, zoltko z jajka, chleb ze smietana. jedzenie z puszki, ale ciagle mam wrazenie ze sa glodne, bo swoje talerzyki maja puste w ciagu 2ch minut, wcinaja swoje obiadki az uszy im sie trzesa, a potem biegaja wokol pustej miski, i nie wiem, o co im chodzi. Mazi, pozdrowienia dla malutkiego kotka (i tych duzych) ode mnie i mojej glodnej bandy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dublujemy, temat o kotkach w każdej wersji jest zawsze przyjemny, chyba, ze ktos kotów nie lubi. Miss, podziwiam Twoje koty, ze wszystko jedzą, ja biegam po specjalna wołowinke do jednego tylko sklepu, pasztecik tez jednego tylko gatunku, oh te koty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światbezkotów
Dublujecie topik a nie na tym polega forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sluchajcie, litosci, swiat bez dzieci, swiat bez kotow, psow, myszy, swiat bez nas... Kly i Pazury, dziekuje za cieple slowka, dodaja otuchy, pozdrowionka dla Ciebie przesylaja Barcelona i Shonda, ktore w tej chwili bawia sie kablem sieciowym;), moje tez lubia wolowinke, ale raczej taka w ksztalcie farszu do lasagna lub pulpecikow. I ciagle sa glodne, wiec ja tak sobie mysle, co robie zle. Za karma sucha raczej nie przepadaja, i ja tez mam swoje obawy. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamnik 132
Mój koteczek uwielbia surową wołowinkę, jajko na twardo. Nie gardzi również gotowanymi jarzynami, zwłaszcza brokułami i fasolka szparagową. Ch etnie jada suchy wiskas i saszetki kitketa. Niektórzy weci uwazaja, że saszetki i konserwy są tzw. pożywieniem martwymj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Maciek uwielbia ( nie przesadzam ) tuńczyka w sosie własnym dla ludzi. Spróbujcie, może wasze też polubią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaprzyjaźniony kot pożera chętnie ciasto z jabłkami i drożdżowe, zupę, ryby wędzone, ser, mięso,wędlinę...wszytsko. STarają się właściciele zawsze odłożyć dla niego przed doprawieniem odrobinę prawie wszystkiego co jedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kauket
moje koty lubia tunczyka w oleju, surowa wolowinke, jogurt naturalny, czasem bialy serek, maluchy gerbery z kurczaka, do tego standardowo wcinaja puszki puriny i suchego royala, sa tak wybredne ze czasem nie wiem co im dawac pozdrawiam kociarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×