Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ihahaaaaaa

moja przyszła teściowa jest mało kontaktowa

Polecane posty

Gość ihahaaaaaa

moje kontakty z nią są spoko, ogólnie w domu jest rozmowna i w ogóle. Ale przy kontaktach z mało znanymi jej osobami jest bardzo cicha, nie patrzy w oczy, gdy o coś nie zapyta, to ona nie powie sama. No i mam taki problem, ze bardzo się obawiam spotkania moich rodziców z przyszłymi teściami. Niby już się znają, ale tak troszeczkę kiedyś gadali na ulicy. No i wtedy właśnie rozmowa mam się nie kleiła. Boję się trochę, jak to będzie, gdy przyjadą do nas, np. po zaręczynach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihahaaaaaa
nikt się nie wypowie? haloooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtr230
spierda-laj , kogo obchodze te twoje farmazony?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihahaaaaaa
a kogo obchodzą twoje baranie???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To się nie bój
tylko zadbaj razem z rodzicami o miłą atmosferę podczas jej wizyty. Do gospodarzy domu należy obowiązek podtrzymywania i prowadzenia rozmowy w taki sposób ,aby gość czuł się komfortowo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihahaaaaaa
wiem o ty, moi rodzice są kontaktowi, ale widzisz, gdy inna osoba nie jest bardzo rozmowna, to czasem jest naprawdę trudno podtrzymać rozmowę, bo ciągle musisz się o coś pytać, zeby ta osoba się odezwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To się nie bój
Na pewno nie bężie tak żle.Przecież nie będzie sama,ale zosobami bliskimi tzn.mężem i synem.Może jest trochę nieśmiąła ipotrzebuje czasu,żeby się otworzyć przed ludżmi,których dobrze nie zna. Trzeba wspólnie jej wtym pomóc .A może kieliszek wina na rozlużnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihahaaaaaa
no tak jak piszesz, chyba potrzebuje trochę czasu. Ale widzisz, kiedyś byłam świadkiem spotkania jej i teściowej jej drugiego syna. I kurdze też nie gadały, a znają sie 4 lata!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To się nie bój
Może tamtej kobiety nie lubi,a może po prostu nie potrafi prowadzić rozmowy sam na sam? Was przecież będzie więcej, więc nawet jak za często się nie będzie udzielała to nikt tego nie zauważy.Ważne,żeby dobrze się czuła w Waszym towarzystwie. Tylko za bardzo nie bombardujcie jej pytaniami , bo jeszcze bardziej się speszy.Będzie dobrze, nie martw się na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihahaaaaaa
obyś miała rację, dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To się nie bój
Lepiej mieć małomówną teściową niż jakieś wszystkowiedzące i rozwrzeszczane babsko:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihahaaaaaa
w sumie racja... tylko, ze ona u siebie i w rozmowach ze mną nie jest małomnówna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×