Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

najdroższe złoto

ZAWSZE CHCIAŁAM BYĆ W CENTRUM UWAGI

Polecane posty

No widzisz i ciągle wszystko chcesz widziec przez wybrany pryzmat:szarlotta uważa, że to niewyobrażalne żebym była ładna i wszyscy mnie kochali ale ja i tak cierpie.No sama posłuchaj jak to brzmi?Brzmi głupio.Po pierwsze Ty chyba chcesz żeby tak było, po drugie dziwny sposób myslenia, że jak ktos jest ładny to nie może byc nieszczęśliwy. Plus piszesz, że u Ciebie wszystko ok , no wiesz nie może byc ok skoro rozpaczasz. Dalej ja jestem ładna, słysze to i co z tego?Zazwyczaj mam to co chce i co?Ale przeciez nie zawsze bo nikt zawsze nie może mieć tego co sobie wymarzy i nie pisze, że Ty możesz bo to juz paranoja. Może za dużo myslisz o sobie, może masz jakies problemy - nie wiem. Jesli jest tak jak twierdzisz, że masz przyjaciół, ktorzy Cie cenią i szanują to pogadaj z nimi. Po prostu teraz to juz nie bardzi rozumiem z czhm Ty masz problem a już napewno wydaje mi sie on być smiesznie rozdmuchanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seniorita22
Witam!! wlasnie znalazłam troszkę czasu więc zajrzałam:), i z tego co wyczytałam na dobrych chęciach się skończyło?? szkoda:( ja właśnie wysprzątałam Mamusi całe mieszkanie bo kobieta całymi dniami w pracy więc chociaż tak ją odciążę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za bujde nie totalna w sensie że wszystko zmysliłas ale za bujde w tym sensie, że pewne rzeczy tylko Ty widzisz w ten wybrany(zresztą przez Ciebie sposob0.Wydaje mi się koloryzujesz albo przesadzasz ale nie świadomie tylko WŁAŚNIE NIEŚWIADOMIE. Poza tym ja to wszystko pisze w dobrej wierze ale wiem że wolałabys teksty typu:oj tak Twoje zycie musi byc męczące, bo jestem piekna i mądra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem o co ci szarlota chodzi bo tylko ty masz tu jakieś dziwne zdanie na mój temat. Koloryzuje zastanów się co ty mówisz mam 22 lata i kloryzuje sory ale jak masz mówić takie rzeczy to lepiej wogóle nic nie mów bo to jest żałosne co mówisz. a tak wogóle to że w domu jestem rozpieszczana to są ku temu powody bo mama zawsze chciała nam wynagrodzić to że nie miałyśmy nigdy pełenej rodziny więc nie mów że koloryzuje bo mnie nie znasz i niewiesz co przeżylam Hej senioritka co tam U Ciebie niestety z mojego obiadku nic nie wyszło ale wiem co zrobie teraz w wekeend to nie bo jade do przyjaciółki ale jak wróce nastawię sobie zegarek i wstanę wcześniej i zrobie śniadanko:) co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie. Jedni koloryzuja celowo inni nawet nie zdaja sobie sprawy, że maja błedna ocene rzeczywistości. dziwne zdanie?A co mam pisać?Że jestes super i chce Cie poznać?:P Ja juz nic nie pisze, żegnam się i zycze powodzenia. Widze, że jednak nie masz problemu skoro nie interesuja Cie sposoby jego rozwiązania:P Na przyszłośc osoba, ktora atakuje posługując się wytartymi frazesami)typu szkoda mi ciebie i jestes żałosna)ma słaba siłe przebicia.I jeśli chcesz z kims dyskutować to bez sensu jest obrażać go jako osbe-nalezy obalac jego poglądy i uzywac argumentów.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seniorita22
3 mam kciuki za Ciebie, oczywiście napisz jak sie niespodzianka udała:), ja już lece w końcu weekend tzreba się wyszleć z przyjaciółmi :-) będę w poniedziałek :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seniorita22
Ok!!! napewno Ci się uda tylko musisz się troszkę zmobilizowac ;) a poćiwczyć możesz juz przed przyjaciółką ciekawe co ona na to??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seniorita22
eh.. coś czuję ze weeken d bedzie do dupy.. przez tą pogodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odrazu uprzedzam, że to nie byłam ja!!!:) chociaż coś w tym jest moja droga, ja Cie nie obrażałam tylko napisałam co jest nie tak, bo sama pisałaś że masz problem.A Ty juz nie chcesz rozmawiac kiedy ktos pisze cos niepochlebnego, to niedobrze.Jesli masz tylko takich przyjacioł to tez zle.Bo prawdziwy przyjaciel to taki, ktory Ci wytknie wszystkie błedy dla twojego dobra a nie taki, który bedzie głupio słodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka pogoda do dupy to fakt ale głowa do góry nie psujmy sobie weekendu przez pogode ja i tak zamierzam się dobrze bawić tylko przez tą pogodę nie wiem w co się ubrać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seniorita22
właśnie, nie pamiętam kiedy na sobie miałam jeansy albo jakieś inne długie spodnie, ale nic trzeba sie ciepło ubrac to wiem napewno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże zastanów się o czym mówisz nie wiesz to nie była szopka i nie witamina c nałykałam się się silnych prochów byłam nieprzytomna dwa dni i jak się później okazało moja przyjaciółka uratowała mnie w ostatniej chwili bo jeszcze chwila i niebyłoby kogo ratować więc zastanów się co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabolało mnie to jak można coś takiego napisać przepraszam senioritka ale po tym co ktoś napisał nie mam siły dalej pisac bo nie myślałam że ktoś z czegoś takiego będzie robił sobie żarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem ile masz lat że robisz sobie z czegoś takiego żarty. To przykre bo niewiesz co ja teraz piszę czytając to. A dla Twojej informacji leżałam po tym 4 miesiące w szpitalu a póżniej rok chodziłam do psychologa więc nie mów mi o szopce bo niemasz zielonego pojęcia co przeżylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoto - pochwała dla Ciebie, że (najprawdopodobniej) chcesz to u siebie zmienić - to podejście. To dobrze :-) Spróbuj podejść do siebie z dystansem, i uświadomić sobie, że ZAWSZE będzie ktoś: ładniejszy, mądrzejszy, i seksowniejszy od Ciebie. Zawsze znajdzie sie jakaś dziewczyna, która sie lepiej ubiera. Tego \"nie przeskoczysz. Cały \"sęk\" tkwi w tym, żeby znać swoją wartośc, ale sie nie przeceniać, bo wtedy stanie się to.......nudne dla otoczenia, i może ono odpłynąć w innym kierunku ;-) Życzę powodzenia w zmianie myślenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt Ci nie karze w to wierzyć ale wiesz jak dla mnie z takich rzeczy nie robi się żartów niestety to jest prawda choć żałuje że to się wydarzyło w moim życiu. Jesteś bardzo płytkim człowiekiem skoro uważasz że mogłabym sobie coś takiego wymyślić tylko po co miałabym to robić? Tylko ja i moi najbliżsi wiedza jak było i uwierz mi chciałabym żeby tamten czas to był tylko koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEWCZYNO
PRZESTAŃ WSZYSTKICH OBRAŻAĆ I ZAJMIJ SIE SOBĄ!CZAS NAJWYŻSZY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka jak masz ochotę kiedyś pogadać napisz niewiem maila czy numer gg bo ja po tym co przeczytałam nie mam ochoty wchodzić już na to forum. Nie sądziłam że ktoś bedzie sobie żartował z takich rzeczy strasznie mnie to boli i nie mieści mi się to w głowie. Boże jacy ludzie mogą być okrutni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie zakłada taki topik
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tro-lejbus
to jest trolling

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×