Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaalolek

minetka

Polecane posty

Gość kaaaaaaaalolek

ja mam pytanie do panow..czy lubicie robic miente??? czy ejst to dla was przyjemnosc?? i jaki ma to smak wogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaalolek
ej nie ma tu wpogole mężczyzn...kurde bo aj neiw iem czy to bedzie przyjemne i czy mam to zrobic dziewczynie..to pytam jak ylo u was??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam i mam z tym problem jak zaczne to nie moge sie oderwac od krocza kobiety :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaalolek
czyli dla chlopaka to ejst przyjemne? rpozumeim ze dla dziewczyn to bbaaaa na pewno... kurde mzoe sie odwaze..i zrobie to mojej ...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaalolek
ale czekam na inne opisy...bo kurde jakoś nei bardzo mnie ciągniezeby ją tam lizać...ale jesli to ejst przyjemne tez dla męzczyzn.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna
najpierw naucz się pisać a sex przyjdzie sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazxswedc
nieprzyjemne..... pewnie sie rozczarujesz za pierwszym razem tym smakiem..... ale czego sie nie robi dla niej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani przyroda
generalnie odradzam. jest to nieprzyjemne i można się otruć jeśli robi się to nieumiejętnie. najbezpieczniej jest to robić na wydechu.. coś jak przy pływaniu. Podnosisz głowę, nabierasz powietrze, nurkujesz, liżesz i wydmuchujesz. Trzeba też uważać na oczy, żeby wydzielina się nie dostała, bo potem robi się bielmo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi mój facet
ciągle powtarzał że uwielbia to robić i am sie domagał nawet jak ja nie chciałam on twierdził że to go strasznie podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipkowy smakosz
nie ma zadnej innej zabawy erotycznej ktora bylaby tak wspaniala DZIEWCZYNY PROSCIE SWOICH CHLOPAKOW O CUNNILINGUSA ONI TO UWIEEEELBIAAAJAAA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz mminetek
Ja uwielbiam .... i jestem w tym mistrzem ... może dla tego że mam 20 centymetrowy język i oddycham przez uszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaalolek
kurde to jestem zdezorientowny..albo piszecie prawde albo sobie robicie jaja..ze to jest nie mile uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zyciu bym nie
zrobil dziewczynie minety bleeeeee brydze sie miesiaczkami , krwią , upławami , zasikaną muszelką ochyda :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaalolek
ale podobno cyt: [soczek jest" smaczny"] .... kurw...*** juz niewiem co mysleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zyciu bym nie
smaczny zartujesz a lubisz pic sperme ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zyciu bym nie
to masz odpowiedz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaalolek
pytam sie o ta minete bo przez cala podstawowke mousialem walic minete mojemu tacie i moim wujkom, ktorzy przychodzili do niego na oranzade i czasami podczas minety wylatywala im czekolada pytam sie o ta minete bo nie wiem czy dziewczynom nie robi sie tak samo jak tak to ja nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaalolek
podszywaczu spierdalaj ;d kutasiku ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zyciu bym nie
wam sie wydaje ze to taka ogromna przyjemnosc dla nas wolne zarty a wy ssac nie chcecie częto , straszne z was egoistki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaalolek
dziewczyny no powiedzcie wam tez z tego miejsca gdzie sie robi minetke wylatuje goraca czekolada:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniek_24
ja tam lubie ssac i lubie smak spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniek_24
a polubilam to na stazu w domu opieki spolecznej w nakle nad notecia bylo tam tylu milych starszych panow to im obciagalam i wiecie co? jestem tak dobra ze wiem co facet mial na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakasadi
ja lubie robić loda facetowi i nie przeszkadza mi smak spermy... i nie robie tego tylko dlatego ze jemu to sprawia przyjemnosc ale tez dlatego ze jest to przyjemne dla mnie. naprawde takie obrzydliwe jest robienie minetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magol
ja tam lubie jak mnie facet caluje - oczywiscie robi to umiejetnie! i ja uwielbiam calowac jego!!!! mysle, ze jak sie zgraja kochankowie to moga robic wszystko i wszystko bedzie cudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magol
my sie tak zgralismy ze walimy nawet kupy jednakowej dlugosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magol
hej, nie podszywaj sie - jestes beznadziejna!!!! lu beznadziejny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×