Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja cię kręce

Czy spotkalście się kiedyś z jakimiś dziwnymi elementami w uborze?

Polecane posty

Czy spotkalście się kiedyś z jakimiś dziwnymi elementami w uborze? bo mi się to zdarzyło kilka razy, zwlaszcza tzw. metale wykazują się w tym zakresie dużą pomysłowością, ale dwa najbardziej zapamiętane przykłady to: - pewna laska (\"metal\") zamiast paska przy spodniczce miała łańcuch od motocykla (taki jak przy rowerze tylko 2-3 razy grubszy) - odpowiedni męski (też \"metal\") miał szyje owiniętą kliszą z aparatu A Was co zadziwiło w ubiorze??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka__
ja wiosną widziałam w metrze faceta który wyglądał jakby z matrixa wyskoczył (też chyba metal) płaszcz jak z matrixa jakaś dziwna fryzura (jakby w niego piorun strzelił coś jak szalony naukowiec) ciemne okulary ..... :D wszyscy się gapili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej metale to anjgorsze zlo:O mnie o takie same wymiocuny przyprawiają skejtowskie spodnie z krokiem u dolu albo biale kozaczki u technomulow..... co do kolczatek to nie znosze takich z gwozdziami w stylu sado -maso choc sama mam taką zwyklą bransoltke ze skory, z napami i z malymi kolcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dzisiaj widziałam
jak sie jeden facet wyluzował, szedł w centrum handlowym i miał siaty zakupów i plastikowy nocnik w ręku, no to sobie dla wygody ten nocnik na głowę założył żeby mu lzej było...czad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne dziwactwa jakie widuje, niestety, w ubiorze to: RAJSTOPKI W SANDAŁKACH MĘSKIE SKARPETY W SANDAŁACH MAJTKI POWYŻEJ LINNII SPODNI CZARNY BIUSTONOSZ PO BIAŁĄ BLUZKĄ :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a ja czesto nosze czarny stanik pod bialy t shirt i robie to calkiem swiadomie nie uwazajc za dziwactwo...:O no cóz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi siadło
Nie chce sie jej białego codziennie prać, na czarnym brudku nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metale to akurat wyglądają jak spod jednej sztancy, pojedź sobie na Castle Party, to założysz z wrażenia dziesięć topików 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny topikkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi siadło
metale sa fajni, nie da się odróżnić faceta od dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezeta
bardzo dziwne sa tez buty z mega szpicami, takimi nienaturalnie wyprofilowanymi z przodu, na wysokiej szpilce, i jak zima dziewuchy brna przez głeboki snieg w nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko ok, ale pierwszy post kojarzy mi się z artykułami w babskich pismach \"Jak poznać, że moje dziecko należy do subkultury i czy to się wiąże z szatanem i onanizmem\" :o A w ubiorze nieodmiennie dziwią mnie te cholernie wysokie obcasy, zwłaszcza w górach. W Dolinie Pięciu Stawów spotkałam kiedyś babę na szpilach. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Świstówce to chyba by się połamała. Dość, że fajnie stawiała kroki i trzymała kurczowo pod rękę jakiegoś faceta, dla odmiany ubranego w buty trekkingowe i wiatrówkę. Sama miała rozpinany sweterek i rybaczki. I ogólnie fajna była. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopp
widziałam wieśniaczkę ubraną w mini i w buty z cholewkami do tyłka, ale przynajmniej zakryła czymś obwisły tyłek, kurwiszcze debilowate najlepsze sa dupy,które udaja damulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terra
Moja teściowa na oficjalny wieczór z bankietem (w teatrze), żeby się wyróżnić z tłumu, założyła czarną mini, kozaki powyżej kolana - czarna skóra, jakieś białe futerko na ramiona i czapeczkę czarną lakierowaną z daszkiem - taką jak z filmów gejowskich sado-maso... No comments...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ale z Was ćwoki :D "nie chce jej sie prac a na czarnym brudku nie widac" hahahahhahahahahhaaa. równiez no commenst:O pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejcnereferp
U młodzieży - jakies saszetki z dzetami na dupie.... iiiiiii....................... getry pod kiecke w upale ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aaaaaaaaaaaaaaaaa
ćwok to ta, która czarny stanik zakłada pod biała bluzkę. Co chce tym wyeksponować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fergie 9876
ten kolo przebija wszystko "SZOK"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
NIC.... nie chce zeby jej piersi loozno falowały...:O co za ludzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×