Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PSIARKA

Mój piesek jest umierający

Polecane posty

Gość PSIARKA

Mam bardzo kochanego psiaka,ale jest bardzo chory a ja nie wyobrażam sobie życia bez niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakakkakakkaka
wspolczuje Ci, pomodle sie za niego, moze bedzie dobrze, cuda sie zdarzają i ja w to wierze :) buzka dla malca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtr230
tak tak, pomódl się za pieska hahaha :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSIARKA
Dziękuję. Już od paru tygodni nie potrafię się na niczym skupić,płacze non stop,jest mi tak bardzo smutno,a najgorsze jest to,że nie wiem jak jeszcze mogłabym mu pomóc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakakkakakkaka
odwal sie xd.... kazdy robi to na co ma ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSIARKA
ja nigdy bym nie powiedziała na ukochanegho zwierzaka,żę zdycha-to okropne słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSIARKA
xtr.... jak nie wierzysz w modlitwę,to chociaż pozwól innym wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtr230
ale ja nikomu nie zabraniam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakakkakakkaka
psiarka kazdy ma inny charakter i podejscie... wiem to z wlasnego domu, zycze Ci zeby piesek wyzdrowial, naprawde wierze, ze bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSIARKA
oby tak było. Dziękuję za miłe słowa otuchy,to się bardzo przydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakakkakakkaka
wybacz ciekawosc, ale co mu jest> tez mam malego pieska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSIARKA
Mój to terrierek i ma 9 lat. Okazało się,zę ma chore nerki-problemy z moczem. ma prostatę,odnaleziono jeszcze dwa guzki przy jego przyrodzeniu, ma problemy z trzustką. Ogółęm sam nie chce jeśći pić-daję mu na siłę,a i tak okazało się,żę jest trochę odwodniony.Lekarz pocieszył mnie tylko tym,żę psy tej rasy są bardzo silne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psiara i kociara
Psiarko, to bardzo przykre. Ciężko przeżyłam śmierć śmierć mojej suni. Nigdy jej nie zapomnę. Zwierzęta umierają, a nie "zdychają", jak napisał jeden z internautów, to nasi bracia i siostry, tylko słabsi, a miarą człowieczeństwa jest stosunek do zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSIARKA
najgorsze jest to,że każdy lekarz zapisuje mu coś innego-byłam już u trzech:a nie chce mu zaszkodzić jeszcze bardziej tymi lekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSIARKA
Dziękuję po raz kolejny za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakakkakakkaka
ja wierze, ze bedzie dobrze, tez teraz jestem w ciezkiej sytuacji, mam bardzo chora mame, ale wierze ze bedzie ok, bo inaczej byc nie moze, podrap malca za uuszkiem :) jak sie wabi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój pies
też ostatnio bardzo chorował i przez tydzień zdychał,ale jakoś go weterynarz wyleczył,może jak ta pogoda się zmieni toTwojemu pieskowi się poprawi ? teraz bardzo psy chorują te upały im szkodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSIARKA bardzo ci wspolczuje, ja bardzo kocham psy, na mojego boksera, ktory zlamal lape wydalam sporo kasy, ale nawet znaku nie ma. Biega jak dawniej.Trzymaj sie, moze jeszcze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSIARKA
ja również wierzę,żę Twoja mama wyzdrowieje,nie bierz innej opcji pod uwagę. Mój wabi się Niko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakakkakakkaka
Niko :) tak wiec niko uszy do gory i nie denerwuj Pani :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSIARKA
to naprawdę bardzo boli,bo ja traktuję go jak brata,jak członka rodziny i żąl mi serce ściska jak widzęteraz jego cierpienie i ten smutek w oczach i jeszcze wszyscy mi mówią,co go widzą,żę już pewnie po nim0 to potrafi dobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nysiaaa
psiaork wiem co czujesz jestem sercem z toba tez kocham moje psy, a szczegolnie jednego nie mysle o tym co bedzie gdy...ale bedzie ciezko:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nysiaaa
moj tez juz pare razy byl w ciezkim stanie a to wpadl pod samochod/psy go pogryzly itd (jamnik miniaturka) ale sie trzyma no i mam dobrego wete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSIARKA
naprawdę to bardzo cieszy,jak czyta się,że tyle ludzi kocha psy-ogółem zwierzaki. Oby takich ludzi jak najwięcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupika
Niestety jestem w takiej samej sytuacji. Moj pies ma 17 lat i jest z nim coraz gorzej, ale ciesze sie kazdym dniem przezytym z nim. Dodam ze mam go od 7 roku zycia, wiec dorastał ze mna i przezył to wszytsko co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez psiarka
Bardzo Ci współczuję. Ja nawet sobie nie wyobrażam moementu, kiedy moja sunia kiedys umrze :( Ktoś, kto napisał, że pies zdycha a nie umiera, to znaczy, że napewno nigdy nie miał psa. Pies troszkę przypomina dziecko takie małe, bezradnne, uzależnione od swego pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSIARKA
tym bardziej mi smutno,ale trzymaj się cieplutko,myslami będę z wami,oby wszystko jakoś się ułożyło i jeżęli już będzie musiał odejść,to niech przynajmniej nie cierpi. Te psinki są takie kochane. Mojego mam od 16 roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assdfasdfsd
mój umarł z dnia na dzień, padaczka... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSIARKA
Trzymajcie się cieplutko. Idę już spać,oby ta noc przyniosłą ze sobą jakiś weselszy dzień. Dobranoc miłośnicy zwierzaczków-przede wszystkim psinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×