Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rihanna1980

Dlaczego on mnie tak traktuje!!!!!!??????

Polecane posty

Gość rihanna1980
ale ja nie chce zeby on mnie utrzymywał!! chce miec swoje pieniadze i chce iśc jak najszybciej do pracy ale boje sie że zgubie kontakt ze synkiem:( no i nie ma kto sie nim zająć... O jaka zazdrość ci chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawaaa
a babcie nie pomoga??moze bedziecie sie wymieniac??my chodizmy na zmiany,ja rano wychodze a jak wracam to maz wychodzi i tak wkolko,dopiero widzimy sie na weekend,czasem gdy sie nie gzramy potrzebujemy pomocy na 2,3 godz:)tez mi bylo szkoda malego,ale takie czasy nastaly,z 1 wyplaty bysmy nie przezyli,a z 2 i tak latwo nie jest:)ale gorzej juz byc nie moglo:)hhehehe,z drugiej strony wiem co przezywasz,jak siedzialam na macierzynskim,czulam sie niezadbana,odizolowana,tez bylam zazdrosna:)ta samotnosc tak na ciebie wplywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawaaa
sorry mialo byc zaniedbana hahha,ale gafa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili4443

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RB
Co wy wszyscy (no moze nie wszyscy) za bzdury wypisujecie, co to za facet ktory zostal ojcem przed 3 miesiacami i umawia sie z kolezanka gdzies tam... nie wazne! wazne ze nie traktuje swojej partnerki i matki jego dziecka powaznie. To nie ma nic wspolnego z zazdroscia, tu chodzi o samo poszanowanie, respekt, tolerancja, zrozumienie, odpowiedzialnosc, to wszystko jest dla niego obce. Zwalacie wine na autorke, ale ona pragnie tylko ciepla od partnera, wsparcia i miloscie dla siebie i dla dziecka, czy az tak wiele wymaga. Zrob jak ci doradzali niektorzy, jesli masz gdzie wrocic zeby zeby sama z dzieckiem zaczac spokojne zycie, to nie zastanawiaj sie, mysle ze on sie nie zmieni (chyba ze sie myle) czasem zdarzaja sie cuda. Lepiej samotnie wychowywac dziecko ale w spokoju. Zycze ci jak najlepiej, glowa do gory i nie daj sie tak traktowac. Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihanna1980
RB- tacy ludzie sie juz nigdy nie zmienia!!! Zaraz bede z nim poważnie rozmawiac. Trzymajcie kciuki żebym była twrada i sie nie poddała,nie chce z nim byc i chce wrócic do domu. Mawaaa-jedna babcia jest 300km odemnie a druga czyli jego mama jest za bardzo schorowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihanna1980
własnie przyszedł zobaczyc co robie... dobra wdech i ide na zyciowa rozmowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihanna1980
...do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhgfd
czymam kciuki powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihanna1980
Witajcie! powiedziałam mu że nie chce z nim byc ze za kazdym razem jak robił mi jakis wyskok to go z nienawidziłam i ze nawet nie wiem czy cos do niego czuje:( ze albo on mnie zawozi do domu albo ktos po mnie przyjedzie i albo sie dogadujemy jak dorosli ludzie albo bedziemy sie kłócić! Bo ja nie chce żeby moje dziecko patrzyło jak rodzice sie ciągle kłócą... qrwa a dzis jak wrócił z pracy (godzine temu) to poweidziła mi z eidze do kolegi,a jak ja mu powiedziałam ze ja tez chce wyjśc i ze on ma zostac z synem to powiedział że on go przeciez do kolegi nie zabierze i poszedł... A oststnim razem jaks ie kłócilismy to mi powiedział że on chyba nie jest jeszcze gotowy na zycie w rodzinie!!! normalnie debil!!! I co teraz o tym sądzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihanna1980
mam nadzieje ze wypowiedza sie ci którzy wczoraj pisali i oczywiście czekam na nowe opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihanna1980
hallo jest tu ktos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihanna1980
ale powiem wam szczerze ze jak mu to wszystko powiedziałam to mi ulzyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stookroootka
ale kretyn!! dziewczyno co ty z nim jeszcze robisz??? pakuj sie i wracaj do domu... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostaw go w cholere :) jak nie dojrzał do życia w rodzinie to po co mu dziecko było... debil normalnie... jedz jak najdalej od niego a jak zapłaci alimenty na dziecko i konto mu sie uszczupli co miesiąc to może się okazać że i koleżanek zabrakło i koledzy sobie poszli :) i nie martw się na pewno spotkasz kogos lepszego od niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×