Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hermenegildaaaa

Moj chlopak i moje nieszczesne imie

Polecane posty

Gość Hermenegildaaaa

Nienawidze swojego imienia. Zawsze sie go wstydzilam i chcialam miec inne. PRZYPUSCMY, ze brzmi ono Hermenegilda, chociaz tak nie jest. Ale moje jest mniej wiecej w ten desen. Moj chlopak czasem mowi do mnie po imieniu, chociaz wie, ze tego nie lubie. Ja wiem, ze to normalne i ze powinien tak mowic, ale gdy wypowiada moje imie ja czuje wstyd i bunt. I chyba przez to sama zwracam sie do niego roznymi wymyslonymi zwrotami, a nie imieniem. Jestesmy ze soba 3 lata i moze raptem pare razy powiedzialam do niego po imieniu. To nienormalne, prawda? Co mam zrobic, zeby przestac nienawidzic swojego imienia? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PCT
polubic je, ja tez swojego nie akceptuje, ale moza sie przyzwyczaic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermenegildaaaa
Nie potrafie. Wstydze sie go. Nawet przed nim. Nienawidze go juz od 26 lat :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PCT
no to trudno. Tak poza tym nic nas to nie obchodzi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PCT
ja mojego krocej, bo 18... jest dziwne, rzadko spotykane, ale moze przez to wyjatkowe? dlaczego rodzice skazuja swoje dzieci na wysmiewanie dajac im tak bzdetne imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PCT
nie podszywaj sie !! tamta wypowiedz nie byla moja pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermenegildaaaa
Tez bym chciala wiedziec co kieruje rodzicami... Moze chca byc oryginalni, ale czasem to nie wychodzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PCT
no nie ukrywajmy, ze nie wychodzi... oni chyba mysla,ze im glupsze imie, tym lepiej ciekawe jak by sie czuli bedac w aszej skorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peteleczka18
ale imie to tylko zwrot jaki sie do nas uzywa ....twoj facet cie kocha i nie patrzy na twoje imie zakceptuj je ......mzoe wlasnie dlatego cie zlosci bo zawsze go unikalas gdyby moiwno tak do ciebie to stanie sie to nomalne i dla kogos bedzie normalne imie mzoe zadko spotykane i nic wiecej ja mam na imie kaska wkurza mnie bo tak wiele dziewczyn ma tak na imie zero wyjatkowsci w moim imieniu i jak mowia o mnie zawsze musza podawac moje nazwisko bo nie wiedza jaka a tak to u ciebie wytarczy imie i juz kazdy wie o kogo chodzi ciesz sie wyjatkowoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermenegildaaaa
Moi sie nie przejmuja, bo imie im sie nadal podoba i uwazaja, ze ja wydziwiam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to głupie
wstydzic się imienia ! Jakie są te Wasze imiona że się ih wstydzicie, dziewczyny ? przeciez każde imię ma kilka mozliwości zdrobnień i na pewno któreś brzmi ładnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermenegildaaaa
Peteleczka, ale jak ktos do Ciebie mowi Kasiu, to to jest normalne. A pomysl o moim...ohydnym imieniu. Jak to zdrobnic, zeby nie brzmialo jeszcze gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to głupie
Np zdrobnienie Hermenegildy to Herman i już ładnie to wygląda Coś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś
Napisz jak naprawde sie nazywasz. Niktore oryginalne imiona nie sa takie zle i mozna je nawet ladnie zdrabniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to powiedz jak
masz na imię bo wiesz co jestem ciekawa czy rzeczywiście jest tak okrope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Twoich wypowiedzi wynika, ze jesteś już pełnoletnia. Co za problem iść do USC i zmienić to imię, jeśli go tak nienawidzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peteleczka18
ja mam kolezanke honorata wszyscy byli w szoku takie imie woow cos orginalnego wlasciwie duzo luzi mysla ze to jakas ama paniusia bo takie imie ...okzalo sie ze lux dziewczyna aaa mowi do niej Honia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bym chciala wiedziec
jak masz na imie,wtedy Ci powiem jak takie imie odbieram.moze tylko Tobie sie nie podoba,co?naprawde,glowa do góry,na pewno mozna je jakos fajnie zdrobnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to głupie
Kochany podszywaczu masz dziwne sposoby na zdrabnianie imion żeńskich - nie zauważyłeś że autorka topiku jest kobietą ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermenegildaaaa
Takatamsobie, jakos nie wyobrazam sobie zmiany imienia po prawie 27 latach "uzytkowania" go :D A na imie mam..... Franciszka :o Imie starej baby. Jak bede miec 80 lat to pewnie nawet bedzie mi sie podobac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peteleczka18
no ok jak masz na imie ??:> :):):) no kurde niby normalnie brzmi ale takie oblatane imie ze szok co druga to kaska aska baska lub anka a feeee ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś
Myslalam ze Genowefa:D Moze niech Cie nazywa Frania? Albo Fran?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kojarzysz piosenkę \'Ach, Franka, Franka, powiedzże Frania, co z nami będzie względem kochania?\" Wraca moda na stare imiona. Niedługo będzie więcej Frań i wtedy będziesz na topie. A zdrobnienie Franka jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to głupie
Jejku Frania to teraz bardzo modne imię, myślałam że naprawdę masz jakieś szkaradne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peteleczka18
no Frania ..:) tak jak ta opiekunka :) franiusia franeczka franciuleczka fralusia fraluleczka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to powiedz jak
no nie no myślę że przesadzasz niech chłopak nie mówi do Ciebie Franciszko tylko np Franiu całkiem ładnie,na prawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peteleczka18
moge dalej wymyslac i czy ty sie przejmujesz dziewczę ??:> nie przystoi mlodej pannie tak sie smucic nieustannie :* buziolek i usmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermenegildaaaa
Okropne, okropne, okropne :o Pod jakimkolwiek kontem patrzec na moje imie - i tak jest okropne :o On mowi do mnie Franusiu, a ja umieram ze wstydu :o W ogole zastanawiam sie jak mogl sie we mnie zakochac z takim imieniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angus
nie sciemniajcie jej imie jest okropne,powinna je zmienic pomimo ze uzytkowane jest tak dlugo,przeciez nie lubi jak jak do niej mowia po imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bym chciala wiedziec
kochaaaaana,wiesz co powiem Ci jak mi sie kojarzy-pierwsze skojarzenie to osoba dystyngowana,z klasa,powazna ale w sensie ze "do rzeczy" a nie ponura,myslaca i spostrzegawcza a jak Cie wolaja w domu? zdrobnienie Frania niezbyt mi sie podoba ale tez nie jest zle,moze sie i nawet dobrze kojarzy przez ten serial na tvn:P a przeciez Franczeska (jakkolwiek sie to oryginalnie pisze)to ladne wloskie zdaje sie imie,a to przeciez to samo w jednej ksiazce na Franciszke wolali Franny i Fanny moim zdaniem naprawde piekne masz imie,wiesz?nie kolejna Malgosia,Basia czy Kasia (jak ja:) czego tez specjalnie nie lubie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×