Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość puchatek ciekawy

Libido a styl?

Polecane posty

Gość 999-999
właśnie dlatego, droga Zenobio.tylko, że łańcuch przyczyn jest taki: płodne dni, więcej hormonów, lepsze samopoczucie, skąpsze stroje. to nie świadomy umysł wpływa na hormony - to hormony wpływają na działanie umysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666_666
999_999--> ...nie, jednak to musi miec zwiazek z osobowoscia...brak wiedzy nie jest jednoznaczy z byciem idiota...idiota jak wiadomo pochodzi od fr. slowa idiot i oznacza tyle co automat...czyli automatyczne wrogie reakcje na innych sa idiotyczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwał tak zwał drogi/a 999 - doszliśmy do takich wniosków nie wnikając w dzieła traktujące o psychologii ewolucyjnej, zatem szafowanie idiotami było cokolwiek nie na miejscu. Pragnę z tegoi miejsca zaznaczyć, iż dyskusja odbywa się na forum erotycznym, a nie naukowym o tematyce psychologicznej, stąd niewiedzia tematyczna ich uczestników i próba docieczenia sedna na, tak zwany kolokwialnie, \"chłopski rozum\". Nietaktem zatem jest, wyzywanie uczestników od idiotów zamiast udzielenie stosownej informacji z racji posiadanej wiedzy w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666_666
zenobia--> co za piekny styl! :) nie ustalilysmy jak to jest z pozostalymi dniami cyklu i z kobietami eleganckimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666_666
ja tez ja tez mam :) lece, wpadne wieczorem, moze dowiem sie czegos ciekawego .. milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999-999
nie ustaliłyście też, co z konduktorkami w PKP w mundurach. jest zawsze kwestioa % wyjaśnionej wariancji - nigdy jeden czynnik nie wyjasnia wszystkiego 😭 a dla ścisłości to rozmowa wyglądała tak: argument: 09:02 ma związek w płodnych dniach cyklu kobiety ubierają się odważniej i zalotniej. normalka. epitet: 09:02 ona-bi Bzdura kto kogo zatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, a od kiedy \"bzdura\" to epitet ? Koleżanka się nie zgadzała, więc należało ją naprostowac podając fakty naukowe, a nie wpisywać \"poczytałabyś coś idiotko\". To mi zakrawa na patent na wszechwiedzę, w dodatku nie znoszący sprzeciwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą w każdych badaniach statystycznych występują odchylenia, w tym przypadku także spowodowane charakterem pracy. Jednakże pragnę zauważyć, że w dni płodne ów mundur będzie noszony piersią do przodu, a w trakcie menstruacji na pochylonych ramionach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puchatek ciekawy
no mi wlasnie chodzi o to ze takie dziewczyny co sie odwaznie ubieraja sa pewne siebie itd.. dlatego tez mozna wysunac wniosek ze i w lozku wiedza czego chca... a z cyklami miesiaczkowymi to to nie ma nic wpsolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999-999
"Zresztą w każdych badaniach statystycznych występują odchylenia, w tym przypadku także spowodowane charakterem pracy" to jest właśnieów % wyjaśnionej wariancji. są odpowiednie metody statystyczne, które pozwalają na ustalenie, szans, że wykryte zależności są przypadkowe. to nie był sondaż opinii, a badanie eksperymentalne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna mojego kumpla to taka szara myszka - górska wedrowniczka, oaza te sprawy, a wlozku daje sobie pakowac we wszystkie dziurki i krzyczy: \'liz mi cipsko ogierze\'....wyglad nie ma nic wspolnego z temperamentem, takie przyklady moglabym mnozyc. Powiedzialabym nawet: cicha woda brzego rwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdro na Mazurach miałaś być - kompas Ci zamókł, czy mchu na drzewach nie było ?? :classic_cool: :-D:-D:-D:-D:-D 9999 cóż, statystyka, podobnie, jak ekonometria nie należą do moich faworytów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarijaMarija
Stanowczo zaprzeczam, że jest to regułą. Kobiety ubrane jak szare myszki, albo jak zakonnice, albo i same zakonnice ;-) moga mieć ogromne libido i być namiętnymi kochankami. I odwrotnie, znam kobiety, które seksu wręcz nie lubią, albo ledwo tolerują, jako konieczny element związku, natomiast ubierają się wyzywająco, żeby przyciągnąć mężczyzn, bo potrzebują ich do innych rzeczy. Bo np. czują presję, że trzeba miec męża, albo potrzebują kogoś, kto bedzie je zapraszał i stawiał, albo jeszcze cos tam innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999-999
pozdro, to nie jest NAUKOWE myślenie :-) można powiedzieć np: ludzie mają 4 kończyny. a Ty odpowiedz, nieprawda, znam takiego, co ma trzy. i będziesz mnożyć przykłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999-999
Już rozumiem!!! Dla was libido to stała cecha osoby! Dla mnie jest zmienne w czasie. Dlatego się nie możemy dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999-999
ale sugeruje, że chodzi o styl rozgolasowany (czyli % wiekszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styl tej dziewczyny to szara myszka, ale szare myszki na wyprawę po górach tez mogą założyć np. golf lub bluzkę odsłaniającą brzuch lub samą górę od bikini i w pojęciu ich stylu noszenia się, będzie to już pewien stopień roznegliżowania sugerujący podatność na teorię, o której rozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×