Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa20

pytanie do panów !!!!

Polecane posty

Gość ewa20

wybaczcie ze3raz to pisze ale panowie w ogóle się nie wypowiadali dziś. jestem w związku od 1,5 roku. 3 miesiące temu poznałam na czacie fajnego chłopaka.on jest z innego miasta i ma 18 lat .ja 20. spotkalismy sie kilka razy i bardzo miło mi sie z nim gadało. utrzymuje z nim stały kontakt (sms). o spotkaniach nie powiedizałam swojemu chłopakowi bo on na kazdego mojego blizeszgo kolege reaguje napadem złości i zazdrości. ten chłopak z czata bedzie miał lutym studniówkę i zaprosił mnie jako osobe towarzyszącą. nie wiem co zrobic. pojechac czy nie? powiedziec chlopakowi jesli sie zdecyduje ze jade czy nie? a moze nie jechac wcale.tzn odmówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mature zdałaś
? tak czy nie bo jak nie wypi** do nauki a nie rozpisuj tu pierdół bo wszedzie z tym wyjeżdżasz gównazeria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Kochasz swojego faceta to bym na Twoim miejscu powiedzial i bym przerwal kontatk z tym kolesiem z czatu i bym nie p[oszedl na studniowke z tamtym bo jestes nie tolerancyjna wobec swojego i go oklamujesz a pomysl jak by on Ci to zrobil to cos jest nie tak ale zle robisz bardzo zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysl jak on Ci tak zrobi a jestes razem 1,5 roku to bedziesz tego zalowac potem jak by tak mialo sie stac chyba ze juz go nie kochasz to bedzie Ci to jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×