Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość colombina

Nie potrafie byc kobietą!

Polecane posty

Gość colombina

Nikt mnie nie nauczyl bycia kobietą - w domu wychowano mnie jak dziecko, w pracy jestem pracownicą, z przyjaciolmi kumpelą i powielam wszedzie te archetypy. Mam 35 lat, jestem dobrą córką, kumpelką, kolezanką, przyjaciolką, kochanką, dziewczyną ale nie kobietą. to dla mnie powazny problem, bo nie potrafie stworzyc zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka
oznacza byc kochaną, szanowaną a nie tylko pożadaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocakarola
to tak jakbyś stwierdziła,że nie umiesz oddychać. kobietą sie jest i już.Aby nią być, trzeba nią się czuć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colombina
no to wlasnie, nie potrafie sie nią czuc i byc tak postrzegana. Nie wiem jak to zmienic. ja po prostu jestem dobra kolezanką, kumpelką, a nie kobietą, za ktorą biegają faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocakarola
jedyna rada... przełam się, weź kąpiel w mleku idź do fryzjera, kosmetyczki, na solarium, kup jakiś ciuch, taki który zawsze miałaś ochotę włozyć, ale nie robiłaś tego bo różni się od tych szarych rzeczy w Twojej szafie. A potem rusz uwodzic i kokietować facetów. Z lepszym nastrojem i dobrym nastawieniem napewno Ci się to uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colombina
oj nie wiem, problem chyba lezy glebiej. ubieram sie bardzo nowoczesnie i fajnie, jestem usmiechnieta, ale mysle, ze moja podswiadomosc plata figle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×