Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kastaaaaa

czy to ja źle zrobiłam?

Polecane posty

Gość kastaaaaa

bardzo posprzeczałam się z moim "przyjacielem" piszę w "" bo nie wiem, czy dalej mogę go tak nazwać... ja dla niego zawsze byłam gotowa zrobić wszystko... przyjaźnilismy się od ok. 5 lat... przekładałam spotkania z moim chłopakiem, żebym mogła się spotkać od czasu do czasu z nim... ostatnio kończyłam 18 lat i wcześniej przypominałam mu o tych urodzinach... a on i tak zapomniał... oprócz tego on wyjeżdżał do pracy do innego miasta i nie pożegnał się ze mną. uznał, że to ja powinnam zrobić. gdy powiedziałammu o tym, co myślę, o tym, że zapomniał o tak ważnym dniu dla mnie ( on mówi,że zapomniał, bo nie miał na nic czasu, tak bardzo był zabiegany, aja wiem, że chodził po innych żegnał się z nimi) a on potraktował mnie jak zwykłą szmatę.... był tak bardzo przykry i niesprawiedliwy.. zastanawiam się... możenie powinnam tak postępować z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkaaaaa
chyba się chłopak zakochał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna i smutna
jezu cham i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoooo
czy TY niewidzisz że on ma CIE gdzieś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kastaaaaa
widzę. niestety widzę... tylko że on ma taki charakter jest bardzo nadpobudliwy, zazdrosny. parę razy robiłsceny gdy spotkałam się z jego znajomym... i tak smutno mi jest bardzo, bo przez te 5 lat naprawdę mogłam na niego liczyć... rozmawiał ze mną często, a to było mi bardzo potrzebne wtedy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kastaaaaa
ja nie wiem, czy to wemnie jest coś nie tak, że nie potrafię nikogo zatrzymać obok siebie? to już kolejny raz, kiedy ktoś odchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś dorośniesz
nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kastaaaaa
niepotrzebnie chyba podałam swój wiek.. wtedy wszystko można zwalić na niego... tak najprościej... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×