Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o kurczę.

właśnie mi przyjaciółka powiedziała, że...

Polecane posty

Gość o kurczę.

... że może to głupio zabrzmi, ale uważa, że ja się nad nią lituję, a litości to ona nie potrzebuje. a zaczęło się od tego, że ma nudne wakacje, więc jej przypomniałam, że tyle razy wyciągałam ją na basen, na piwo na rower i zawsze odmawiała. A ona takie hasło rzuciła... ekhm... ?? ?? ?? ke passa w ogóle? o co jej chodzi!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna ta Twoja przyjaciolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_anus
hmm... dziwne :D powiedz ze chcialas poporstu z nia spedzic czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczę.
no powiedziałam, ze chciałam spędzić z nią czas nie z litości (bo mnie zna i wie. że nie wiem co to litość-- haha:P) tylko dlatego, ze ją lubię a ona na to, że może i tak, ale nie może się pozbyć tej myśli... a ja teraz nie wiem co o ty myśleć:I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczę.
może ktoś miał podobną sytuację albo coś podpowie? ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba marna z niej przyjaciolka skoro tak cie traktuje? niech siedzi w domu i sie kisi-niedlugo ebzie wygladala jak ogorek-gruba i zielona;)) zartuje sobie. albo ma jakis gnebiacy problem albo ona sama jest problemem. wytlumacz jej ze jestes jej kumpela i an tym polega kolezenstwo ze sie spedzqa wspolnie czas...nie kumam jej:/ powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie wydaje
ze ona jest bardzo smutna z powodu tej sytuacji. nie sadze, zeby tak myslala. po prostu powiedziala ci to, zeby sie troche nad soba pozalic, moze zwrocic twoja uwage itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczę.
no zabrac ja chcialam na basen, bo mysle sobie,ze se na ia popatrze i moze wymacam troszke, a na piwo tez chcialam isc, mowie se- niech pije,bedzie latwiejszaa ta mnie przejrzala i ani podupczyc ani wymarac sie nie dala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffedelmar
najwyraźniej nie zauważyłąs, kiedy dałaś w jakiś sposób jej odczuć, ze to jednak z litości... zrobiłaś to nawet nieśwaidomie moze... pogadajcie i wyjaśnijcie sobie to, a bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffedelmar
o ale tak tojest jak sie litjesz, moglas jej kase dac, to by byl czysty interes,a tak ? za piwo to wiesz co moze ,nawet Ci dobrze nie zrobi albo za basen, daj spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczę.
no właśnie nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek jej dawała odczuć, że spotykam się z nią niby z litości....:o dziwne to jakieś:/ a rozmowa nic za bardzo nie daje- ona ma takie przemyślenia i już:/ super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczę.
no ale w sumie moglam jej do stanika ie wsuwac tej stowy po numerku, to by sie na mnie nie obrazila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffedelmar
moze wmawia tak sobie bo ma jakiś kiepski czas po prostu... i omylnie odczytuje twoje sygnały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffedelmar
tylko 100 zeta z anumerek? nie ceni sie dziewucha wcale a wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczę.
wiem, że ma zły czas, bo staramy się rozmawiać, ale za każdym razem twierdzi, że jej nie rozumiem (chodzi m.in. o sprawy damsko- meskie w ktorych ona ma problemy, a mi sie uklada bdb) i od pewnego czasu jest dziwie, ale kurcze zeby od razu ze z litosci? jakby te 4 lat anic nie znaczyly:/ dziwnie sie poczulam, ale chyba na prawde musze z nia porozmawiac powaznie, moze to pomoze?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ma jakis
inny poazniejszy problem, ale tylko tak potrafi zakomunikowac, ze jest jej zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffedelmar
ale ktoś ma frajde i co drugi post idiota się podszywa... a zeby cię pokreciło podszywaczu i palce wygieło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×