Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marmolada7

Nie cieszcie się za bardzo szczęściem-przestroga....

Polecane posty

Gość marmolada7

Moj facet miał dzisiaj szczęśliwy dzień.... Dostał o 300 zł. więcej wypłaty.... Zakupił katrę 30tkę do tel, a doładowali mu 70 zł.... Miał zagrać w totolotka.... Niedawno wyjechał ode mnie rowerkiem i..........dostał mandat za jazdę bez świteł Dodam tylko tyle,że dzis chodziliśmy po sklepach by je kupić,ale na zadne się nie zdecydował, a przed jego wyjazdem śmieliśmy się z tego co byłoby gdyby dostał mandat............... i masz babo placek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffedelmar
no i co? za bezmyslność, nieodpowiedzialność i łamanie prawa należą sie konsekwencje... co z tego, ze wcześniej było dobrze, jak własna głupota go zgubiła... ludzie... na jakim świecie wy żyjecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmolada7
caffedelmar ---------------> aleś ty nieżyciowy kij z prawem,chodzi o komizm sytuacyjny, uruchom wyobraxnię spotyka Cię tyle dobrych rzeczy, a tu nagle put.......spełnia się to, z czego nabijałeś zie 5 min wcześniej jednak to prawda,że istnieje zasada równowagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marmolada - ciesz sie dziewczyno, bo za miesiąc tez będzie 300 zł więcej, a mandat niekoniecznie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmolada7
Perła -------> :-) absolutna racja jupiiiiiiiiiiiii stawiam piwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku już myslałam
że na prawdę coś złego stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffedelmar
życiowy, ale cóż... trudno było sie domyślić, ze jest ciemno jak od ciebie wyjeżdza to go przycupią? raczej łatwo :P a za miesiac... za miesiąc to moze dostać 300zł mniej niż zawsze... albo mogą go z roboty wywalić... taka moja życiowość... oby tak nie było, ale... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmolada7
złe byłoby gdyby facet dostał 300 mniej.......... już myslę jak rozdysponować tę kaskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmolada7
caffedelmar __________> twoja zyciowość polega tylko na tym,że wybierając najgorszą opcje zdarzeń, kazda inna wydaje sie byc lepsza gratuluje pewności-wspólczuje pesymizmu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salomon
300 zł więcej nazywasz szczęściem?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmolada7
Salomon --------> szczęściem nie nazywam nic co materialne i namacalne 300 wiecej to bonus dzieki ktoremu można będzie szybciej wyjechać tam,gdzie spełni sie moje marzenie.......... czytac między wierszami zwykle popłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salomon
w temacie dokładnie tego słowa użyłaś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffedelmar
marmolada mnie to ani ziebi ani grzeje, ale to chyba normalne i nie ma się co dziwić, ze skoro autorka sama powiedziała, że istnieije zasada równowagi i specjalnie po to założyła ten topic to tylko wskazuję długofalową równowagę ;P i nie robie tego dlatego, ze ja myśle pesymistycznie, bo mnie to nawet nie obchodzi czy dostanie wiecej, czy mniej, ale bądź łaskawa dostrzec nawiązanie do problemu, a nie parzysz na mnie... niby to kobiety kluczą miedzy wierszami, ale jak isc ich śladami, to juz sie gubia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffedelmar
jak cie krytykować - źle... jak pisać o tym samym, tylko patrzeć dalej niż na dziś - też ci źle... dobrze, ze nie wszystkie kobiety takie ;) no i... jednak mało domyslne sa, choć za takie pokretne uchodzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtr230
jakas durna zolza z tej marmolady, facet dostal podwyzke a ona juz mysli jak zadysponowac jego kasą :D:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmolada7
caffedelmar jakiś ty monotematyczny wcale mi źle nie jest zasada równowagi a pesymizm to zuoełnie rózne sprawy zaożeniem tego toiku miało byc pokazanie na banalnym przykładzie jak to bywa,gdy coś nas pozytywnie zaskoczy, apozniej jedna sytuacja odwróci napisze do tego morał mandat........to powód do tego by za miesiąc o tym przypomnieć i smiać się krytykę akceptuje,ale jedynie taką,która niesie cos za sobą ty oceniasz........argumenty slabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmolada7
och ludzie nie dysponuje jego kasą dysponuje swoją zarabiam wystarczająco duzo by zaspakajac potrzeby czytajcie uważnie wsszystkie wypowiedzi bierzcie lekcje humoru od takich jak Perła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtr230
"złe byłoby gdyby facet dostał 300 mniej.......... już myslę jak rozdysponować tę kaskę" "nie dysponuje jego kasą" LOL :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffedelmar
ja cie nie oceniam, a róznicę pomiedzy tymi elementami to ja bardzo dobrze nam... tylko widzisz... chciałas coś pokazać... ja tobie tez, ale długofalowo... tak jak ty pisałas: miał dzis szczęśćie a potem go złapali... no to ja że miał szczęśćie, dostał kasę, a za miesiac może dostać mniej, albo go noga wywalić... analogia... tylko ty piszesz o jednym dniu... a ja o tym, co moze być za miesiac... ale jak sie upierasz, zeby mi dowalić, to wal smiało, bo szczerze mam to gdzieś :P poza tym... hm... za miesiac moze i dostanie znowu wiecej kasy... ale moze cie zostawić ;P trzeba rozpatrywać rózne scenariusze... ps. nie oceniam... nie mam po co :P ja ci tylko wskazuje pewne rzeczy, rozmowa ewoluuje (znasz takie słowo ewolucja?) :P sorki, ale rozbrajasz mnie po prostu i nie potrafie się powstrzymać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffffff
baba sie placze w zeznaniach :P hehe wyszło szydło z worka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmolada7
nie zgadzam się zTobą tak,zanm słowo ewolucja,jak wiele innych generalnie nie lczyłam na to,że na tym topiku znajdzie się ktoś,kto zechce podyskutować o ambitniejszych-pochodnych-aspektach tego tematu,bo faktycznie takie są może mnie rzucić, ja mogę rzucić go,kasy może nie być,ty możesz umrzeć liczyłam na to,że usłyszę jakieś inne komiczne historie......... nie chcę Ci dowalić jeśli ktos ma cos do powiedzenia - cenię go za to widzę,że Ty masz Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmolada7
xtr230 "złe byłoby gdyby facet dostał 300 mniej.......... już myslę jak rozdysponować tę kaskę" "nie dysponuje jego kasą" LOL to nie zaden lol patrz wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sądzisz że
ta historia była komiczna ? Bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffedelmar
liczyłaś na historie, ale opowiedziałaś swoja i na twoim liczeniu się zakończyło, bo rzuciłaś temat i w długą... ;P liczyłaś na śmieszne historie a doszukałaś sie realnych, nie pesymistycznych, bo żeby były pesymistyczne musiałbym wychodzić z założenia, ze takie są, a one sa realne ;P taaaaa umrzeć to ty też mozesz ;P nastenym razem, jak bedziesz na coś liczyła, to o tym napisz... wtedy nie bedziesz warczeć, ze ktoś pisze nie na temat, jaki sobie wymyśliłaś ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffedelmar
ok... no ze mnie możesz robić kogo tam chcesz, bo mnie to nie obchodzi, ale poatrz kobieto co ty piszesz... najpierw, ze już myślisz jak jego kasę rozdysponować, a potem, ze nie dysponujesz jego kasa... mogłabyś sie zdecydować? czy brak czytania ze zrozumieneim jest u ciebie równoznaczyny z brakiem pisania ze zrozumieniem? :P no i racja... jakby ta histria była śmieszna, to ludzie by tu się śmiali... z niej ;P a raczej sie nie hahaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmolada7
najłatwiejszym sposobem obrony jest atak nie łap za slowa komizm sytuacyjny.........nie tłumaczę,bo byc może was coś takiego nie spotyka, a to podchodzi już pod tragizm ale skoro odbiegliśmy juz od tematu..... zapewne mogę umrzeć,ale nie biorę takiej opcji pod uwagę w odróznieniu od pesymistów,realistów-do których-sądząc po twoich wypowiedziach cię zaliczam żyję według innych zasad i mam innepriorytety do których nie należy czarnowidztwo ani wnikanie w szczególy poza tym w powietrzu wisi zapach samodowartościowania, które chcesz chyba uzyskać, poprzez wypowedzi moje na wierzchu,moje ostatnie,moje-najmojsze............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffedelmar
nie... ja ci tylko wskazuję, ze przeczysz sama sobie... tutaj linii obrony nie masz żadnej, a ja nie atakuję, tylko pokazuję, że piszesz sprzeczne informacje... wszystko czarno na białym napisałaś sama... dwa zdania - jedno przeczące drugiemu... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmolada7
gdybym pragnęła by ludzie śmiali się zapewne napisałbym to inaczej to samo zdarzenie można ująć w bardziej śmieszne lub mniej sposoby nie to miałam w zamierzeniu nie moim problemem jest skala poczucia humoru narodu polskiego to,co smieszy mnie, nie musi smieszyć ciebie ile ludzi - tyle opinii zaciekawił mnie tylko twoj sposob podejscia do tematu inny,bardziej czarny, jak kto woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sądzisz że
uzyskać samowartościowanie , hłe hłe :D Bełkot, jakbyś blekotu się najadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×