Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alergia

strasznie swedzaca wysypka

Polecane posty

Gość gość
Możliwe, że jesteś na coś uczulona. Zrób badania i na pewno dostaniesz odpowiedź co jest przyczyną wysypki. Ja niedawno byłam w pracowni alergologii www.alergomed.com.pl w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja od kilku dni męczę się z straszną wysypką, a zwłaszcza w nocy. Moja babcia straszy mnie, ze to moze byc swierzb;( jak myślicie co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchaj babci, one zawsze mają rację :) a tak serio, to faktycznie może to być świerzb. masz jeszcze jakies objawy? takimicharakterystycznymi są tzw. przeczosy, czyli takie pręgi na skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wlasnie zapomnialam wspomniec o tych pregach. A czy jakies leki z apteki bez recepty tu pomoga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaika
tak, bez recepty np jest novoscabin, nie wiem czy cos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez się tylko z novoscabinem spotkałąm, jeśli chodzi o leki b/r na świerzb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak to sie stosuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed stosowaniem zawsze bralam kapiel z szarym mydlem, a pozniej nacieralam cale cialo tym preparatem, wazne sa tez leki na alergie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy reszta rodziny tez musi sie smarowac jak co? czy wystarczy ze ty;lko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w moim przypadku cala rodzina musiala sie leczyc, bo tak mi lekarz zalecil. Nalezy tez wyprac wszystkie przesieradla, poszewki ubrania itp a i ja tez zamykalam te rzeczy w worku na ok 3-4 dni zeby calkowicie zabic te roztocza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samo stosowanie preparatu to bodajże 5 dni, a tak to później z 3 tygodnie brałam leki na alergie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten preparat nie podraznia skory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nie podraznil, ale na efekty troche czekalam, bo swiad sie jeszcze utrzymywal ok. 2 tygodnie, dlatego stosuje się leki przeciwhistaminowe. Wazne jest to zeby miedzyczasie nie stosowac zadnych innych kremow, masci na świebrz, bo to moze tylko pogorszyc sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok pytam bo ja mam bardzo wrazliwa skore i mam nadzieje ze nie bedzie efektow ubocznych. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola647
Mnie swędziała bardzo skóra na twarzy i pojawiała się wysypka, gdy byłam zarażona nużeńcem. Nie mam pojęcia skąd się to u mnie wzięło, ale wszystko tak nagle. Zrobiłam potrzebne badani i leczyłam się lekarstwami od lekarza, a we własny zakresie kupiłam jeszcze maści na stronie nuzeniec.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto by było z tym iść do dobrego dermatologa, ewentualnie alergologa. Ja z podobną wysypką byłam tutaj http://derm-al.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina9932
Widzę, że już ktoś o tym wspominał i u mnie to były takie same objawy, gdy pojawił się nużeniec. Niestety leczenie go nie było takie łatwe. Korzystałam też ze strony nuzeniec.com.pl i to chyba najbardziej mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może być atopowe zapalenie skóry, koniecznie idź do lekarza. Mi dermatolog doradziła (prócz maści sterydowych) wzmacnianie organizmu produktami z lunazyną (u nas w Europie ogólnodostępny jest tylko preparat lunacol)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×