Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vena

dosyć czekania na miłość.....

Polecane posty

Gość Vena

Mówią,że miłość przychodzi sama...tak nioczekiwanie...niewarto na siłe jej szukać???ale to chyba takie gadanie...jest coraz gorzej...brakuje tej połowy więc jak się nie starać...może są zaklęcia...może w to trzeba wierzyć...porażki kolejne przechodze coraz gorzej...zawsze zauroczę się w kimś nieodpowiednim...jaka szkoda...Teraz ból bo on nie jest z Wawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......krówka......
A po co na nią czekać??Czy ktoś powiedział, że to jest niezbędne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......krówka......
PS jestem zakonnicą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......krówka......
buhahahahhahahahahhahahahahhahahahaha, dzięki podszywaczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vena
może kogoś to bawi...ale zawsze może się to obrucić w przeciwną strone...i wtedy koparka opadnie...bo milość w życiu jest potrzebna zakonniczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......krówka......
Nie wiem, czym Ty się przejmujesz. Jak ma przyjść, to przyjdzie. Po co o tym rozmyślać?? Widać nie trafiłaś na odpowiednią osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vena
niezrozumie ten kto tego nieprzezył...ale dzięki za optymizm...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niestety prawda, to jest takie gadanie że miłość sama przyjdzie. To bajeczki.Trzeba w tym pomóc. Jak sie ma 20 lat to może się w to wierzy ale nie 28:( Ja już przegrałem życie😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziara
kolejny fajny topik szacun i pozdro bo ogólnie to też nie wierzę w hasło "milość przyjdzie sama" i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......krówka......
Widać źle się czujecie same ze sobą, skoro Wam to tak nie odpowiada. A jeśli chodzi o przeżywanie miłości, to sorry ale przeżyłam i nie chce powtórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka...
milosc lubi zaskakiwac i tylko w taka wierze ;-) nie mozna jej szukac ani tez sama nie przychodzi, jakby to ujac nie szukac nic na sile ale miec oczka szeroko otwarte i nie bac sie zycia, czasem zaszalec, byc soba po prostu ;-) zycie jest piekne i o tym nalezy pamietac. Mnie milosc zaskoczyla totalnie, tak samo jak moj partner ze slubem itp normlanie szok potoczylo sie wszystko tak szybko. Czekamy az przyjdzie na swiat nasze dziecko, oczywiscie tez niespodzianka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziara
cieszę się twoim szczęściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vena
ja też przeżyłam rozczarowanie po 8 latach...jak nagle zakochal się w innej...pogodziłam się z tym on jest szcześliwy a mi nic się nie układa...pytanie Dlaczego??? przecież to on mnie skrzywdził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......krówka......
Takie jest życie, ja nie rozpaczam tylko biorę go takim, jakie jest. Myśle, że warto dać sobie czas, by poznać swoją wartość. I niczego nie szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×