Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janie wiem

ogladam stare zdjęcia i płaczę

Polecane posty

Gość janie wiem
ja wszystko pamiętam Jego smak,wygląd Jego polaców,Jego słówka którymi mnie rozsmieszał,Jego zapach,charakter pisma, włosy na rekach no wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz coś o jego tyeraźniejszym życiu? Ile on jest z dziewczyną dla której Ciebie zostawił? Czy coś planują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janie wiem
czytalam wlasnie inny topic jak dziewczyna po dwoch latach wrocila i znowu ja zostawił i mysle sobie ze ja drugi raz tego koszmaru nie przezylabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janie wiem
cos tam wiem skonczył studia i planuja sie przeprowadzic do innego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc sama widzisz że nie ma szansy żeby on do Ciebie wrócił, pewnie nawet nie chce, nie myśli o tym, bo już Cię nie chce, nie potrzebuje Twojej miłości. I powtarzm, to normalne że pamiętasz wszystko bo to Twój pierwszy facet, idealizujesz go. Jesteś młoda, poznasz jeszcze wielu fajnych, godnych zainteresowania facetów, albo poznasz tego jedynego, tylko daj temu szanse, widzisz chyba że nie ma sensu tak się zadręczać, Ty ledwo żyjesz przez niego a on co? Czy chociaż pomyśli o Tobie czasem, pamięta np. o Twoich urodzinach czy imieninach, czy masz z nim jakikolwiek kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak nika
nie katuj mi sie tam!!!!Zobacz on ma kogos i jest szczesliwy pewnie . czy on tak intensywnie mysli o Tobie?jak ty o nim??Odzywa sie do Ciebie?daje Ci jakies znaki?chyba nie ..co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak nika
inni mezczyzni tez maja palce,tez wydzielaja zapachy, maja tez wlosy tu i tam:) teraz sobie zartuje zebys troche z innej strony na Niego spojrzala/zachowaj dobre wspomnienia o Nim/i zacznij juz zyc normalnie...bez zadreczania sie nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×