Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buła burżuła

Czy mogę kupic jakiś kosmetyk Bourjois w cenie do 20zł

Polecane posty

Gość buła burżuła

Niedługo koleżanka ma imieniny i chciałabym jej kupić jakiś prezent a mam na to przeznaczone 20zł. Kaśka od zawsze chciała mieć coś z tej firmy także myślę, że by się ucieszyła. Ale Bourjois jest drogie i nie wiem czy znajde coś w takiej cenie. Możecie mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze kredke do oczu
albo i tez nie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lakier ok 30 kosztuje szminki to juz 40. Może na allegro coś taniej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buła burżuła
oj allegro odpada, nie kupuję bo tam oszusty:P W sumie to może tak do 23 mogłagbym dociągnąć zamiast do 20 jeśli to cokolwiek by zmieniło. Kurcze, ale tak nic a nic nie znajdę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jakim miescie mieszkasz
gdzies na placu u siebie zobacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie tak
w moim mieście na placu są oryginalne i dużo tańsze niż w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka***
na allegro możesz kupić u "Jasiiek" - ma Bourjois, znajdziesz coś, to najuczciwszy sprzedawca. kupowałam tam róż (24zł)i cienie, sprawdziłam z ekspedientką z Sephory - 100% oryginał, ma kody kreskowe Bourjois i jego kosmetyki są świeże z datą produkcji 2006 rok. Gwarantuję Ci, że to oryginały, samej mi bardzo na tym zależało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgła poranka
popieram Ankę, też nie dawno kupowałam u Jasiiek tusz z tej firmy - Volume Glamour i mogę potwierdzić jego oryginalność :) kosztował mnie 24zł.. plus 6zł przesyłki. jest świetny więc może spróbuj dozbierać te 7zł, naprawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **prosze odpowiedzcie
ooo ja tez potwierdzam bo tez kupowalam u "jasiiek"..kupilam tusz 2000 calorie i byl idealny a przesylka doszla mega szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyzby autoreklama
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bourjois to beznadziejna firma
jedynie Róże i niektóre szminki są godne uwagi. Przetestowałam ich wszystkie w zadadzie kosmetyki. Dużo lepsze lakiery ma Loreal, a prawie takie same jak Loreal ma Maybelline;) No i Chanel ma naprawdę śietne lakiery. Dior Addict też jest warty polecenia. Kredki do oczu- tylko Chanel! Ewentualnie Isa Dora. No... Bourjois też może być, ale mi już bardzij pasowała kredka Rimmel:p Tusze- Lancome, HR, YSL, Diorshow jest ok, a z tańszych- Clinique High Impact, MF 2000cal, ale kupowany ZAGRANICĄ< bo w Polsce sa produkty dla krajów trzecziego świata chyba:o Wszystko się klei, osypuje, po dwóch tygodniach jest nie do użytku... I jeszcze Rimmel ma dwa dobre tusze- Extra Super Lash i Volume Flah. Jeżeli chodzi o podkłady, to Lancome, Chanel, Estee Lauder, Kanebo, Clinique, Isa Dora, Lumene, Gosh, Rimmel (Recover)- ja nie wiem, co się z ta firmą dzieje, ale ostatnio mają całkiem fajne produkty za małą cenę. Jestem w szoku, a wypróbowałam je przez przypadek na wakacjach:) Nie był tam żadnej porzędnej drogerii, a okazało się, że zamokły mi kosmetyki😭 bo iałam drobną awarię... Pudry- Shiseido, Chanel, Isa Dora, Lumene i tez Rimmel:) Cienie najlepsze ma Dior, Chanel, Isa Dora, Manhattan. Szminki- Chanel oczywiście:) Poza tym Isa Dora, Clinique, Dior, Estee lauder, HR, Sephora (!!!!), niektóre Bourjois (ale zapach mają strrrrraszny:o ). Itd. Nie chce mi się juz pisać:) Aha, no i róże najlepsze ma Chanel i Shiseido i właśnie Bourjois. Ale podobno też Loreal ma całkiem fajne. Sprawdzę kiedyś, chociaż nie lubię tej firmy, produkują bardzo tandetne i marnej jakości kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgła poranka
nie, to nie jest autoreklama, przynajmniej nie w moim przypadku :) po prostu jasiiek ma atrakcyjne ceny i oryginalne produkty, więc nic dziwnego że wiele osób mając do wyboru kilku/nastu allegrowiczów, wybierze właśnie tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka***
Żadna autoreklama. jak się raz nacięłam na allegro na tusz niby Lancome, to postanowiłam sobie że nigdy więcej, a ten "Jasiiek" sprowadza kosmetyki z Francji i dlatego ma taniej. Zagranicą kosmetyki takich firm są dużo tańsze niż w Polsce. Ja ufam tylko jemu, bo jak mówię, w Sephorze sprawdziłyśmy to z ekspedientkę + kod z datą produkcji i było tak, jak napisał mi w mailu -2006 rok wyprodukowane. Mój róz pachnie, był świeży, o konsystencji typowej dla Bourjois, tak samo cienie, byłam zachwycona.Zreszta miałam już takie kosmetyki, więc poznałam. każdemu go polecę. Ludzie dlatego nie wierzą w allegro, bo na każdym kroku są oszuści, którzy naciągają na niby oryginały. Ja się już tak wprawiłam, że ze zdjęcia poznaję czy jest ok i każę sobie przesłać mailem kod produkcji i kreskowy. Każda firma ma przypisany sobie kod cyfr - to jest nie do podrobienia. jeśli sprzedawca mi nie odpowiada - nie kupuję. Jesli ma się możliwośc sprawdzenia kodu produkcji czy kosmetyk nie jest przedatowany, sprzedawcy nieuczciwi po prostu nie odpowiadają. Kod produkcji to kod 4cyfrowy (to nie jest kod kreskowy!) i 1 cyfra zawsze oznacza rok produkcji, pozostałe miesiąc i dzień. Np. 6500 - wyprodukowano w 2006 roku, w maju,bo 6 to właśnie 2006. Dziewczyny, sprawdzajcie komentarze i nie bójcie sie allegro, bo nie wszyscy oszukują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×