Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziwne to wszystko

życie uczuciowe

Polecane posty

Gość dziwne to wszystko

Moje życie uczuciowe : Chciałabym się zakochać, ale jakoś nie potrafię. Odrzucam wszelkich adoratorów bo zawsze coś mi nie pasuje, starałam się zmienić. Poznalam kogos, bylo fajnie ale sie skonczylo. Kilka milych chwil a pozniej zero odpowiedzi. kolejny raz się przejechałam. Jeden do mnie pisze na gadu, pogadac zawsze mozna ? Drugi pisze smsy, mamy sie spotkac (nie wiem po co sie zgodzilam) trzeci niedlugo wraca z podrozy i tez by coś chcial. a ja juz nic nie chce. po co oni mi zawracaja glowe.chcialabym miec kogos kto by pokochal mnie taka jaka jestem a nie za moje "opakowanie" . zauwazylam nawet ze zaczynam sie nasmiewac, nie miec szacunku do facetow. za bardzo sie przejechalam. nie potrafie nikogo pokochac. jestem zimna. i dziwna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to wszystko
nie bylo seksu. nie chodzi o opakowanie, tylko o to COŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, mała femme fatale? Idź stąd lepiej i nie denerwuj normalnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, niski i brzydal, musieliście zrobić tyle pustych wierszy w swoim poście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niskiego
przeczytaj siebie co piszesz jeszcze raz a potem kolejne 10 razy zenada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, a pustych wierszy też robicie za dwóch. Niech jeden z was nie naciska w ogóle entera i będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niski=> z takim podejściem to Ty lepiej siedź w domu. Dla chcacego nic trudnego. A tak serio, samo narzekanie nic nie daje, chyba ,że wiekszego doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do machosa
Ty to przynajmniej poczucie humoru masz:D hehehe dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak to co
popatrzył sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, w końcu miała lekkiego zeza , to jak mogła sie Toba zainteresować? A może była tak samo jak Ty zakompleksiona ,niski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak to co
niski, nie żałuj, przecież miała feler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet te z zezem są po za zasięgiem :D? Kurde, z takim podejsciem to daleko nie zajedziesz. Sądzisz, że dziewczyny się podrywa na ulicy? Spodoba ci się to podchodzisz, zagadujesz i potem samo idzie? Tak robi 1% mężczyzn i nie ma w tym nic fajnego. Tak naprawdę to trochę inaczej to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niskiego
czasem az ciezko uwierzyc ze az tylu facetow fujar jest :/ weźże chlopie sie w garsc i nie biadol naogladales sie filmow a zycia nie znasz nie znasz przyslowia 'kazda potwora znajdzie swego amatora'? to samo facetow sie tyczy az zal Cie czytac normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak to co
więc odszukaj ją i zacznij działać! ;) napisałeś o felerze, więc zrozumiałam, że taka osóbka odpada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×