Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szparka

chyba kazdy facet chcialby anala z kobieta

Polecane posty

a ciekawa jestem czy rownie napaleni by byli gdyby im ktos tak kcial wsadzic w kakałko np ogora;> noo:> faceci powiedzie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no slucham cfaniakow:> ktory facet ktory jest wielkim fanem sexu analnego dalby sobie cos wsadzic:> chyba rzaden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto, nam wewnetrzna sciana odbytu nie graniczy z wewnetrzna sciana pochwy... ...ale sa tacy ktorzy cenia sobie palec swojej kobiety tam, jesli piesci ona prostate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciwniczka anala
zapytałam dziś swojego faceta o to czy chciałby się kochać analnie i... powiedział że to dla niego zboczenie i nigdy tego nie zechce bo to obrzydliwe. Hurra mam normalnego faceta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z tego ze graniczy z pochwa skoro niekotrym sprawai to bol a nie przyjemnosc niekotrym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa jest prosta - jak bol, to facet powinien powsciagnac wodze fantazji i dac spokoj, jak przyjemnosc, to obydwoje moga wodzy fantazji popuscic jezeli bariera lezy w umysle, to tez nie ma sensu naciskac - dac czas i poczekac albo dac spokoj w ogole, w koncu seks dzieje sie glownie w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy kazdy to nie wiem ale znam dwu co pewnie by chcialo chyba wiadomo juz o jakich frajerach mysle :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuu
kocham sie tak z moim chłopakiem raz na powiedzmy 50 stosunkow "normalnych" i jest to super urozmaicenie. Do momentu kiedy nie sprobowalam, tez uwazalam ze to zboczone czy chore,jak niektorzy tu twierdza:O trzeba wiedziec o czym sie mowi po prostu... jesli facet nie pcha siłą bez odp przygotowania tylko robi się wszystko jak nalezy to jest super sprawa i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciwniczka anala
uzywam arbuzow jako kulek analnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzynkaaa
ej a jak jest z fiutiem pozniej:> nie jest przypadiem czekoladowy:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewatywka przed
i nie jest czekoladowy a i skrępowanie mniejsze partnerki, Ja się zawsze przygotowuję do takiego seksu...ale zdarzyło się że był czekoladowy....i jakos na facecie wrażenia nie zrobiło..w końcu wiedział w co wsadza :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiorrrr
raczej dziewczyny co nie chcą anala są nienormalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anal rzadzi
mam takie fantazje,anal jest cudowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiorrrr
ja tez jestem nienormalny bo oprawiam swoja knage w skalpy ze zdechlych szczurow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anal rzadzi
moja fantazja jest prosta: przychodzi do mnie anal, wiaze mnie, po czym stawia mi na klate klocka i pokrywa mnie meskim plynem zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Whisper girl
ja lubię nawet anala,ale żeby było fanie facet się musi znac na rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnn
W pochwie jest nam dość luźno, wiec anal jest przyjemną odmiana dla nas dwojga. Myślę że wiele osób robi podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jo to bych nie chcioł zadnego anala z kobitom. W dupe to bym z kobitą chcioł ale jakiegosik anala to ni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie rozumiem co wy chcecie
od anala nawet Michał Anioł w kaplicy sykstyńskiej machnął swój stosunek analny z diabłem. Ludzie to robili od zawsze . A rzymianie na orgiach tez sobie nie odmawiali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pochwie jest luzno?? no jasne jak sie ma chudego pisiorka to jest luzno;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-bii
ja za to uwielbiam jak moj facet konczy w mojej pupci a ja pozniej robie mu lodzika.....mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×