Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiki miki

przepraszam, czy ktos jeszcze uprawia normalny seks..?

Polecane posty

Gość kiki miki

bez srania i sikania na siebie, bez wkładania stopy do pochwy, bez brutalnego orala, gdzie nie połkniecie spermy jest obciachem.. czy ktos jeszcze robi to normalnie..? powoli, delikatnie i z czułością...??? kużwa, zaczynam watpic w ten świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ja robię....
oczywiście z moim facetem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady..
ja się kocham całkiem zwyczajnie, tak jak mam ochotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy gorsza
ja też to robię po Bozemu i z jednym facetem od ładnych paru lat.Czy przez to jestem gorsza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki miki
Boże, dzieki ci że chociaz tych kilku sie znalazło.. jestem ogólnie przerazona wypowiedziami na erotycznym. ogólny syf, chłam i gówno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj oj
jak gorsza? jesteś oryginalna, a oryginalne jest zawsze lepsze;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie czuje gorsza.Jest mi dobrze jak jest. Mają ochote nie robią co chcą. Nie rozumiem tego ale i nie musze przeciez rozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki miki
ten topik tez się zaraz zamieni w erotyczny chłam i pierdolenie bez sensu.. jest mi przykro, ludzie.. jest mi za was wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak np. płyty CD i dolary D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie gorsza
tak kocham się z moim facetem normalnie bez jak ktoś wyżej napisał"srania,sikania brutalnego oralu itp" i jestem szczęśliwa . Ciesze się,ze mój men za ,każdym razem kochając się ze mną patrzy na mnie z miłoscią i szacunkiem.I cieszy mnie również to,ze każdego dnia patrząc w lustro mogę spokojnie patrzeć w swoje oczy nie czując obrzydzenia do samej siebie!!!! Nie czuję się jak ostatnia szmata i zdzira!!!!!!!!czego i wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj oj
yes! yes! yes! ;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujdaa
sikanie o yeah wlasnie mi sie siusiu chce ale bym sie spryskal na twarz fajnej niuni nastepnie olal ja cieplym moczem mmmmmmmmm podniecilem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucha
..jestem męzatką od 10 lat i nie pozwolilismy sobie z mężem na żadne wyuzdane hocki klocki...przy uzyciu odrobiny wyobraźni klasyczny ,delikatny sex jest zapewne o wiele bardziej kaloryczny i nie jest przekroczeniem granic,kanonów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujdaa
a nasikal ci kiedys na twarz wiesz jaka to fajna sprawa jest ? bzykasz sie całe zycie po misjonarsku i myslisz ze masz udane zycie erotyczne prosze cie pffffiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki miki
tak, poza tym ktos tu bardzo trafnie napisał o szacunku.. ja bym jeszcze dodała : godnośc.. ludzie, godność... człowieczeństwo, kurwa, ludzie, człowieczeństwo...! hasła niemodne i wyświechtane, tez mi sie wydawały juz troche nie na czasie ale po przeanalizowaniu forum erotycznego zalicze depreche jesli do tych pojęć nie powróce... szacuneczek dla wszystkich o podobnych refleksjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujdaa
przegralas zcyie jak nic do twojej sytuacji to stwierdzenie pasuje:( twoj maż pewnie już cos dziala na boku zreszta mu sie nie dziwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki miki
uwaga! bujda uważa że nasikanie na twarz jest warunkiem udanego życia seksualnego!!! kto sie posmieje ze mna..???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie gorsza
bujdaa--->już dawno po dobranocce.Pa!!!Dzieciom już podziękujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Oczywiście, że ludzie w większości uprawiają zupełnie normalny seks jednak na tym forum nikt o tym nie mówi bo to nieciekawe i zbyt typowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki miki
a ja nie uważam że to typowe i nieciekawe... tylko nikt nie potrafi tego pieknie opisac, to sa emocje i przezycia dla których opisania nie ma słów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff... wreszcie normalny topic
Nie rozumiem całego tego wszechobecnego zafascynowania analem i innymi takimi. To chyba jest teraz trendy i ludziom ciężko się przyznać, że tak naprawdę to kochaja się normalnie. I nie uważam, żeby kochanie się klasycznie musi oznaczać tylko pozycje misjonarską. Jest wiele różnych pozycji, które nie mają nic wspólnego z tymi obrzydliwościami które stały się wszędobylskie. Ludzie zatracili cały szacunek do samych siebie i swojego ciała... Gdzie jest miejsce na czulość, delikatność? Cieszę się, że jest więcej osób które mają dość całego tego gównianego tematu, który się panoszy na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucha
..bujda..jeśli załatwianie potrzeb fizjologicznych na twarz jest czymś dowartościowującym kochaną osobę to radzę ci przejśc sie do psychologa..albo może i już do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Nie chciałem powiedzieć, że nieciekawe i zbyt typowe dla wszystkich ale za mało przebojowe jak na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem normalna
sranie i szczanie pozostawmy w kiblu ludzie, troche szacunku, dobra zabawa podzas seksu to podstawa ale nie jakies chore obrzydlistwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie, ludzie czy Wy nie własnego zdania? ciągle polegacie na opinii innych? ja zawsze robię to co ja chcę i zupełnie mnie nie obchodzą czyjeś dewiacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×