Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OlaPL

Zwiazek z Irlandczykiem? - Jacy sa obcokrajowcy?

Polecane posty

Gość OlaPL

Witam. Od kilku miesiecy jestem sama. mam 25 lat, zycie osobiste nie potoczylo sie tak jak chcialam. Zreszta - od jakiegos czasu bylo to do przewidzenia, wiec mimo bolu jaki sprawilo rozstanie, dalam sobie rade. Poznalam ostatnio Irlandczyka, bardzo sympatycznego, inteligentnego, cieplego i przystojnego irlandczyka. Jest starszy... duzo starszy. Ma 39 lat. Nie znamy sie dlugo i przez dzielaca nas odleglosc nasze kontakty ograniczaja sie tylko do jego wizyt w Polsce. Kiedy jest staramy sie spedzis ze soba troche czasu, porozmawiac choc przez kilka godzin. Reszta kontaktow - to tylko maile i smsy. Powiedzcie mi, co myslicie o zwiazkach z obcokrajowcami? Czy maja one szanse powodzenia? Wiem, ze powiecie, ze to zalezy od ludzi, od ich nastawienia, tego co chca dac i czego oczekuja... od ich emocjonalnego nastawienia. Ale nawet jesli obie osoby by chcialy, co w przypadku, gdy dzieli ich taka odleglosc? Odleglosc i roznica wieku... Nigdy nie bylam z nikim w takim zwiazku.. nie wiem, czy jest sens znow robic sobie nadzieje, znow rozbudzac w sobie uczucie... Nie chce juz wiecej cierpiec, plakac gdy widze szczesliwe kuzynki, wychodzace za maz, rodzace dzieci, majace kochajacych ich mezow, oparcie... Nie chce wracac do domu, do 4 scian, gdzie nikt na mnie nie czekoa, komu nie moge ugotowac dobrzej kolacji, zjesc jej z Nim przy swiecach, wyjsc na spacer, szalec, smiac sie, przytulac... a czasem plakac i dzielic sie zmartwieniami. Powiedzcie - jesli mialyscie/mieliscie podobne sytuacje, jesli jestescie w takich zwiazkach lub podobnych - jak to jest? na co zwracac uwage? Jak sobie radzicie? Pomozcie mi uwierzc, ze warto miec nadzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowa do góry
a Ile jest od Ciebie starszy? wiek niby nie ma znaczenia ale mam kmpele w podobnej sytuacji... no i pare innych przykładów Ale zycie i tak pisze swoje scenariusze i zawsze trzeba wierzyc w życie i szczęscie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza22
oczywiście związek z obywatelem innego kraju moze sie udac. przeciez nie chodzi o to ,ze on jest obcokrajowcem, ale o to ze mieszkacie daleko od siebie. moze warto rozwazyc wyjazd z kraju? albo niech on do ciebie przyjedzie na dluzej. mysle, ze warto sprobowac, jesli razem zamieszkacie, poznacie sie lepiej, bedziesz wiedziala na czym stoisz. jesli bardzo ci na nim zalezy, zaryzykuj. życze powodzenia i trzymam kciuki\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowa do góry
ja tez trzyma kciuki i mysza ma rację Tyle ze czasem jest tak ze jak ktos jest duzo starszy to róznie z tym bywa... Ale zyczę powodzenia i duzo szczęścia w miłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsy.....
a czemu tu zakladasz ten topik? idz na zycie uczuciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×