Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judith Tew

dziewczyny z małym biustem - w co się ubieracie??

Polecane posty

Gość sabinka17
oczywiście styl ala pancernik- stanik z push-up-em dopasowane cluzeczki ale oczywiscie bez przesady. w zimie ok. z tym stanikiem ale w lecie to tragedia- sauna dla biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka17
oczywiście styl ala pancernik- stanik z push-up-em dopasowane cluzeczki ale oczywiscie bez przesady. w zimie ok. z tym stanikiem ale w lecie to tragedia- sauna dla biustu. w domu wogole chodze bez stanika bowiem mam malutki biuscik 70A - takie naparstki. jak wyzej pisalam nosze stanik z push-up-em z wiadomych powodow, a moja kolezanla (17 lat) ma biust po prostu ogromny wiekszy niz swoja mama i tez nosi taki stanik mam na mysli "wypychany" i wyglada tragicznie. to wszystki jej sie przelewa górą, a kobieta gustuje w baaaardzo obcislych bluzeczkach i to glupio wyglada taki "baleronik".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli macie
ładne pupki to nie macie sie czym przejmowac! zacznbijcie eksponowa swoje dupcie np. w obcislych skórzanych spodniach i wtedy nikt nie bedzie zwracał uwagi na wasze piersi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana61
ja tez mam mały biust i mimo swojego wieku wciaz czuje sie atrakcyja ijeszcze jedno nie wszyscy meszczyzni lubia duze biusty wiem to z własnego doswiadczenia panie głowa do gory i pzdrawiam wszystkie z małym biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj wiem coś na ten temat
Szczerze to dla mnie tragedią jest każda bluzka z jakimkolwiek większym niż prawie pod szyję dekoldem. Bo wydaje mi się, że zmiejszają te moje cycki do zera :( Ja już zimą tamtego roku wypowiedziałam wojnę push upom i noszę tylko takie półusztywniane staniki. A mało tego widzę, że piersi zaczynają tracić na jędrności, to pewnie już ten wiek, mimo, że dużo to ich nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfrtyjhgdf
Rowniez zrezygnowalam z push-upow bo w lecie taki pancerz to cos okropnego, poza tym miseczki i tak odstaja i w lekkich cienkich koszulkach wyglada to zle i widac od razu ze nic tam nie ma. Nie nosze glebokich dekoltow, za to dekolty-lodki ktore pieknie eksponuja szczuple opalone ramiona:), koszulki z malym dekoltem z przodu i duzym wycieciem z tylu-sexi plecy lub skromne koszulki bez dekoltow i do tego ultra krotkie szorty bo nogami moge sie pochwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot mi speszjalista
co to jest "cięcia raglanowe"? I proszę nie promować noszenia push upów. Rozmemłany po klatce piersiowej mały biust maleje jeszcze bardziej i schodzi pod pachy :o Bardotki jak najbardziej bo zbierają piersi do przodu, tak samo balkonetki, dla niektórych też plunge, ale żadnych push-upów zgniatających biust!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka 1612
hello; ja kupuję staniczki tylko w HM-ie - są boskie wg mnie... nie znoszę dekoltu typu serek- strasznie wyglada w moim przypadku; łódeczka chyba najlepiej wypada... małe jest piękne... pozdrawiam Właścicielki małych piersi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
W h&mie nie ma dobrej bielizny dla małobiuściastych. Dla nikogo nie ma dobrej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we wszystko aby odwrocic
uwage od biustu - czli np. skórzane spodnie lub skórzana mini - trzeba podkreslac swoja pupe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroniks
ale wam zazdroszczę, też chciałabym mieć mniejszy biust.. a niestety przy swojej wadze, sylwetce mam bardzo duży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marie 134
pocieszajcie się deski pocieszajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania biustonosze na mały biust, orientacyjny rozmiar 70A-B. Wyszperałam je na bazarkach podczas wielu wypraw, ponieważ w sieciówkach brak staników ciaśniejszych niż 75. Są one zupełnie niezniszczone, ponieważ mając świadomość, jak ciężko je zdobyć, bardzo o nie dbałam. Ostatnio przytyło mi się tu i ówdzie, nad czym szczególnie nie ubolewam, bo częściowo "poszło w cycki" ale teraz szkoda mi wyrzucać biustonosze, z których już wyrosłam... Może któraś małobiuściasta byłaby zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz maly biust to musisz
odniego odwrocic uwage - czyli przykuc uwage np nogami lub pupa - zacznij nosic skorzane spodniewtedy nikt nie bedzie patrzyl na twoje piersi np. http://postimage.org/image/52v7neyhd/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakakaraka
Dobre dla małego biustu są bluzki z żabotami i innymi duperelami na klatce piersiowej - nawet moje 75A wygląda w takich nieco lepiej:P, może też dlatego, że jakoś tak szczęśliwie ta bluzeczka jest skrojona, że podkreśla wcięcie w talii, przez co cyc zyskuje.. ale ciężko znaleźć ładne, ostatnio w ogóle nie widuję. Podobno dobre są dekolty w serek i w łódeczkę. I odsłonięte plecy. Staniki nosze jakieś tam.. nie wiem, nie pisze na nich, że to push-up, ale mają gąbeczkę, są sztywne, kupuję je na ogół w New Yorkerze... ostatnio zbieram się, żeby połazić po lepszych sklepach z bielizną, bo czytałam o dobieraniu staników (wpiszcie sobie w google 'małobiuściaste') i chcę pomierzyć bardotki i half-cup. Ale szczerze mówiąc, jakbym miała wydać ponad 50 zł na stanik, to tak mi słabo trochę, bo w tych co noszę jest mi wygodnie, a nie cierpię na nadmiar pieniędzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panidobraraddaa
Dziewczyny, piersi to jeden z wielu elementów na które zwracają mężczyźni ! Nogi, pupa, twarz, każda z nas ma z pewnością coś na czym można skupić uwagę. Poniżej sukienka która właśnie potrafi podkreślić pupę, odwraca wzrok od małych piersi. Klasyczna, prosta. Piękno tkwi w naturze Pamiętajcie :) http://allegro.pl/sukienka-sliczna-wyszczuplajaca-od-s-do-xxl-9002-i3055066076.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppooooopppppp
Mam biust 75 B, ubieram się we wszystko co go podkreśli. Z puch up zrezygnowałam dobre 2 lata. Przez całe życie miałam kompleks na tym tle, ale ostatnio trochę schudlam i mam bardzo sportową sylwetką przy której mój biust wydaje sie nieco większy. Stwierdziłam że życie ma sie jedno i nie warto przejmować się takimi pierdołami, poza tym znalazłam w swoim wyglądzie inne atuty, a biust pokochałam bo jest cholernie jędrny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23456
najlepiej w worki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nom nom nom
morda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×