Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bieeedaczka

Ide z mezem na slub i wesele i mamy tylko 150 zl ...isc wogole???

Polecane posty

Gość bieeedaczka

wypada tyle dac do koperty?? nie dam wiexej bo mi tez sa potzebne pieniadze, dam koperte i kartke i sie nie podpisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugle
Nie idź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugle
chyba ze sie podpiszesz - to idz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieeedaczka
a co musze sie podpisac?? ja u siebie dostalam nawet same koperty z kasa bez kartki nawet i bylo git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina za grosze
mysle ze w takim wypadku powinnas pomyslec nad jakims prezentem a nie dawac pieniadze. panstwo mlodzi na pewno bardziej uciesza sie z kolejnego kopmletu pieknej poscieli niz z anonimowego "datku". dawanie pieniedzy w niepodpisanej kopercie jest bardzo nietaktowne...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie se spokój
prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokój
Pewnie ze idz. Nie o to chodzi, najwazniejsze nie dac pustej;) Ja daje ile mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie se spokój
nie idz ze 150 zł. Bo teraz to w restauracji jest na osobe 130 zł. Spalisz się ze wstydu a koperty się podpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieeedaczka
a co mnie odchodzi ze placi sie od osoby 130 zl?? to wychodzi na to ze ja mam sama za siebie zaplacic?? bez sensu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie se spokój
a jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj się
bieeedaczka kup jakąś ładną pościel i śmigaj na wesele... kasy nie dawaj bo będą mieli jakieś "ale" no i w niepodpisanej kopercie to też nie wypada dawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie se spokój
popieram jeszcze raz- prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieeedaczka
ja np. dostalam piekan satynowa posciel i jestem z niej zadowlona bardzo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szorszyk
Przepraszam - jakie "ale" maja mieć ? To trzeba było tańsze przyjęcie zorganizować , u babci w stodole , a nie liczyc na "zwroty". Wstretne , zakłamane , zachłanne społeczeństwo. Rzygac się chce. Jak nie masz więcej , to nie masz i już. Nie cyndol się , zawsze pieniadze sa lepsze niz prezent, który się spodoba albo sie nie spodoba. Kazda jedna mężatka mi mówi , że najlepszy prezent ślubny to pieniadze. Nie zaprasza cie chyba jakis chuj , który bedzie robił rozliczenia , kto sie spłacił , a kto nie. Ta osoba chce cie widziec przy sobie w tym dniu, bo cię lubi. Wiec wex te pieniadze , kup albo lepiej zrób własnoręcznie do tego kartkę , napisz ładne , szczere życzenia i daj te 150 zł. Ta osoba na pewno wie , że ci się nie przelewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugle
Jesli cie naprawde nie stać na wiecej to uwazam ze powinnaś sie podpisac - bliska osoba napewno wie w jakiej jestes sytuacji i ucieszy sie nawet z tych 150 zł i zdaje sbie sprawe ze dla ciebie to i tak duzo,. A ludzie którzy sie nie podpisuja to uazam ze wcale nie sa w takiej strasznej syt tylko są sknerami - i sie boja podpisac bo młodzi wiedzą ze stac ich na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieeedaczka
zgadzam sie z sorczykiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szorszyk
W ogóle jak tu czytam na tym forum , że "jakie 200 - to się nie zrwóci nawet za jedzenie , 300 to minimum a najlepiej 500". Ludzie , halo , halo , spokojnie. 500 ? A jak bedzie 3-4 wesela w ciagu roku , to kombinowac co 3 miesiące 500 zl ? Nie wiadomo skąd ? Czy może samemu nie dojesć , nie domyć , ale wywalic 500 zł na wesele ? Czy wy może rockefelerami jestescie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli24
W tamtym roku dalismy z narzeczonym koledze 150zł,nie jestesmy rodziną,poza tym ja studiowałam i dalismy ile moglismy.Chcielismy tylko,zeby zwróciło sie im za nasze jedzenie,60zł za osobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może dołożysz 50 zł
i bedzie 200 to już lepiej wygląda, a jak nie możesz to prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfh
w sobotę mieliśmy wesele w rodzinie, była tylko 1 niepodpisana koperta - reszta z ładnymi karteczkami i autografami lub w tych kopertach w których dostali zaproszenia. nawet do prezentów dołączone były kartki (a prezenty były naprawdę super i to takie z wyższej półki typu). nikt nie dał mniej niż 200 zł (wesele jednodniowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szorszyk
nie ma nic złego w prezencie z niższej półki , jak się do wyższej nie dosięga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb
kurna ludzie nie chodzi o to zeby nawalic nie wiadomo ile!!!!!! wiadomo,ze bez niczego nie warto isc,ale nie kazdego stac na wielkie sumy!!!! kazdy daje tyle na ile mu pozwalaja mozliwosci, a nie zeby sie pokazac. Wszyscy tylko by chciali jak najlepiej wypasc, a potem przez pol roku nie bedzie za co zyc. sa w zyciu wazniejsze wartosci niz kasa!!!!!!!!!!!!!!!!! dla nich napewno wazniejsze bedzie,ze przyszlas i jestes z nimi w tym waznym dniu niz to ile dalas, zapewne weidza,ze nie masz duzo i to naprawde nie bedzie istotne:) idz i baw sie dobrze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb
a jesli juz naprawde uwazasz, ze zle sie czujesz z takim prezentem, to zawsze mozesz w pozniejszym czasie jak bedziesz miala wiecej pianiazkow dokupic cos skromnego, ale uwazam ,ze to nie bedzie konieczne, wazne, ze sie starasz jak mozesz:) jak ostatnio bylam z rodzcami na weselu, 6 osob i napewno moi nie nawalili nie wiem ile,bo tez nie maja i zapewne wyszlo mniej niz 150 na jedna i nic sie nie stalo, mlodzi zadowoleni,ze owgole jestesmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może byli zadowoleni tylko
przy tobie a swoje póżniej pomysleli, z tym też trzeba sie liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dawaj poscieli. Ja na poprzednim topiku tez zaproponowalam posciel lub reczniki- jako,ze to sie zawsze przyda, to mnie wszyscy zjechali, ze przeciez panstwo mlodzi moga miec sciany w sypialni bordowe, ty im dasz posciel niebieska i bedzie im sie ze scianami gryzla. I jeszcze mi powiedzieli,ze nie mam nikomu urzadzac mieszkania na sile i generalnie wyszlo na to,ze jestem glupia,bo uwazam posciel za bardzo dobry, przydatny prezent. Poczytaj sobie topik http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3280996

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, powariowaliście??? Jakie podpisywanie kopert? To prezenty też podpisujecie? Koperta to przecież forma prezentu. Ja powiedziałam gościom, kiedy pytali, że wolę 50 zł (bo zbieramy na kupno działki), niz pościel, która nie będzie mi pasowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieeedaczka
nie doloe 50 zl bo jak dolicze dojazd, kwiaty to juz bede miec z 250...a w cos tez musze sie ubrac !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radziecka kulomiotka
Niektórym to się wydaje , że ludzie srają pieniedzmi. Jak może dac 150 , to może dać 150 , a nie o 33% więcej. Ludzie mają swoje życie , mają sprawy , na które ida im pieniadze. Nie każdy ma ochote życ na chlebie i wodzie - od wesela do wesela , bo nagle z okazji wesela ma szastac pięćdziesiątkami na prawo i lewo - bo co to jest 50 zł. A moze jej 50 zł musi wystarczyć na żarcie na cały tydzień ? I moze ma nie jesć przez tydzień , bo na wesele sie wybiera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinnamone
jak patrze na to, co sie dzieje wokol, na te listy, zadania niemalze etc to czuje niesmak. dlatego m in nie znosze tego typu imprez typu 'zastaw sie a postaw sie' Zrob skromny prezent i miej w d*** czy komus cos sie z lista nie bedzie zgadzalo. Chyba znasz na tyle pare mloda, kup jakis elegancki drobiazg, taka pamiatke na lata, napisz piekna kartke z zyczeniami i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×