Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yuik

koleżanka mojej dziewczyny pokazała mi swój tyłek

Polecane posty

Gość yuik

jak mężczyzna powinien się zachować w takiej sytuacji. Jedni mówią, żę nie ma wyboru trzeba przelecieć taką, inni że należy natychmiast wyjść z pomieszczenia. A ja patrzałem i powiedziałem jej komplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ******************************
i to była najzdrowsza reakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dertyk
fajną masz tą koleżankę, też bym taką chciał mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdybym była twoją dziewczyną to chciaąłbym żebyś jej powiedział, żeby sie nie chwalila bo ja mam lepszy:P W każdym razie niezła ta koleżanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dertyk
a moja koleżanka pozwala zaglądać jej za dekold, a są tam git sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuik
spytała czy podoba mi się jej pupa, ja na to, że trdno powiedzieć bo niewiele widać, no to ona odwróciąła się, spuściłą figi i uniosła sukienkę, i jak ? - spytała, nieomal zmdlałem z wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie leci na Ciebie i jest łatwodostępna i szmatowata skoro to kolezanka twojej laski a jej takie numery robi. Na miejscu twojej dziewczynybyłabym zazdrosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuik
ale podobno większość kobiet tak ma tylko trzeba jej odpowiednio podpuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty chyba po tym d oswiadczeniu lekesz juz na swoją dziewczyne no nie? wydaje mi sie ze ta jedna gola dupa przyslania ci rozum skora nią sie tak fascynujesz i nurtuje cie to. Ewidentnie laska ma na ciebie ochote, ale ja nie wchodzilabym w takie cos, gdzie tanimi sztuczkami musi cie wyrywac swojej kolezance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i sorry, że tak sie bulwersuję, ale kiedyś miałam podobne zdarzenie, tj mój facet był na imprezie i jego koleżanka( przy wszystkich, szkoda tylko ze mnie tam nie bylo) wsadzila jego łapy sobie w dekolt, bo chciala mu udowodnic ze ma najwspanialsze cycusie, hehe nie wiem co odpowiedział, ale opowiadał mi to zdarzenie i wkurwilam sie bo powiedzial, ze ja mam najcudowniejsze ale ona tez ma OK , wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firthlady
'jak mężczyzna powinien się zachować w takiej sytuacji' tego dowiesz sie za kilka lat bo z twojej wypowiedzi aż śmierdzi 12-latkiem PATRZYŁEM PATRZYŁEM PATRZYŁEM masz wakacje ale tego się wyucz, matołku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×