Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiadw1

Jak to jest???

Polecane posty

z dniami plodnymi? biore tabletki juz dluzszy czas,okres mam zawsze 28 dnia, ale kiedy deokladnie sa te dni plodne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju.....:o ......od kiedy to przy tabletkach w ogole sa jakies dni płodne????? uzywasz mozgu jeszcze???:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
skoro bierzesz tabletki dłuższy czas, to raczej powinnaś się orientować, ze w czasie brania tabletek nie ma w ogóle dni płodnych. Eh dziewczyny, nawet nie wiecie co łykacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dni plodne zawsze wystepuja bez roznicy czy biore czy nie. Tabletki nie powoduja bezplodnosci, zapytalam sie i oczekuje odpowiedzi od osoby orientujacej sie w temacie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po co bierzesz te tabletki?? zeby se dziecko zrobic?????:O oczywiste, ze nie masz dni płodnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
kasia dw to w takim razie przeczytaj ulotkę lub zapytaj lekarza, skoro twierdzisz, ze masz dni płodne:O. Oczywiście, ze nie powodują trwałej bezpłodności, ale czasową owszem. wyjaśnij mi zatem, w jaki sposób mialyby zabezpieczać przed ciażą, skoro byłyby nadal dni płodne. Wierz mi, ze orientuję się w tym temacie. Ty bierzesz tabletki już długo, więc tez powinnaś sie orientować, zamiast pytać o takie podstawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdzieleeee
"dni plodne zawsze wystepuja bez roznicy czy biore czy nie" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×