Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moj pomysl na biznes

moj pomysl na biznes

Polecane posty

Gość moj pomysl na biznes

mam pomysl na biznes ale nie mam pojecia jak zaczac:(gdzie najpierw sie udac no i oczywiscie przydaloby sie wsparcie finansowe czy ktos z was korzystal z pieniedzy ktore oferuja na rozwoj przedsiebiorst jakies firmy, czy one sa wiarygodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Searcher
Zaczynam nowy biznes (sprawdzony pomysł), potrzebuję dofinansowania. Każdy, kto zainwestuje u mnie 5000 zł będzie dostawał comiesiąc 100 zł dywidend do momentu wycofania zainwestowanej kwoty. Wycofać będzie można dopiero po 2 latach. Podpiszemy stosowną umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Searcher
Ponawiam propozycję. Ma ktoś może wolną gotówkę do zainwestowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko naga prawda wie jak tego dokonac, czekajmy na instrukcje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te tematy to sam Naga Prawda
zakłada, by móc podpowiadać "niezdecydowanym" hahahha jak dobrze zainwestować pieniążki hahahha i żeby mu się zwróciło te 9 stówek, które wrzucił do studni MLM przed dwoma miechami buahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenaaa_
moj pomysl na biznes ---> ja stoje przed podobnym problemem... Mam pomysl, wydaje sie dobry, mam duzo zapalu i checi...ale nie wiem co z tym dalej zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezu znowu ty:/ załóż sobie topik i tam wykładaj swoje madrosci zamiast sie wszędzie wbijać i truć. nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki...
Ja mam swój biznes było ciężko ale dałam rade,po pierwsze dostałam dotacje z Urzędu Pracy ale zanim,musisz mieć choć trochę swojego grosza.Ja byłam zmuszona pozyczyć po otrzymaniu dotacji wziełam kredyt z Pomeranusa UE, po otrzymaniu kredytu oddałam zaciągnięta wcześniej u znajomych pozyczke.A potem kupiłam to co było mi potrzebne oczywiście dalej spłacam kredyt ale jest ok nie narzekam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinni cię deportować NG
wszędzie cię pełno i wszędzie psujesz ludziom krew :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już zauważyłem jaki mają
system ci naciągacze z MLMu! jak się spalą na jakimś topiku, napiszą jakieś wierutne bzdury lub nie potrafią odpowiedzieć na proste i dosadne pytanie, to od razu uciekają na inny topik związany z pracą i tam zaczynają od nowa siać zamęt i spustoszenie, bo ludzie zaraz z takiego topiku uciekają, mają dość już tego naciągania, administratorzy powinni się tym zająć i zakazać im w taki sposób nagabywać forumowiczów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marshall, Naga Prawda + ten trzeci co to niby coś mądrego mówi => jeśli nadal będziecie rozwalać każdy prawie pojawiający się temat, przyblokuję wam wejście na forum na jakiś czas. Wasze wojenki podjazdowe są żenujące. Wypowiadajcie się na temat topiku, a nie siebie nawzajem. BO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUAHHAHAHHAHHA
Naga Prawda się poskarżył do adminów i sam po nosie dostał buahahhahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów____
wszyscy trzej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa era
zarabiania w internecie. To nie jest zwykły program partnerski. To coś o wiele większego! http://www.otwieramy.pl/?p=3659 Zapisanie się za darmo. Zapraszam Jest to miejsce, w którym będzie można kupić w formie cyfrowej niezliczoną ilość książek, czasopism, książek audio... Ale, jak dobrze zrozumiałem, nie jest to typowy sklep z PP. Oto kawałek listu od założycieli serwisu Inaugurujemy działalność dystrybucji cyfrowych treści, o zasięgu niespotykanym dotąd w polskim Internecie. Tobie oferujemy nawet do 30% ich wartości, jeśli zdecydujesz się aktywnie z nami współpracować. Jest z czego wybierać, bo już na samym początku zaoferujemy ok. 1 000 tytułów! Wystarczy, że za Twoim pośrednictwem Internauci będą dokonywać zakupów na platformie, która już wkrótce zainauguruje swą działalność. Nie, to nie kolejny program partnerski. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu, po raz pierwszy będziesz mieć okazję, by całkowicie za darmo stworzyć własny, niepowtarzalny sklep. Sklep, w którym zaoferujesz wyłącznie wybrany przez siebie asortyment, wybrane tytuły, nawet we własnej szacie graficznej. My bierzemy na siebie całość obsługi (w tym płatności), a Tobie zostawiamy... ... podliczanie zarobionych pieniędzy. Niezależnie od tego czy prowadzisz już jakiś serwis internetowy, czy reprezentujesz dużą firmę, czy może po prostu masz własnego bloga, albo dopiero zaczynasz przygodę z Internetem - stworzyliśmy taki system, który elastycznie może dopasować się do możliwości i potencjału każdego zainteresowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×