Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zakochany bez pamięci....

Płatki sniegu na twych rzęsach

Polecane posty

Gość Zakochany bez pamięci....

Snieżynko nie zostawiaj mnie...... bo ja chce być z toba tak bardzo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litości
jesteś żałosny .... facet musi mieć jaja !!!! Jak będziesz taka mazepa to napewno cię zostawi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"zakochany bez pamięci\"- bardzo ciekawy film... ale to tylko tak...- w ogóle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litości
mam serce i dla tego napisałam autorowi co musi zrobić ... Jak jest taki romantyczny i wogóle to czemu panna chce go zostawić ... bo potrzebuje faceta co nie będzie trzynmał ją za rączkę przez pól dnia i patrzył w oczka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slla.M
Może ona cię nie chce zostawić ale nie pozostawiasz jej wyboru... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz na imie
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płatku
nie zostawie cie płatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slla.M
Próbuję cię zrozumieć......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet jak to facet
chwila słabości potem otrzepuje pył z butów i idzie dalej... Ten to chyba poeta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slla.M
Kobieta też porafi kochać bez pamięci...... nawet nie wiesz jak bardzo.... Odnajdzie ślady twoich stóp na piasku nawet jak wydaje ci się że biegłeś i morze zalało jedyną szansę - ścieżkę na spotkanie..... Odnajdzie cię i przytuli.... ... pod warunkiem że będziecie na tej samej plaży... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany bez pamięci....
Wiem ze ona nie chce mnie zostawic.... Chce poprostu sie rano zbudzic.... i byc pewnym ze tego pragne na 1000% chociaz z drugiej strony jak moge nie pragnac czegos co jest tak wspaniale?? No ale ja jestem troche dziwny.... bede walczył sam ze soba i z nia..... o nia.... musze sie przespac i obudzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany bez pamięci....
O nic wiecej nie prosze tylko o ta chwile do rana.... naprawde we mnie strach rosnie do granic mozliwosci jak cos mi sie w glowie ubzdura.... staram sie byc sam ze soba w zgodzie.... a ona..... jest wspaniała.... tylko czy bede miał jutro jeszcze szanse??? :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lepiej czasem
się rozstać jak się nie jest pewnym bo sama miłość do dobrego związku nei wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany bez pamięci....
Ja jestem nienormalny..... a w dodatku bardzo bardzo rozdarty pomiedzy.... uczuciem i strachem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boje sie tylko jednego ze ta sytuacja specyficzna powoduje ze ta hustawka emocjonalna nie pozwoli mi na bycie stabilnym.... i jedyne co pozostanie to wiara i uczucie..... ale to wystarczy.... jak tylko ją zobacze to moj strach zmięknie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slla.M
Każdy poranek przynosi coś innego.... pewność nie jest pewna....... mimo magii i niezwykłości uczuć.... ale przytulić kochaną osobę zawsze można...... Czule i mocno... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek z nysy
czy to ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby..... oby to przytulenie jeśli bedzie przyniosło pewnosc i odpowiedz ktora bedzie trwać wiecznie i nie bedzie zmieniac... bardzo bym tego chciał... bardzo chciałbym to kontrolowac... powoli ucze sie to robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba potrzebuje chwili prawdziwego relaxu.... moze chwile poleze w wannie to moze cos mi do głowy przyjdzie..... Ahh..... do jutra tylko godziny..... musze przestac sie stresowac tym a zaczac cieszyc z magii i czaru pokusy.... bo jak nie zmienie tego to niczego nie zmienie..... a tak bardzo mi zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slla.M
Kąpiel BEZ drapania za uszkiem to nie relax........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem ze to nie relax ale co moge innego..... musze jakos wyjsc z tego błednego kola strachu... bo zwariuje... i nic z tego nie bedzie.... musze jakos inaczej jutro zorganizowac poranek.... przywitac sie wesolo a nie problematycznie..... przypomniec sobie ten wewnetrzny czar i ogien ktory mi pomoze..... musze musze musze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×