Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Spiderman

Moja dziewczyna jest jakas dziwna...

Polecane posty

Gość Spiderman

nie mówi o uczuciach, nie pisze miłosnych sms-ów bo mówi ze nie jest wylewna, odpusci sygnałka ale dopiero jak ja pierwszy puszcze, nie przytula sie do mnie w publicznych miejscach, po prostu wydaje mi sie że związek własnie powinien inaczej wglądac!!! Co o tym sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocakarola
moze zwyczajnie Cię nie kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritajean
albo moze ma wiecznie mine jak srający kot na pustyni?? :D nie mecz sie,ona juz zostanie taką marudą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spiderman
Tez brałem to pod uwage ale ona mówi ze mnie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spiderman
hmm z tą niesmiałoscią to może prawda bo fakt troche jest niesmiała ale żeby aż do tego stopnia,przecież nie znamy sie od dzisiaj,jstesmy juz ze sobą półtora roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam, zaraz nie kocha. Może po prostu nie jest wylewna, ludzie są różni. Nie każda dziewczyna wisi na swoim facecie i zadręcza fo smsami. Zależy jeszcze jak długo jesteście razem. Jeżeli to początek związku to może ona boi się całkowicie ujawnić ze swoimi uczuciami, żeby nie dać się zranić, może nie chce się od razu angażować. A może ona chce żebyś się o nią starał, żebyś ją uwodził i gra niedostępną. Albo jak już pisałam, ma taki charakter, że nie lubi lub nie umie okazywać uczuć. Pogadaj z nią o tym, to wcale nie znaczy, że cię nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurcze, ale żes się chłopie obudził. To co, półtora roku temu taka nie była? Dziewczyna jest skryta i nie lubi wielkich wzruszeń i przytulania na ulicy.Charakter taki. Wiele kobiet narzeka na nieuczuciowych męzczyzn, Ty trafiłes na taką dziewczynę. Albo kochasz taka jaka jest albo... Twój wybór ale jak kogoś na siłę zmieniasz to kiepskie wyniki najczesciej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja też
ja też rzadko piszę miłosne smsy, nie puszczam głupich strzałek... ale szaleję za moim mężem , wiec .... pogadaj z nią, że Ci tego brakuje i tyle. Może nie zacznie CI nagle pisac 100smsów dziennie ale może zmieni się okazywanie uczuc w towarzystwie, popracuj nad tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spiderman
Wszystkie poniekąd macie racje dziewczyny. Hmm ale ja z drugiej strony wiecie chciałbym troche okazywania uczuc,tak jak każdt normalny człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szorszyk
A w niepublicznych się przytula ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocakarola
może nie dajesz jej powdów, by okazywała Ci uczucia.... nakłon ja do tego...zabierz w romantyczne miejsce, daj kwiaty, pomyśl o tym co sprawiłoby jej przyjemność... i nie mów do niej, że jest jakas inna , bo dziewczyny kumpli piszą miłosne sms-y a ona nie. Dziewczyny nie znosza porównań. A może jest typem takiej osoby, która kocha,nie mówi o tym, ale sama potrzebuje okazywania uczuć własnie jej samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisielek malinkowy
naucz ja czułości...czasem trzeba pokazać komuś jak moze być w związku. I rozmawiaj z nią o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZagubionaSzukająca odpowiedzi
dokłądnie naucz ją czułości... skoro jesteście ze sobą tak długo to będzie Wam łatwiej o tym pogadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sama jak twoja
tez mialam problem z okazywniem uczuc, a to dlatego ze wczesniej nie mialam chlopaka i nikt mnie nie "nauczyl" jaka powinnam byc. Mam jednak kilka uwag...1) okazuj jej uczucia, przytulaj, caluj a zobaczysz ze zacznie i tobie okazywac to samo! 2) Nie wymuszaj! na mnie to dzialalo jak plachta na byka... nie praw godzinnych wyrzutow na ten temat, po prostu daj z siebie jak najwiecej, a ona sie w koncu odwzajemni! 3) Przenigdy nie watp z tego powodu, ze Cie nie kocha! Z pewnoscia jest wrecz odwrotnie! to tak z autopsji.. 🌼 POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spiderman
a moze ona chce ode mnie odejsc bo nie podoba jej sie jak puszczam baki w trakcie fellatio i ze czasem z nienacka strzelam do niej moimi fekaliami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spiderman
powiedzcie mi czy chodze z dziwadlem czy jest to normalna reakcja na strzelanie kałem z anusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spiderman
podszywacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos kogo znam
ma taką dziewczyne... on jest wylewny i w ogole dusza towarzystwa a ona jest zimna jak lód- nie usmiecha sie, nie okzuje mu czułosci, on mi powiedxial ze nawet kochac sie z nim nie zbyt cche.. :O ona jest chora... a on... to moj były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spiderman
niech mi ktos poradzi co zrobic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos kogo znam
wydaje mi sie patrzac na sytuacje mojego byłego- albo nauczysz sie z tym życ i zaakceptujesz ją taką jaką jest , albo znajdz sobie inną dziewczyne ktora bedzie umiala docenic to jaki jestes uczcuciowy i bedzie taka sama... ja bym chciala takiego faceta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spiderman
chciałabys takiego goscia,ale zastanów sie czy ty tez umiesz odwzajemniac uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj...to sie zdarza
niektórzy ludzie tak mają- i kobiety i mężczyźni jeśli b. ci to przeszkadza- to masz problem ale jeśli martwisz sie dla zasady i generalnie jest ci z nią dobrze- wrzuć na luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spiderman
dzięki za cenne i mniej cenne wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos kogo znam
czy ja umiem? tak, jesli kocham to tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffedelmar
ona po prostu przeczytała ten poradnik DLACZEGO MEZCZYźNI KOCHAJA ZOłZY :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×