Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość puchatek ciekawy

Libido a styl?

Polecane posty

Gość puchatek ciekawy

Zastanawia mnie taka rzecz. czy dziewczyny ktore ubieraja sie odwazniej (obcisle bluzeczki, dekolty, sppodniczki krotkie, itp...) maja zwiekszone libido i sa aktywniejsze w lozku niz dziewczyny, ktore swoim wygladem nie "rzucaja" sie w oczy? Czy ubior moze cos powiedziec o tym jacy jestesmy w sprawach seksu? Ps. Sorry za takie dosyc brutalne opisy, ale tak sie zastanawiam, szczegolnie teraz gdy jest cieplo i dziewczyny chodza na prawde roznie ubrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to nic do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatku, nie sądzę, aby to miało jakiś większy związek, choć na pewno dziewczyny, które noszą bluzki z większym dekoltem, czy generalnie odważniej się ubierają, na pewno bardziej siebie akceptują, lubią swoją kobiecość i są jej świadome (pomijam tutaj oczywiście dziewczyny, którym kompletnie brak samokrytyki i odsłaniają do bólu krzywe nogi albo wylewający się brzuch-tych nie bierzemy pod uwagę;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma związek
w płodnych dniach cyklu kobiety ubierają się odważniej i zalotniej. normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma związek
poczytaj coś może idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma związek
psychologię ewolucyjną, na ten przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666_666
mozna sie oszukac...one chca przyciagac uwage mezczyzn a nie bzykac sie bez opamietania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ciebie nie obrażam i nie wyzywam od idiotek, więc troszkę kultury i szacunku do rozmówcy proszę.....:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666_666
sugeruja ze chca sie bzykac a tak naprawde chodzi i oprzedluzanie gatunku a do tego nie trzeba sie bzykac bez opamietania :P (to ad. psychologii ewolucyjnej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedzina
nie sadze. ja sie nie odslaniam bo nie czuje takiej potrzeby, po prostu wnerwiają mnie spojrzenia innych na moj dekolt, piersi czy cos tam innego a jest sie czym pochwalic nie mowiac skromnie. szczegolnie dziadków, palantów i buraków. po prostu nie nawidze jak ktos sie na mnie gapi na moje gabaryty jakis wieśmak. dlatego nie chodze zbytnio roznegliżowana. co nie znaczy ze mam slabe libido. bo mam ogromnie duze. nie wiem jak to jest z laskami rozeranymi. ale niektore z nich maja niskie poczucie wlasnej wartosci i chca tylko zwrocic na siebie uwage strojem, chca sie podobac, chca widziec podziw w oczach mezczyzn, niekoniecznie idzie o to , ze jak laska rozberana to chce sie bzykac. to pic na wode :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety(przynajmniej te normalne) ubierają się dla siebie, a nie dla faceta.....Lubię podkreślić to i owo w swoim wyglądzie, ale nie dlatego, że chcę się podobać facetom na ulicy, czy mam ochotę się z kimś bzyknąć, tylko dlatego, żebym sama się dobrze ze sobą czuła. Lubię swoje ciało, podobam się sobie i lubię ładnie wyglądać. To wszystko.A już na pewno nie ma to u mnie związku z cyklem miesięcznym :D:D:DChyba, ze tylko tyle, że jak dostaję okres i mnie boli brzuch, czuję się jakbym wpadła pod pociąg, to jest mi wszystko jedno co założę na siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma związek
pierdu pierdu wiekszość prostych ludzi mysli, że nie działa na nich moda, propaganda, sami sterują swoim zyciem etc. ale to tylko mechanizmy obronny Ja. Poczytaj co, PLS. PS. Na szacunek należy zapracowac, na przykład wiedzą i otwartym umysłem. Zatem powtórzę: IDIOTKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z zadufanym w sobie chamstwem z klapkami na oczach nie mam ochoty dyskutować, zatem ŻEGNAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma związek
i nie wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666_666
ma zwiazek--> jednop jest pewne chamstwo ma zwiazek z brakiem inteligencji a co na to wskazuje? a to ze czlowiek inteligentny uzywa w dyskusji argumentow a cham atakuje dyskutanta... puchatek ciekawy--> nie wiem co wyjdzie z tej rozmowy, skoro bierze w niej udzial "ma zwiazek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma związek
właśnie na argument o mechanizmach obrony odpowiedzią były obelgi. zatem tylko potwierdzasz moje przypuszczenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666_666
swoj do swego, prawda ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999-999
nie do końca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666_666
haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma zwiazek studiujesz
psychologie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666_666
nom, ale zboczylysmy z tematu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666_666
to jakie libido maja kobiety eleganckie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma związek ma pewnie zaliczenie i się obrył, a teraz kozaczy :-D A propos chamstwa i inteligencji --->> zauwazyłam, że im człowiek ma lepsze wykształcenie, tym większy cham z niego wyłazi, zatem wnoszę, że chamstwo rzecz nabyta. W domu. Pogratulować rodzicom. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma związek --> ale kultury osobistej też się trzeba nauczyć. Wyzwyanie innych bez powodu to zwykłe chamstwo. Ciekawe masz standardy. Żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999-999
na tekst, że ktoś ubiera się dla siebie reaguję turlaniem sie za śmiechu. tak zresztą jak na wiele innych tekstów tutaj :classic_cool: jest związek: w tej sprawie były fajne badania - w knajpach odławiano kobiety. pytano o dzień cyklu i robiono fotkę (potem obliczono ile % ciała odsłaniały) i wyszła cudna zależność :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999-999
droga Zenobio Trzepiekońska to trochę inaczej: im więcej wiesz, tym trudniej tolerujesz idiotów wokół siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666_666
nom ale jaki to ma zwiazek z ogolna aktywnoscia?? wiadomo ze w te dni chcemy sie rozmanazac ;) a pozostale dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ... być może dlatego, że kiedy ma się dni płodne, ma się tez zwiększoną ochotę na sex, jeśli ma się ochotę na sex, czujesz się frywolnie i atrakcyjnie, masz swietne samopoczucie, humor dopiosuje, jesli dobrze się czujesz we własnej skórze odważniej się ubierasz, bardziej sexownie, kobieco - więc całość niekoniecznie ma genezę tylko i wyłączne w fizjologii. Trzeba znać też trochę psychikę kobiet ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulturę człowieka poznasz po tolerancji dla maluczkich, drogi 9999. To, że wiesz więcej nie oznacza, że idiotów musisz nazywać po imieniu - wystarczy, że ich oświecisz, n`est-ce pas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×